Starity

YouTuberek

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 09. 14:56 #1
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Üdv, azt tapasztaltam, hogy sokan kedvelik a YouTubereket, aminek persze nagyon örülök. Mivel én is nagyon szeretem őket, ezért úgy döntöttem, hogy létrehozok egy topikot, melyben elmondhatjátok, hogy kik a kedvenceitek és miért. Ki tudja, lehet, hogy egy másik tag nem is ismeri a te kedvencedet és általad többet megtudhat majd róla.

Annyit kérnék, hogy tartsátok tiszteletben egymás véleményét, ne veszekedjetek! Nem mindenkinek tetszhet az, amit te kedvelsz! beer.gif
2 felhasználónak tetszik: TheDanush, ONE DIRECTION20
2014. június 09. 15:06 #2
- törölt felhasználó -    
Hú, örülök, hogy ennek a témának is lett egy topikja, ugyanis rengeteg embert követek a YouTube-on, és általában szeretem megosztani róluk a véleményemet.
Nekem magyarok közül abszolút kedvenc Bturbo és luckeY, előttük sok más videóst néztem, aztán ahogy elkezdtem az ő videóikat, eléggé megkedveltem őket. biggrin.gif
Külföldiek közül nincs olyan nagy favorit, aki mindent visz, de szeretem Dan Howell-t és Bethany Mota-t is, valamint a TheFineBros csatornát is rendszeresen nézem. laugh.gif

Ó és köszönet a topikért Kazuo! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2014. július 21. 17:58 #3
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Köszönjük szépen a topikot smileeee.gif
Én csak magyarokat szoktam követni, közülük kedvencem Szefi, Miharu (Miharu Channel), MetalCastiel, Dancsó Péter (Videómánia), de azért vannak még néhányan, akiket még szintén szoktam nézni: Ehssty Smink, Follow Anna, Handheld Gamer Team, Rájzápp, Grazor,HerBy. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Kazuo, Mrs.Jack Frost
2014. július 22. 10:38 #4
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Hát nem tudom, én valahogy nem szimpatizálok a magyar "YouTuberekkel". Eddig már rengeteget próbáltam, kezdve Hollywood-i Hírügynökséggel, ami állítólag annyira király, de én már két videó után azt mondtam, hogy "Jó, köszönöm szépen, nekem ennyi elég volt.". Rengeteg magyar YouTubernek túlerőltetett és már vagy egymilliószor elsütött poénjai vannak. Egyedül Videómánia kisfilmjeit nézem szívesen, mert Dancsó egyedi darabokat készít.
LittleWalker, nem is tudtam, hogy szereted Dan-t. Hát érnek még meglepetések. Én szeretem a FineBros-t, de emlékszek, hogy anno elég sokszor felhúztak azzal, hogy olyanokat pakoltak bele, mint Rebecca Black vagy Lindsey Stirling. Úgy istenigazából nincs semmi bajom velük, csak hivatalosan, a nagykönyvben nem YouTuberekként vannak elkönyvelve. Néha zavart az is, hogy olyanokkal nézettek videókat, akik utána semmiféle értelmes kommentárt nem tudtak hozzáfűzni. De mostanság kezdenek visszatérnek a jók. És ennek örülök.
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, rammievengeance, frigónyuszi, Lil98
2014. július 30. 15:57 #5
- törölt felhasználó -    
én GoodLike-ot Dancsó Petit és az Ehssty smink-et szeretem nagyon smileeee.gif
2014. augusztus 02. 22:51 #6
Fehér Nikolett Niki
Fehér Nikolett Niki
visszatérő vendég
 
StátuszBAYERN !! <3 :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.01.
Hozzászólás: 356
Csatolások: 87
Azonosító: 225241
Offline offline
én nagyon szeretem: GoodLike-ot, Bart Baker-t, Follow Annát és Nasz Danit. thumbsup.gif
2014. augusztus 04. 21:29 #7
MarkHoffmanlives
MarkHoffmanlives
schadenfreude
 
