Starity

Pankráció V.

130 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 16. 20:22 #81
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2014.06.16. 20:16)
Persze mindig akadnak gyengébb küzdelmek is de én úgy látom hogy ha figyelünk akkor azért észre lehet venni jó néhány reménységet is. A Wyatt de a Shield körül zajló események is egytől egyig érdekesek meg aztán ott van Rusev és Lana kettőse is nem beszélve arról hogy jól láthatóan Cesaro is elkezdett az élre törni mostmár. laugh.gif
Ui: Köszönöm,az avataros megjegyzést márcsak a hozzászólásom elküldése után láttam rohog.gif


hosszú idő után de az elmúlt hónapokban végre megint nézhető számomra a WWE! smileeee.gif jaja egyre több az új arc és hozzák fel az NXt-ből is a jobb pankrátorokat (ezalól kivétel BO dallas biggrin.gif )végre valami elindúlt Triple H jó hatással van az egészre! természtesen még most sem olyan mint régen de nézhető és érdekel hogy mitörténik hétről hétre! smileeee.gif és remélem hogy HHH nem veszi figyelembe a rosszhangú embereket és visszi tovább amit elkezdett úgy egy 2-3 hónapja! smileeee.gif mert ezaz irány jónak néz ki jobbnak mint tavaly vagy tavaly előtt! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. június 16. 20:27 #82
- törölt felhasználó -    
Én mostanában nem nézek annyi pankrációt, épp, hogy néha - néha belezek a Rawba, és tény,hogy nagyon jó lett az elmúlt időben. thumbsup.gif
2014. június 16. 20:34 #83
- törölt felhasználó -    
Én 2-3 hónapja rázódtam vissza a pankráció nézésbe.. Az előtt is néztem, de akkor nem voltam igazi fan, most az vagyok tongue.gif
Ha nézek is, akkor is nőit (biggrin.gif, mivel ott több a kedvenc, és több embert is ismerek) és a YouTube-on. smileeee.gif

A napokban nagyon rááltam a Monster's Ball match-ekre (nem vagyok szadista biggrin.gif)
Láttam ma egy Abyss & Taylor Wilde vs Raven & Daffney meccset, jó volt, csak sok volt a vér..
Szegény Daffney-t pedig beledobták a .. nem lövöm le, hátha valaki megnézi. tongue.gif smileeee.gif
2014. június 16. 20:36 #84
- törölt felhasználó -    
Idézet (June @ 2014.06.16. 20:34)
Én 2-3 hónapja rázódtam vissza a pankráció nézésbe.. Az előtt is néztem, de akkor nem voltam igazi fan, most az vagyok tongue.gif
Ha nézek is, akkor is nőit (biggrin.gif, mivel ott több a kedvenc, és több embert is ismerek) és a YouTube-on. smileeee.gif
A napokban nagyon rááltam a Monster's Ball match-ekre (nem vagyok szadista biggrin.gif)
Láttam ma egy Abyss & Taylor Wilde vs Raven & Daffney meccset, jó volt, csak sok volt a vér..
Szegény Daffney-t pedig beledobták a .. nem lövöm le, hátha valaki megnézi. tongue.gif smileeee.gif


Én régen voltam hatalmas fan, most már nem annyira..
Én pont,hogy szinte csak férfi pankrációt nézek, nőit nagyon ritkán. jók a véres mérkőzések laugh.gif
2014. június 16. 20:39 #85
- törölt felhasználó -    
Idézet (June @ 2014.06.16. 20:34)
Én 2-3 hónapja rázódtam vissza a pankráció nézésbe.. Az előtt is néztem, de akkor nem voltam igazi fan, most az vagyok tongue.gif
Ha nézek is, akkor is nőit (biggrin.gif, mivel ott több a kedvenc, és több embert is ismerek) és a YouTube-on. smileeee.gif
A napokban nagyon rááltam a Monster's Ball match-ekre (nem vagyok szadista biggrin.gif)
Láttam ma egy Abyss & Taylor Wilde vs Raven & Daffney meccset, jó volt, csak sok volt a vér..
Szegény Daffney-t pedig beledobták a .. nem lövöm le, hátha valaki megnézi. tongue.gif smileeee.gif


Nemtom mennyire ismered a Shimmer Women's wrestling szervezetet ez egy csak női szervezet ha beírod a youtubera lehet vannak még fent meccsek meg a google-ben is próbálkozhatsz itt ott lehet még találni komplett PPV gálákat is tőlük! régebben legalábbis elég sok shimmer meccs fent volt! smileeee.gif ahamm ide pakolgatnak még http://www.youtube.com/channel/UC30Ia39JmGJASWQSyQOQYAQ
2014. június 16. 20:40 #86
- törölt felhasználó -    
Én mint említettem mostanában a magyar pankrációra szoktam rá.
Egy alkalomra fellépett ott El Generico meghajolo.gif
2014. június 16. 20:41 #87
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Én CZW-t nézek mostanában. Nem mostani, hanem régebbi adásokat. Moxley miatt. [Ambrose]
2014. június 16. 20:47 #88
- törölt felhasználó -    
Idézet (saint7 @ 2014.06.16. 20:22)
  jaja egyre több az új arc és hozzák fel az NXt-ből is a jobb pankrátorokat (ezalól kivétel BO dallas biggrin.gif )

Ettől a Bolieve szövegtől a falra tudnék mászni,ki találta ki ezt a karaktert szegénynek? rohog.gif
Idézet
Én mint említettem mostanában a magyar pankrációra szoktam rá.

