Starity

Pankráció V.

130 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 16. 21:27 #101
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
abszolút kedvencem még mindig Randy Orton. Akik ismernek, ezt azt hiszem tudják is. Csípem a Shieldet, vagyis leginkább Roman Reignst, és az ex-Shieldes tagot Seth Rollinst. Csippantom még Rusevet, nagyon állat biggrin.gif Mostanában koca Raw néző vagyok, sajnos nem tudom mindig letölteni, de eddig minden egyes rész tetszett. Már persze az utóbbi részek biggrin.gif Régen néztem a Tinát is, de már sajna teljesen lemaradtam hogy ott mi történik. rolleyes.gif
Szeretném, ha a WWE-nél is bekeményítenének a női szekcióba, mert sokáig valóban limonádé volt, szinte csak töltelékadás. AJ az őrültségeivel tartalmat adott a díváknak, remélem tovább folytatódik ez a dolog.

Vince-t meg ki kéne rúgni az űrbe. Rohadtul biztonsági játékos, és az igazi élvezetet megvonja tőlünk. Újdonság kell, és az NXT-sek megadják, csak adjanak esélyt nekik.
1 felhasználónak tetszik: Lil98
2014. június 16. 21:32 #102
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2014.06.16. 21:27)

Szeretném, ha a WWE-nél is bekeményítenének a női szekcióba, mert sokáig valóban limonádé volt, szinte csak töltelékadás. AJ az őrültségeivel tartalmat adott a díváknak, remélem tovább folytatódik ez a dolog. 
Vince-t meg ki kéne rúgni az űrbe. Rohadtul biztonsági játékos, és az igazi élvezetet megvonja tőlünk. Újdonság kell, és az NXT-sek megadják, csak adjanak esélyt nekik.

Abszolút egyetértek,a díva divízióra továbbra is figyelmet kéne fordítani de sokkal nagyobbat mint eddig(nem tudom csak én vagyok-e ezzel így de inkább néznék több meccset mint ezt a Total Divas-t.). Paige-ben is nagy lehetőségek rejlenek de igazán nehéz ezt megmutatnia úgy hogy alig kap meccset pedig elvileg ugye most bajnok. blink.gif
A.J-t amúgy imádtam és imádom most is,az ő karakterét nagyon hiányolom és szorítok hogy minél előbb láthassam újra.
Randy-t én is kedvelem még mindig,az én szememben továbbra sem vesztette hitelét,ezt túlzás lenne kijelenteni.
Kicsit sajnálom amúgy hogy a The Shield megbomlott de kétségtelen hogy előbb utóbb mindenkinek lehetőséget kell adni egyéni karrierre. Én mindhárom srácot imádom,mondjuk a legkíváncsibb Ambrose-ra lennék ha egyéniben haladna tovább. biggrin.gif
Emellett a Wyatt Family is egy remek ötlet,ráadásul ez a bevonulódal..ezt nagyon eltalálták.
Meg aztán Rusev és Lana..csak kapna már egy igazi ellenfelet,persze ígyis szórakoztató nézni nade mostmár igazán megnézném egy nagyobb név ellen is. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. június 16. 21:33 #103
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2014.06.16. 21:21)
Igen,olvastam de ami méginkább meglepett hogy állítólag Paige-el sincs megelégedve,pedig én nem látom hol is lehet a probléma vele kapcsolatban. blink.gif


hááá azt én sem hallod! de nyílván Summer anyámkínja Rae-vel tökéletesn elégedett mindenki! rolleyes.gif nem értem mi a bajuk Paige-el! rolleyes.gif inkább aza gond hogy Alicia Fox-on kívül nincs egy épkézláb ellenfele! rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. június 16. 21:36 #104
- törölt felhasználó -    
Idézet (saint7 @ 2014.06.16. 21:33)
hááá azt én sem hallod! de nyílván Summer anyámkínja Rae-vel tökéletesn elégedett mindenki! rolleyes.gif  nem értem mi a bajuk Paige-el!  rolleyes.gif  inkább aza gond hogy Alicia Fox-on kívül nincs egy épkézláb ellenfele! rolleyes.gif

