Tényleg ha már itt tartunk, kinek ki volt a legelső kedvenc szupersztàrja/dívája?
Nekem akit legelőször megimàdtam az AJ volt és még azóta is imàdom <3
Pankráció V.
2014. június 23. 18:03
#321
2014. június 23. 18:04
#322
Idézet (DDLovato @ 2014.06.23. 18:03)
Tényleg ha már itt tartunk, kinek ki volt a legelső kedvenc szupersztàrja/dívája?
Nekem akit legelőször megimàdtam az AJ volt és még azóta is imàdom <3
Nekem akit legelőször megimàdtam az AJ volt és még azóta is imàdom <3
Nekem férfi pankrátor asszem Shawn vagy Cody Rhodes volt.
Díva: Eve Torres és Aj.
2014. június 23. 18:06
#323
|
|
Direction Rajongo6Őszinte Egyéniség. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.01.06. Hozzászólás: 2150 Csatolások: 666 Azonosító: 218747 offline
|
Idézet (DDLovato @ 2014.06.23. 18:03)
Tényleg ha már itt tartunk, kinek ki volt a legelső kedvenc szupersztàrja/dívája?
Nekem akit legelőször megimàdtam az AJ volt és még azóta is imàdom <3
Nekem akit legelőször megimàdtam az AJ volt és még azóta is imàdom <3
Nekem a kedvenc pankrátorom John Cena és Cody Rhodes.
díva pankrátorom pedig Kaitlyn és Natalya.
2014. június 23. 18:08
#324
Idézet (orangeRKO @ 2014.06.23. 18:04)
Nekem férfi pankrátor asszem Shawn vagy Cody Rhodes volt.
Díva: Eve Torres és Aj.
Díva: Eve Torres és Aj.
Az tök jó
Asszem nekem férfi Punk volt
2014. június 23. 18:29
#325
|
|
MrVelvetSkyAll Red Everything™ |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 13.08.28. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 26 Azonosító: 210689 offline
|
Kedvenc pankrátor: Randy Orton
Kedvenc Diva: Candice Michelle vagy Lita már nem tudom 6 éve volt:D
Kedvenc Diva: Candice Michelle vagy Lita már nem tudom 6 éve volt:D
2014. június 23. 18:31
#326
|
|
MrVelvetSkyAll Red Everything™ |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 13.08.28. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 26 Azonosító: 210689 offline
|
Idézet (orangeRKO @ 2014.06.23. 17:38)
Amúgy, nektek melyik a kedvenc ppv-tek? Nekem a Wrestlemania és az Extreme rules ^^
Nekem az újak a Payback és a Battle Ground
2014. június 23. 18:35
#327
Idézet (MrVelvetSky @ 2014.06.23. 18:29)
Kedvenc pankrátor: Randy Orton
Kedvenc Diva: Candice Michelle vagy Lita már nem tudom 6 éve volt:D
Kedvenc Diva: Candice Michelle vagy Lita már nem tudom 6 éve volt:D
Randal*.*
Azt jó volt olvasni :3
Csúcsragadozóm <3
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. június 23. 20:35
#328
|
|
MrVelvetSkyAll Red Everything™ |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 13.08.28. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 26 Azonosító: 210689 offline
|
Idézet (orangeRKO @ 2014.06.23. 18:35)
Randal*.*
Azt jó volt olvasni :3
Csúcsragadozóm <3
Azt jó volt olvasni :3
Csúcsragadozóm <3
Gondoltam, hogy reagálsz rá valamit *-*:_D
2014. június 24. 11:05
#329
Ki látta tegnap este az Eurosport-on a Pankrációt?