Gondolkoztam már rajta hogy megnézzem mit tudnak a magyarok,valamikor sort kerítek rá szerintem. biggrin.gif
2014. június 16. 20:49 #89
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2014.06.16. 20:47)
Ettől a Bolieve szövegtől a falra tudnék mászni,ki találta ki ezt a karaktert szegénynek? rohog.gif 
Gondolkoztam már rajta hogy megnézzem mit tudnak a magyarok,valamikor sort kerítek rá szerintem. biggrin.gif


Szerintem nem fogod megbánni:D
Néha adják a rendezvényeket a Tv-benxd
Vannak nagyon tehetségesek, meg van 1-2 olyan akit ki nem állhatok:D
2014. június 16. 20:52 #90
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2014.06.16. 20:47)
Ettől a Bolieve szövegtől a falra tudnék mászni,ki találta ki ezt a karaktert szegénynek? rohog.gif 


háá énnemtom! rohog.gif
2014. június 16. 20:53 #91
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2014.06.16. 20:47)

Gondolkoztam már rajta hogy megnézzem mit tudnak a magyarok,valamikor sort kerítek rá szerintem. biggrin.gif

Ahogyan néztem, a magyarok nyilván nem annyira bírják ki, mint a többiek, de olyan jó dobások vannak, hogy az hihetetlen!
Megéri megnézni smileeee.gif
ITT megtalálsz néhány videót. smileeee.gif
2014. június 16. 20:56 #92
- törölt felhasználó -    
Idézet (June @ 2014.06.16. 20:53)
Ahogyan néztem, a magyarok nyilván nem annyira bírják ki, mint a többiek, de olyan jó dobosok vannak, hogy az hihetetlen! 
Megéri megnézni smileeee.gif
ITT megtalálsz néhány videót. smileeee.gif

Jajj köszönöm,majd belenézek néhányba. smileeee.gif
Idézet
háá énnemtom!  rohog.gif

Habár ő csak az egyik fele..mert ha eszembe jut Adam Rose karaktere...áááh rohog.gif
2014. június 16. 20:56 #93
- törölt felhasználó -    
Idézet (June @ 2014.06.16. 20:53)
Ahogyan néztem, a magyarok nyilván nem annyira bírják ki, mint a többiek, de olyan jó dobosok vannak, hogy az hihetetlen! 
Megéri megnézni smileeee.gif
ITT megtalálsz néhány videót. smileeee.gif


Magyaroknál Icarus a legjobb.
Jeff Hardyra emlékeztet rohog.gif
2014. június 16. 20:56 #94
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2014.06.16. 20:56)
Jajj köszönöm,majd belenézek néhányba. smileeee.gif 
Habár ő csak az egyik fele..mert ha eszembe jut Adam Rose karaktere...áááh rohog.gif


Én nagyon szeretem Adam Roset biggrin.gif
Fura egy alakxd
2014. június 16. 21:04 #95
- törölt felhasználó -    
Egyébként az hogyan lehet, hogy Alissa Flash vs Raisha Saeed?
Tudtommal Raisha és Alissa egy ember, csak más ruházatban.. Érdekes.. blink.gif
2014. június 16. 21:07 #96
- törölt felhasználó -    
Idézet (June @ 2014.06.16. 21:04)
Egyébként az hogyan lehet, hogy Alissa Flash vs Raisha Saeed
Tudtommal Raisha és Alissa egy ember, csak más ruházatban.. Érdekes..  blink.gif


Érdekes.. blink.gif
Erről most ez jutott eszembe.. https://www.youtube.com/watch?v=wyGxxRCsspo
2014. június 16. 21:11 #97
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2014.06.16. 20:56)

Habár ő csak az egyik fele..mert ha eszembe jut Adam Rose karaktere...áááh rohog.gif


én kedvelem Rose-t! poén! biggrin.gif most gondoljatok bele Rose-t a royal rumble-ön sem lehetne kidobni mert folyton elkapnák őt a bulizós pajtásai! rohog.gif
2014. június 16. 21:16 #98
- törölt felhasználó -    
Idézet (saint7 @ 2014.06.16. 21:11)
én kedvelem Rose-t! poén! biggrin.gif  most gondoljatok bele Rose-t a royal rumble-ön sem lehetne kidobni mert folyton elkapnák őt a bulizós pajtásai! rohog.gif

Bakker és tényleg,ezen mondjuk még én is jól szórakoznék,rendesen megszivatna mindenkit _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. június 16. 21:19 #99
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2014.06.16. 21:16)
Bakker és tényleg,ezen mondjuk még én is jól szórakoznék,rendesen megszivatna mindenkit _nevet.gif


igen de állítólag elkaszálják ezt a bulizós Rose karaktert mert Mcmahon szerint nem teljesít jól és a közönségnél sem aratott osztatlan sikert! sad.gif valószínű hogy új karaktert fog kapni nem sokára!
2014. június 16. 21:21 #100
- törölt felhasználó -    
Idézet (saint7 @ 2014.06.16. 21:19)
igen de állítólag elkaszálják ezt a bulizós Rose karaktert mert Mcmahon szerint nem teljesít jól és a közönségnél sem aratott osztatlan sikert! sad.gif  valószínű hogy új karaktert fog kapni nem sokára!

Igen,olvastam de ami méginkább meglepett hogy állítólag Paige-el sincs megelégedve,pedig én nem látom hol is lehet a probléma vele kapcsolatban. blink.gif
130 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!