Summer karaktere alapvetően idegesítő számomra,persze örülök hogy ha legalább rajta keresztül de végre történik valami de én ígysem dobok hátast ettől a karakteről..Az amit Paige-ből láthatunk hozzá képest sokkalta eredetibb. Alicia karakterváltása egész szórakoztató amúgy,nem is tudom mit reagáljak amikor ezeket a kitöréseket produkálja. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. június 16. 21:38 #105
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2014.06.16. 21:27)
Régen néztem a Tinát is, de már sajna teljesen lemaradtam hogy ott mi történik. rolleyes.gif 


egyszerűen SEMMI! én megnéztem az egyik ppv-jük összefoglalóját háááá felejtős a TNA-nek annyi! rolleyes.gif sajnos! sad.gif korántsem hozza azt a színvonalat mint 5-6 évvel ezelőtt! ebben a nagy WWE elleni nézettségi harcban bele tört a bicskájuk! megnéztem múltkor a TNA roostert és hááá szinte teljesen kicserélődött az egész megnéztem hogy kik hagyták el a szervezetet az elmúlt 5-6 évben háá egy komplett másik pankrációs szervót lehetne belőlük csinálni! sad.gif a TNA nemtom számomra kifújt sajnos! sad.gif
2014. június 16. 21:41 #106
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2014.06.16. 21:36)
Alicia karakterváltása egész szórakoztató amúgy,nem is tudom mit reagáljak amikor ezeket a kitöréseket produkálja. rohog.gif


én attól félek hogy amikor ennyire elővesznek egy dívát annak előbb utóbb távozás a vége! rolleyes.gif lásd:Eve Torres vagy Beth Phoenix! smileeee.gif mindketten kaptak egy heel karaktert aztán elhagyták a WWE-t lehet hogy Alicia is ezen az úton járt egy utolsó dobást még kapott ezt az őrült karaktert! de lehet tévedek! smileeee.gif
2014. június 16. 21:44 #107
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
túl sok jó dívát engedtek el, vagy rúgtak ki. Utánpótlás meg alig jön, vagy nem hagyják kibontakozni nea.gif
2014. június 16. 21:45 #108
- törölt felhasználó -    
Idézet (saint7 @ 2014.06.16. 21:33)
hááá azt én sem hallod!

nekem van valami elképzelésem.. biggrin.gif
Talán az, hogy a szervezetnél azt akarták, hogy maradjon AJ-nél az öv, de így, hogy 2 perc után vesztett AJ megharagudtak Paige-re..
Szerintem sem fog sokáig maradni, pedig van benne lehetőség, csak valóban nem engedi fejlődni a díváit a WWE, pedig olyan sok tehetséges hölgyemény van ott... (SZUBJEKTÍV VÉLEMÉNY biggrin.gif)

És akkor itt jön az, hogy nincsenek megelégedve a lányokkal és két lábbal rúgják ki őket.. Na de kérem.. ha nincs fejlődés, nincsenek jobb meccsek, pedig azon a részlegen igencsak ráférne a csiszolás..
Rá fog döbbenni előbb vagy utóbb a WWE, hogy túl sok jót tettek ki, és az újak nem olyan tehetségesek, mint a régiek..
2014. június 16. 21:45 #109
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2014.06.16. 21:44)
túl sok jó dívát engedtek el, vagy rúgtak ki. Utánpótlás meg alig jön, vagy nem hagyják kibontakozni nea.gif


nem foglalkoznak velük a közönséget pedig sajnos nem érdeklik a dívák! rolleyes.gif ezért kapnak évek óta minimális műsor időt! a közönség is hibás ebben! dry.gif
2014. június 16. 21:48 #110
- törölt felhasználó -    
Idézet (saint7 @ 2014.06.16. 21:45)
nem foglalkoznak velük a közönséget pedig sajnos nem érdeklik a dívák!  rolleyes.gif  ezért kapnak évek óta minimális műsor időt! a közönség is hibás ebben! dry.gif

Szerintem a kozonseget erdekelnek a divak csak mostansag nem olyan divak vannak mint regen es ez a hasonlitgatas is belemegy stb...
2014. június 16. 21:49 #111
- törölt felhasználó -    
Idézet (June @ 2014.06.16. 21:45)

Talán az, hogy a szervezetnél azt akarták, hogy maradjon AJ-nél az öv, de így, hogy 2 perc után vesztett AJ megharagudtak Paige-re..


talán A.J.-nek nem kellett volna CM Punk-al a való életben összejönnie! biggrin.gif amelyik díva CM Punk közelébe kerül az rövid időn belül az ágyában köt ki! állítólag A.J. maga kérte az öv elvesztést mivel a magánéletére akar koncentrálni! bár ez lehet csak pletyka! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. június 16. 21:52 #112
- törölt felhasználó -    
Idézet (saint7 @ 2014.06.16. 21:49)
állítólag A.J. maga kérte az öv elvesztést mivel a magánéletére akar koncentrálni! bár ez lehet csak pletyka! smileeee.gif

szerintem pletyka, mert akkora hisztit lecsapott ott, hogy az durva biggrin.gif jó, megértem, hogy ő volt a bajok, dehát..