Kicsit retró nap volt, egészen a '90-es évekig mentek vissza
Kicsit retró nap volt, egészen a '90-es évekig mentek vissza
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. június 24. 11:07
#330
Férfi: Randy, John
Díva: AJ, (és most ne nézzetek elmebajosnak, de ez régen volt) Vickie Guerrero
Jó volt látni, ahogyan szenved, fél, ordibál
Díva: AJ, (és most ne nézzetek elmebajosnak, de ez régen volt) Vickie Guerrero
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. június 24. 12:35
#331
|
|
MrVelvetSkyAll Red Everything™ |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 13.08.28. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 26 Azonosító: 210689 offline
|
Idézet (June @ 2014.06.24. 11:07)
Férfi: Randy, John
Díva: AJ, (és most ne nézzetek elmebajosnak, de ez régen volt) Vickie Guerrero
Jó volt látni, ahogyan szenved, fél, ordibál 
Díva: AJ, (és most ne nézzetek elmebajosnak, de ez régen volt) Vickie Guerrero
Haha xd én John Cenat mindig utáltam:D
2014. június 24. 12:38
#332
|
|
Direction Rajongo6Őszinte Egyéniség. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.01.06. Hozzászólás: 2150 Csatolások: 666 Azonosító: 218747 offline
|
Idézet (MrVelvetSky @ 2014.06.24. 12:35)
Haha xd én John Cenat mindig utáltam:D
Miért utáltad Cenát?
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. június 24. 12:44
#333
|
|
MrVelvetSkyAll Red Everything™ |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 13.08.28. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 26 Azonosító: 210689 offline
|
Idézet (Direction Rajongo6 @ 2014.06.24. 12:38)
Miért utáltad Cenát?
Még most is utálom. Mert annyira fel van kapva de szerintem vannak nála sokkal tehetségesebbek is. Sőt még nem is igazán mondhatni, hogy helyes csak fel volt pusholva a picsába. Más meg nem TV-s eseményen se kap meccset na mind1.
2014. június 24. 13:04
#334
Idézet (MrVelvetSky @ 2014.06.24. 12:44)
Még most is utálom. Mert annyira fel van kapva de szerintem vannak nála sokkal tehetségesebbek is. Sőt még nem is igazán mondhatni, hogy helyes csak fel volt pusholva a picsába. Más meg nem TV-s eseményen se kap meccset na mind1.
Off: okosan a csúnya szavakkal, mert ha Bessie meglátja kitekeri a nyakadat
On: régebben bírtam, most is, de már nem annyira.
Én a nőket jobban ismerem, mint a férfiakat, de nem a WWE-ben, hanem a TNA-ban
ODB, most komolyan, lehet őt nem szeretni?!
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. június 24. 14:31
#335
|
|
MrVelvetSkyAll Red Everything™ |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 13.08.28. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 26 Azonosító: 210689 offline
|
Idézet (June @ 2014.06.24. 13:04)
Off: okosan a csúnya szavakkal, mert ha Bessie meglátja kitekeri a nyakadat
On: régebben bírtam, most is, de már nem annyira.
Én a nőket jobban ismerem, mint a férfiakat, de nem a WWE-ben, hanem a TNA-ban
ODB, most komolyan, lehet őt nem szeretni?!
On: régebben bírtam, most is, de már nem annyira.
Én a nőket jobban ismerem, mint a férfiakat, de nem a WWE-ben, hanem a TNA-ban
ODB, most komolyan, lehet őt nem szeretni?!
Igen:D Én utálom:D
2014. június 24. 14:33
#336
Idézet (MrVelvetSky @ 2014.06.24. 14:31)
Igen:D Én utálom:D
Utálod?
2014. június 24. 15:03
#337
Idézet (Direction Rajongo6 @ 2014.06.23. 11:56)
Látta valaki tegnap este az Extreme Rules-t a Viasat6-on?
Én nem láttam,hát nem voltam elragadtatva az adástól...
2014. június 24. 15:04
#338
Idézet (MrVelvetSky @ 2014.06.23. 18:29)
Kedvenc pankrátor: Randy Orton
Kedvenc Diva: Candice Michelle vagy Lita már nem tudom 6 éve volt:D
Kedvenc Diva: Candice Michelle vagy Lita már nem tudom 6 éve volt:D
Neked is Candice?
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. június 24. 15:07
#339
Idézet (MrVelvetSky @ 2014.06.24. 14:31)
Igen:D Én utálom:D
hát de ezen a képen nagyon cuki ODB
2014. június 24. 16:26
#340
Még mondjátok azt, hogy nincsenek jóba
Angelia Love és Kharma
Te fotózkodnál az ellenségeddel, nem, ugye?!
by: twitter
Angelia Love és Kharma
by: twitter
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.


offline