StátuszAnd who are you, the proud lord said, that I must bow so low?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.22.
Hozzászólás: 1004
Csatolások: 62
Azonosító: 217259
Offline offline
A vloggerek közül Anna Akana, MrRepzion, OnlyLeigh és the1janitor azok akiket gyakrabban nézek, gamerek közül inkább csak Pewdiepie-t vagy CaptainSparklez-t, illetve mostanában kezdtem rákapni az olyan csatornákra, mint az AsapScience, a DNews és a Vsauce. A magyar youtuberek körében elég tájékozatlan vagyok csak Dancsót meg Szirmait ismerem. unsure.gif
2014. augusztus 04. 21:54 #8
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Külföldiek közül az Angry Video Game Nerd, Key & Peele, valamint elvétve a Nostalgia Critic, Ryan Higa és Simon and Martina az, akiket nézek, de a Nerd az abszolút kedvencem közülük. biggrin.gif
Magyarok közül freddyD és Dancsó Péter, akikért nagyon rajongok, Szirmai Gergely videóit is nézem néha-néha. Fekete Dani Egy Akatsukis élete sorozata brutál még. XD
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2014. augusztus 08. 16:36 #9
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Én ezt a magyar srácot bírom a legjobban, név szerint Linkin Thomas-t. Nagyon vicces, ötletes videói vannak. biggrin.gif laugh.gif
https://www.youtube.com/channel/UC-_h6ehSrc2u5W0go4oN1sQ
Amúgy Dancsó "LOLPETIXD" Péter is jó, csak az utóbbi videói között van pár unalmas.
2014. augusztus 19. 18:36 #10
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Nem szeretek hirdetgetni, de Tyler Oakley Twitteréről értesültem, hogy AmazingPhil nemsoká eléri a 2 millió feliratkozót! Esetleg, akik rajongói vagy egy kicsit is kedvelik, de még nem iratkoztak fel rá, azok megtennék? ^-^"
Szerintem Phil borzasztóan alá lett becsülve az utóbbi időben, véleményem szerint többet érdemel, mint 2 millió és nagyon sokan megfeledkeztek arról, hogy ő már 8 éve YouTuberkedik.
4 felhasználónak tetszik: x Maite_Sandra x, MadHatter, samteatime, Lil98
2014. augusztus 19. 21:01 #11
Beby99
Beby99
Tinkerbell™
 
Státusz"I don't want him in my heart. I want him here with me!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.20.
Hozzászólás: 2300
Csatolások: 163
Azonosító: 147664
Offline offline
De jó ez a topik! Nem tudom ti hogy vagytok vele de én imádom a Magcon-fiúkat ők tényleg mindig megnevettetnek és jobb kedvre derítenek laugh.gif nem bírnék ki egy hetet az ő videóik nélkül!! A másik kedvenceim az O2L fiúk nagyon bírom őket. Amikor ezeket a fiúkat nézem úgy érzem nem én vagyok az egyedüli debil ember a világon xd
1 felhasználónak tetszik: ONE DIRECTION20
2014. augusztus 20. 00:28 #12
- törölt felhasználó -    
Nekem a kedvencem Dancsó Péter, vagyis a Videómánia.
2014. augusztus 28. 15:34 #13
- törölt felhasználó -    
Ó, hogy mostanság mennyire rákattantam a YoutTuberekre. blush.gif
Nekem személyes kedvencem FanMadeMaker, bármit csinál engem mindig meg tud nevettetni. De ezen kívül szeretem még GoodLike és Szefi videóit is, ezen kívül meg Szirmai Gergelyért is odavagyok. laugh.gif
2014. augusztus 30. 15:40 #14
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Én imádom a Hollywood Hírügynökséget, vagyis Szirmai Gergőt, minden videóját láttam és szeretem, és szerintem nagyon videókat csinál smileeee.gif heart.gif heart.gif heart.gif
Ezen kívül néha nézek Videómániát és FanMadeMakert
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2014. augusztus 31. 14:38 #15
Titanyla
Titanyla
dreamer
 
Státuszdo all things with love ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.31.
Hozzászólás: 1542
Csatolások: 26
Azonosító: 232551
Offline offline
Nagyon örülök, hogy van ilyen topik, ugyanis nagyon szeretek néhány YouTubert:) Az első, akivel "találkoztam" és egyben legnagyobb kedvencem Connor Franta.
http://media-cache-ak0.pinimg.com/236x/82/29/2f/82292f3798dc38e30668f26880a3a26a.jpg
Elmondhatatlanul vicces és közvetlen srác, a videóitól mindig jobb kedvem lesz. Számomra lenyűgöző, hogy mennyire törődik a rajongóival és hogy mennyire szereti őket.
Sajnos úgy látom, hogy nincsen sztáradatlapja, pedig számomra benne van a top 3-ban:) A második kedvencem Dan Howell, akit az I Talk To Myself című videójával ismertem meg, a videó pedig azóta is az egyik kedvencem tőle. Nagyon aranyos és vicces srác, igazán egyedi stílusa van. További YouTuberek, akik rendszeresen mosolyt csalnak az arcomra:) :Marcus Butler, ThatcherJoe, Kian Lawley
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, Kazuo, ONE DIRECTION20
2014. augusztus 31. 14:46 #16
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Titanyla @ 2014.08.31. 14:38)
Nagyon örülök, hogy van ilyen topik, ugyanis nagyon szeretek néhány YouTubert:) Az első, akivel "találkoztam" és egyben legnagyobb kedvencem Connor Franta. 
http://media-cache-ak0.pinimg.com/236x/82/29/2f/82292f3798dc38e30668f26880a3a26a.jpg
Elmondhatatlanul vicces és közvetlen srác, a videóitól mindig jobb kedvem lesz. Számomra lenyűgöző, hogy mennyire törődik a rajongóival és hogy mennyire szereti őket. 
Sajnos úgy látom, hogy nincsen sztáradatlapja, pedig számomra benne van a top 3-ban:) A második kedvencem Dan Howell, akit az I Talk To Myself című videójával ismertem meg, a videó pedig azóta is az egyik kedvencem tőle. Nagyon aranyos és vicces srác, igazán egyedi stílusa van. További YouTuberek, akik rendszeresen mosolyt csalnak az arcomra:) :Marcus Butler, ThatcherJoe, Kian Lawley


