http://wwewrestling-news.blogspot.hu/2014/06/the-rock-nem-zarta-ki-visszatereset-meg.html
Pankráció V.
2014. június 21. 10:52
#181
Úúú de jó lenne h visszatérne The Rock
http://wwewrestling-news.blogspot.hu/2014/06/the-rock-nem-zarta-ki-visszatereset-meg.html
http://wwewrestling-news.blogspot.hu/2014/06/the-rock-nem-zarta-ki-visszatereset-meg.html
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. június 21. 11:54
#182
|
|
MrVelvetSkyAll Red Everything™ |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 13.08.28. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 26 Azonosító: 210689 offline
|
Idézet (orangeRKO @ 2014.06.21. 10:52)
Úúú de jó lenne h visszatérne The Rock
http://wwewrestling-news.blogspot.hu/2014/06/the-rock-nem-zarta-ki-visszatereset-meg.html
http://wwewrestling-news.blogspot.hu/2014/06/the-rock-nem-zarta-ki-visszatereset-meg.html
Nee felesleges. Meg úgyse tudnák emgfizetni:D
2014. június 21. 12:35
#183
Idézet (MrVelvetSky @ 2014.06.21. 10:47)
Ez már régi meccs:D
Tisztában vagyok vele, de akkor is
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. június 21. 15:15
#184
Idézet (MrVelvetSky @ 2014.06.21. 11:54)
Nee felesleges. Meg úgyse tudnák emgfizetni:D
Hát igaz xd
De én imádom:D
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. június 21. 15:22
#185
Idézet (June @ 2014.06.21. 12:35)
Tisztában vagyok vele, de akkor is
Nem csodálom, hogy egyszer(sem) nyertek 
De amúgy én bírom Lei'D Tapa-t és Gail Kim-et. Egyedül Alpha Female-t nem csipázom.
Kim szerintem régebben ezerszer jobb volt, mint most.
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. június 21. 17:37
#187
Idézet (orangeRKO @ 2014.06.21. 15:15)
Hát igaz xd
De én imádom:D
De én imádom:D
Én is bírom és szerintem tök jó lenne, ha viszatérne
2014. június 21. 18:12
#188
majd' elfelejtettem
tudtátok, hogy Alpha Female biszexuális?
Ezzel semmi baj nincsen
Ezzel semmi baj nincsen
2014. június 21. 18:14
#189
Idézet (June @ 2014.06.21. 18:12)
majd' elfelejtettem
tudtátok, hogy Alpha Female biszexuális?
Ezzel semmi baj nincsen
Ezzel semmi baj nincsen
Nem.
Hát igen nem kell ítélkezni...
2014. június 21. 18:22
#190
Idézet (Beautygirl7 @ 2014.06.21. 18:14)
Nem.
Hát igen nem kell ítélkezni...

Hát igen nem kell ítélkezni...
off: miért, te is az vagy?
On: A TNA-ban és a WWE-ven sok meleg, leszbikus, biszexuális ember volt, ma már kevés, de akad.
2014. június 21. 19:36
#191
Idézet (June @ 2014.06.21. 18:22)
off: miért, te is az vagy?
Csak vicc volt
Én nem ítélkezem, hiszen az egyik testvérem is biszexuális
On: A TNA-ban és a WWE-ven sok meleg, leszbikus, biszexuális ember volt, ma már kevés, de akad.
On: A TNA-ban és a WWE-ven sok meleg, leszbikus, biszexuális ember volt, ma már kevés, de akad.
Értem,hát igen..
2014. június 21. 19:44
#192
Kinek, hogy tetszett a SmackDown??
Szerintem nem volt rossz
Szerintem nem volt rossz
2014. június 21. 20:04
#193
Idézet (DDLovato @ 2014.06.21. 19:44)
Kinek, hogy tetszett a SmackDown??
Szerintem nem volt rossz
Szerintem nem volt rossz
nem láttam
ki nyert?
2014. június 21. 20:15
#194
|
|
riri17coup d'état |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.18. Hozzászólás: 15998 Csatolások: 3351 Azonosító: 141001 offline
|
Idézet (DDLovato @ 2014.06.21. 19:44)
Kinek, hogy tetszett a SmackDown??
Szerintem nem volt rossz
Szerintem nem volt rossz
A main eventet még nem láttam, csak kíváncsi voltam Rollins ruhájára, és khm..azt inkább hagyjuk.
2014. június 21. 20:27
#196
Idézet (June @ 2014.06.21. 20:04)
nem láttam
ki nyert?
ki nyert?
Ez még nem a PPV volt az majd csak jövőhét vasárnap lesz
2014. június 21. 22:06
#197
Idézet (DDLovato @ 2014.06.21. 20:27)
Ez még nem a PPV volt az majd csak jövőhét vasárnap lesz 
azt viszont nézni fogom
2014. június 21. 22:59
#198
|
|
MrVelvetSkyAll Red Everything™ |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 13.08.28. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 26 Azonosító: 210689 offline
|
Ha már ott tartunk, hogy Alpha Female bisex.
Akkor már egyszer mondtam de nem tudom tudja-e mindenki, hogy Aksana pedig leszbikus és ezért hagyta ott az otthonát Lithuaniat mert azok nem fogadják el a melegeket. A WWE-ben lehetett volna egy love story-ja Alicia Fox-al de ez más tervek miatt megszakadt és végül kirúgták...
Akkor már egyszer mondtam de nem tudom tudja-e mindenki, hogy Aksana pedig leszbikus és ezért hagyta ott az otthonát Lithuaniat mert azok nem fogadják el a melegeket. A WWE-ben lehetett volna egy love story-ja Alicia Fox-al de ez más tervek miatt megszakadt és végül kirúgták...
2014. június 22. 06:07
#199
Idézet (June @ 2014.06.21. 22:06)
azt viszont nézni fogom 
Én is
2014. június 22. 06:11
#200
Idézet (MrVelvetSky @ 2014.06.21. 22:59)
Ha már ott tartunk, hogy Alpha Female bisex.
Akkor már egyszer mondtam de nem tudom tudja-e mindenki, hogy Aksana pedig leszbikus és ezért hagyta ott az otthonát Lithuaniat mert azok nem fogadják el a melegeket. A WWE-ben lehetett volna egy love story-ja Alicia Fox-al de ez más tervek miatt megszakadt és végül kirúgták...
Akkor már egyszer mondtam de nem tudom tudja-e mindenki, hogy Aksana pedig leszbikus és ezért hagyta ott az otthonát Lithuaniat mert azok nem fogadják el a melegeket. A WWE-ben lehetett volna egy love story-ja Alicia Fox-al de ez más tervek miatt megszakadt és végül kirúgták...
Tényleg?? Én ezt nem is tudtam..
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.


offline