majd' elfelejtettem.. biggrin.gif
Ma egy olyan cikket olvastam, ami azt írta le, hogy AJ terhes lenne. biggrin.gif Érdekes lenne, mini AJ mindenhol biggrin.gif
2014. június 16. 21:52 #113
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
nah de az NXT-t direkt arra találták ki, hogy a tehetségeket bemutassák a Rawban. A Shield összeállása nagyon nagy ötlet volt, milliószor jobb, mint a Nexusé anno. Szvsz.
JOhn Cenával meg annyira nem tudják hogy mit csináljanak! A közönség annyira utálja, és Vince papa akkor is faceként próbálja újra megszerettetni, de nem hiszem hogy nem látja, hogy ez már nem járható út. Vagy valami nagyon nagyon jó sztori kéne ahhoz, hogy újra megszeressék.

Lányoknak jobb sztoriik kellenének, nem csak hogy kimennek és egymást leverik. dry.gif Ha ezt csinálják a pasik, egy idő után az is unalmas lesz, bármilyen látványos meccset próbálnak összehozni.
2014. június 16. 21:53 #114
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beautygirl7 @ 2014.06.16. 21:48)
Szerintem a kozonseget erdekelnek a divak csak mostansag nem olyan divak vannak mint regen es ez a hasonlitgatas is belemegy stb...


háánemtom akkor se menjenek már ki hot dog-ot meg hamburgert venni meg sörözni a Díva meccsek alatt mert ezzel ők nagyban hozzá járulnak vele hogy kevesebb időt kapnak a dívák és a főnökség így nem fog tehetségesebb dívákat szerződtetni mondván minek úgy is kimennek a díva meccsek alatt kajálni! smileeee.gif szóval mindkét fél hibás hogy a női mezőny olyan lett amilyen az elmúlt évek alatt! dry.gif
2014. június 16. 21:53 #115
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (saint7 @ 2014.06.16. 21:49)
talán A.J.-nek nem kellett volna CM Punk-al a való életben összejönnie! biggrin.gif  amelyik díva CM Punk közelébe kerül az rövid időn belül az ágyában köt ki! állítólag A.J. maga kérte az öv elvesztést mivel a magánéletére akar koncentrálni! bár ez lehet csak pletyka! smileeee.gif

valamit tudhat Punk _nevet.gif

jaj, azt még nem is meséltem: a munkahelyemen van egy biztonsági őr, aki esküszöm annyira hasonlít Brock Lesnarra! _nevet.gif Hatalmas. Mint magasság, mint súly terén. Ránézek, és egyszerűen mindig ő jut eszembe,. Félek, hogy egyszer elszólom magam, és Brocknak vagy Lesnarnak nevezem. _nevet.gif
2014. június 16. 21:54 #116
- törölt felhasználó -    
Idézet (June @ 2014.06.16. 21:52)
, mert akkora hisztit lecsapott ott, hogy az durva biggrin.gif .


ne higgy el mindent! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. június 16. 21:55 #117
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2014.06.16. 21:53)
valamit tudhat Punk _nevet.gif


hallod eza a fazon már bocsánat de végig d*gta a fél női mezőnyt a TNA-t is beleértve! rohog.gif beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. június 16. 21:57 #118
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (saint7 @ 2014.06.16. 21:55)
hallod eza a fazon  már bocsánat de végig d*gta a fél női mezőnyt a TNA-t is beleértve! rohog.gif  beer.gif

ezek az infók kimaradtak az életemből. _nevet.gif
2014. június 16. 21:57 #119
- törölt felhasználó -    
Idézet (saint7 @ 2014.06.16. 21:55)
hallod eza a fazon  már bocsánat de végig d*gta a fél női mezőnyt a TNA-t is beleértve! rohog.gif  beer.gif

lehet, hogy nem csak a nőit biggrin.gif azért ment el egy csomó férfi is biggrin.gif
2014. június 16. 21:58 #120
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (June @ 2014.06.16. 21:57)
lehet, hogy nem csak a nőit biggrin.gif

fúj, na azért ennyire ne már biggrin.gif
130 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!