Na végre már, aki szereti Connor Frantát!!! Igazából én is őt ismertem meg legelőször mindenki közül, csak akkor még kis gombafrizurája volt. laugh.gif Meg akkoriban még azt sem tudtam, hogy mi az a YouTuber. laugh.gif
Amúgy összességében én is nagyon szeretem, nagyon közvetlen a rajongóival és nagyon jószívű, nem szállt a fejébe a siker.
Kian meg szerintem megpróbálkozhatna az énekléssel is, mert iszonyú jó hangja van. ohmy.gif A mostani stílusát meg egyszerűen imádom, egy kicsit Jedwardos, de én csak ámultam, amikor megláttam. wub.gif
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, ONE DIRECTION20
2014. augusztus 31. 21:57 #17
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Látom, sokan magyarokat néztek főleg, akinek a többségét nem ismerem (vagy csak névről és 1-2 videóról), viszont Dancsó videóit szeretem, ő edzi a hasizmaimat. biggrin.gif Én inkább külföldieket nézek, leginkább brit és amerikai YouTubereket. Először (kb. 3-4 éve) Jenna Marbles videóit néztem, azután sorban ismertem meg mindenkit. Az meg egész kellemes meglepetés volt, hogy valaki ismeri, sőt szereti errefelé Connor Frantát. Végre nem vagyok tökegyedül a rajongásommal. laugh.gif Egyébként nálam a legeslegkedvencebbek Dan Howell és Joe Sugg. Az előbbivel 2011 nyarán ismerkedtem meg (életem egyik legjobb kattintása volt amúgy), és minél több videót nézek meg tőle, egyre jobban kezdem érezni, hogy valamiféle lelki társak lehetünk biggrin.gif , mivel állandóan magamra ismerek benne. Lehet, hogy túlzásnak hangzik, de nem az, sikerült neki elérnie, hogy szebb színben lássam a világot és magamat úgy, hogy ő még az én létezésemről sem tud, ráadásul a legborzasztóbb napjaimon is képes fülig érő mosolyt csalnia az arcomra, sokszor pedig tiszta könnyes a szemem a röhögéstől. ThatcherJoe-t pedig Zoella miatt/által ismertem meg, azt hiszem olyan másfél éve. Rajtuk kívül nagyobb favoritok még AmazingPhil, PewDiePie, Joey Graceffa, Connor Franta, Troye Sivan (imádom az albumát), PointlessBlog, Tyler Oakley (vééégre), meg persze Marcus Butler, Caspar Lee, Shane, iJustine és Miranda Sings, meg még egy csomó mindenki, aki hirtelen nem jut eszembe. heart.gif Jesszus, de sokat írtam. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Kazuo, ONE DIRECTION20
2014. szeptember 07. 16:37 #18
- törölt felhasználó -    
Én nem vagyok a megszállotjuk, de egy-két embert bírok. Tavaly szeptemberben ismertem meg Pamkutyát. Az osztálytársaim állandóan nekem mutogatták én meg azt hittem hogy megint valami oltári hülyeség. Mondjuk az is, de rengetegszer nézem a videóikat és néha a földön fetrengve röhögök. A barátnőm pedig előszeretettel beszél úgy ahogy Csirke és ha meg látunk egy madarat, mindig ő jut az eszünkbe, de ez már csak a mi hülyeségünk. rohog.gif Ezenkívűl Dancsó Pétert alias Videómániát, Follow Annát, Ehssty sminket nézem.
2014. szeptember 11. 09:34 #19
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
w00t.gif heart.gif

1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2014. szeptember 11. 13:42 #20
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (MadHatter @ 2014.09.11. 09:34)
w00t.gif  heart.gif 

Én ezt már Vidcon szereplésük után egy nappal láttam. laugh.gif De még mindig mesés. heart.gif Annyira aranyos barátok! heart.gif A végén az az ölelés. heart.gif milyen kár, hogy a legtöbb ember, már rögtön egy fanficet írt ebből... rolleyes.gif rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!