Starity

Lena Katina szerint a t.A.T.u. nem tér vissza

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 10. 19:08 #1
- törölt felhasználó -    
Lena Katina a Super.ru vendége volt, ahol több között szóba jött Ivan Shapovalov és Julia Volkovéval való zátonyra futott kapcsolata, és a jövőbeli terveiről is ejtett pár mondatot.
A teljes cikkhez kattints ide!
2014. június 10. 19:14 #2
- törölt felhasználó -    
huh, jó hosszú interjú,de jó cikk lett
2014. június 10. 19:16 #3
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Én nagyon sajnálom, hogy Julia rossz útra tért, sosem gondoltam volna, bár az mindig is sejthető volt, hogy Lena a nyugisabb, a kifinomultabb, az emberibb kettejük közül, de szerintem ő csak nyerhet azzal, hogy Julia lelépett...
2014. június 10. 19:20 #4
Ildikócska10
Ildikócska10
LoveSick ♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.04.
Hozzászólás: 6098
Csatolások: 5769
Azonosító: 164815
Offline offline
Ezt nagyon sajnálom,mert tényleg nsgyon jó lánycsapat és nagyon is megkedveltem őket!
2014. június 10. 20:44 #5
PinkPoison
PinkPoison
† hentai tensai shoujo †
 
StátuszNéha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 19
Azonosító: 176526
Offline offline
Ez sajnálatos, de külön is ugyanúgy szeretem őket ^^
2014. június 10. 20:47 #6
Hachiii
Hachiii
visszatérő vendég
 
StátuszQui prior est tempore, potior est iure.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 330
Csatolások: 0
Azonosító: 171199
Offline offline
Nagyszerű cikk lett. Az hogy nem tértek vissza szerintem nem is baj, már rég le volt zárva ez az ügy. Én speciel örülök hogy Lena a sarkára állt, az első albuma is egész jó lett. smileeee.gif
2014. június 10. 20:48 #7
szenya
szenya
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.05.
Hozzászólás: 122
Csatolások: 0
Azonosító: 182613
Offline offline
Nagyon örülök, hogy Levin jóvoltából lehet hallani a t.A.T.u-ról itt starity-n is. smileeee.gif
Szerintem ők együtt voltak a legjobbak, és ezt a sikert egyikőjük sem tudja újra megismételni. Viszont ez az újrakezdés... eleinte nagyon lelkes voltam, vártam az új számokat. Hát ez a hatalmas öröm el is múlt, ahogy először meghallottam a Love in every moment-et. Egy középszintű popcsapatnak jó ez a dal, de annak a lánycsapatnak, ami annak idején olyan számokkal robbant be, mint a Ya soshla s uma, a Nas ne dogonyat, és követte őket számtalan hasonlóan remek és különleges dal (Prostye dvizheniya, Malchik gey, Beliy plaschik, stb... végtelen hosszú sor), azokhoz egyszerűen nem méltó. Az a cirkusz, amit meg leművelnek/tek, az meg végképp nem. Nem is olyan régen, amikor egy sajtótájékoztatón egymás után következtek, Julia nem volt hajlandó arra a székre ülni, amin azelőtt Lena ült, az is mi volt?? Szomorú vagyok, hogy idáig fajultak a dolgok... Sem Lena, sem Julia szólószámai nem tetszenek, egyszerűen számomra tucatok, és nincs meg a varázs... Mindenesetre sok sikert kívánok mindkettőjüknek a továbbiakban.
2014. június 10. 21:15 #8
- törölt felhasználó -    
Nagyon szomorú rajongóként olvasni, hogy milyen helyrehozhatatlanok a konfliktusok sad.gif Sosem akarok sztárok életébe belemerülni, az beteges, de ők együtt csináltak magyszerű zenéket, összetöri az én szívem ahogy Lena konkrétan elmondta, hogy ez régen volt és nem lesz már...

"mert ha a szülők elhagyják őket, akkor a világban egyedül maradsz"
Sajnos igen, teljesen egyedül, szörnyű ilyen helyzetben találni magad, mert rájössz hogy már nem jár az ami régen teljesen természetes volt, hogy jár.

Végigolvastam az egészet és nagyon okos nő, jó a fordítás is, jó cikk lett
2014. június 11. 15:03 #9
MegaBibuska
MegaBibuska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.06.
Hozzászólás: 294
Csatolások: 0
Azonosító: 182644
Offline offline
Kár sad.gif De nagyon várom Lena albumát biggrin.gif
2014. június 11. 17:10 #10
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
10 éves korom óta szeretem a tatut és szeretni is fogom örökre de nagyon sajnálom hogy nem térnek vissza együtt :/
2014. június 11. 20:30 #11
- törölt felhasználó -    
Jó cikk lett! smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok