Starity

Pankráció V.

130 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 15. 11:38 #21
- törölt felhasználó -    
Halihó biggrin.gif
A barátnőm tanácsolta, hogy csatlakozhatnék, mert nagyon jó és kedves emberek vannak itt és jókat lehet beszélgetni smileeee.gif
Akkor egy pár szót rólam smileeee.gif :
Rebekának hívnak és 14 éves vagyok. A pankrációt már több mint 2 éve követem és nagyon imádom. Az unokabátyám tanácsára néztem meg egy részt még annó és nagyon bejött azóta pedig rendszeresen figyelemmel követem az eseményeket!
Kedven díváim akik egyben a példaképeim is AJ Lee, Brie és Nikki Bella, és Kaitlyn. Kedvenc szupersztárjaim pedig Daniel Bryan, CM Punk, John Cena, Sheamus és végül, de nem utólsó sorben Randy Orton smileeee.gif
Ha még kérdésetek lenne akkor írjatok nyugodtan, mert nem harapok biggrin.gif
2014. június 15. 11:41 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet (June @ 2014.06.15. 11:36)
Igen, mostanság sok tehetséges embert kitettek, kezdhetném a sort Kelly Kelly-vel, vagy akár Kharma-val, bár most csak nőket említettem.
A WWE a díváknál ma már nem a tehetségre, hanem a szépségre mennek, ez sajnos a szervezet minőségéből von le (A nők körében). Én személy szerint jobban szeretem a TNA lányait, sokkal tehetségesebbek.. smileeee.gif
Vélemény? smileeee.gif


öhhm igen.. szépségre mennek manapság..
Szerintem is jók a TNA dívák:)
2014. június 15. 11:46 #23
- törölt felhasználó -    
Idézet (June @ 2014.06.15. 11:36)
Igen, mostanság sok tehetséges embert kitettek, kezdhetném a sort Kelly Kelly-vel, vagy akár Kharma-val, bár most csak nőket említettem.
A WWE a díváknál ma már nem a tehetségre, hanem a szépségre mennek, ez sajnos a szervezet minőségéből von le (A nők körében). Én személy szerint jobban szeretem a TNA lányait, sokkal tehetségesebbek.. smileeee.gif
Vélemény? smileeee.gif


nekem mai napig Daffney és Hamada a kedvencem a TNA-ből! smileeee.gif de már egyikük sincs a szervezetnél! sad.gif amúgy meg Mickie James a kedvenc női pankrátorom! biggrin.gif meghajolo.gif öhm az hogy a TNA női pankrátorai tehetségesebbek lennének ezzel nem igazán értek egyet! mindenki annyira jó amennyire engedik! a WWE nem igazán engedi fejlődni a dívákat kevesebb figyelmet kapnak mint pár évvel ezelőtt ezzel szemben a TNA-ben sokkal több lehetőséget kapnak ami nyílván segíti a fejlődésüket és ez meg is mutatkozik a ringben is. a legjobb példa a WWE-ben Eve Torres esete aki egy gyenge b kategóriás dívácska volt aztán végre elkezdtek vele foglalkozni a WWE-ben lehetőségeket kapott meccseket storyt és ami a legfontosabb karaktert írtak neki és egy zseniális női pankrátorrá vált olyannyira hogy nagy kedvencemmé vált a végén! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. június 15. 11:50 #24
- törölt felhasználó -    
Idézet (saint7 @ 2014.06.15. 11:46)
nekem mai napig Daffney és Hamada a kedvencem a TNA-ből! smileeee.gif  de már egyikük sincs a szervezetnél! sad.gif  amúgy meg Mickie James a kedvenc női pankrátorom! biggrin.gif  meghajolo.gif  öhm az hogy a TNA női pankrátorai tehetségesebbek lennének ezzel nem igazán értek egyet! mindenki annyira jó amennyire engedik! a WWE nem igazán engedi fejlődni a dívákat kevesebb figyelmet kapnak mint pár évvel ezelőtt ezzel szemben a TNA-ben sokkal több lehetőséget kapnak ami nyílván segíti a fejlődésüket és ez meg is mutatkozik a ringben is. a legjobb példa a WWE-ben Eve Torres esete aki egy gyenge b kategóriás dívácska volt aztán végre elkezdtek vele foglalkozni a WWE-ben lehetőségeket kapott meccseket storyt és ami a legfontosabb karaktert írtak neki és egy zseniális női pankrátorrá vált olyannyira hogy nagy kedvencemmé vált a végén! smileeee.gif


Egyet értek veled:D A Tna dívákat hagyják..ezért is jobbak, szerintem Eve Torres nagyon jó díva volt, még mai napig ő az egyik kedvencem.
2014. június 15. 11:53 #25
- törölt felhasználó -    
Idézet (orangeRKO @ 2014.06.15. 11:50)
Egyet értek veled:D A Tna dívákat hagyják..ezért is jobbak, szerintem Eve Torres nagyon jó díva volt, még mai napig ő az egyik kedvencem.


jAhh Eve nagyon jól küldte sajnáltam hogy abba hagyta a pankrációt! dry.gif
2014. június 15. 11:54 #26
- törölt felhasználó -    
Idézet (saint7 @ 2014.06.15. 11:53)
jAhh Eve nagyon jól küldte sajnáltam hogy abba hagyta a pankrációt! dry.gif


Ja én is..
Nekem Kaitlyn hiányzik a legjobban, kedvenc dívám.. dry.gif
2014. június 15. 11:56 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (saint7 @ 2014.06.15. 11:46)
nekem mai napig Daffney és Hamada a kedvencem a TNA-ből!

Én is imádom Hamada-t és Daffney-t smileeee.gif Mellettük még ODB-t és Gail Kimet, és aki még tavaly decemberben távozott a TNA Impact-ből: Roxxi Laveaux.
Hamada egyszerűen bámulatosan csinálta smileeee.gif
Daffney úgyszint' smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. június 15. 11:57 #28
- törölt felhasználó -    
Idézet (orangeRKO @ 2014.06.15. 11:54)
Ja én is.. 
Nekem Kaitlyn hiányzik a legjobban, kedvenc dívám..  dry.gif

Nekem is nagyon hiányzok.. sad.gif
Imádom és imádni is fogom mindíg..
2014. június 15. 11:58 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (DDLovato @ 2014.06.15. 11:57)
Nekem is nagyon hiányzok.. sad.gif 
Imádom és imádni is fogom mindíg..


Régi példaképem Kaitlyn:D
Na de mind1... Sok dívát/pankrátort hiányolok mostanság..
2014. június 15. 11:58 #30
- törölt felhasználó -    
Idézet (June @ 2014.06.15. 11:56)
Én is imádom Hamada-t és Daffney-t smileeee.gif Mellettük még ODB-t és Gail Kimet, és aki még tavaly decemberben távozott a TNA Impact-ből: Roxxi Laveaux.
Hamada egyszerűen bámulatosan csinálta smileeee.gif
Daffney úgyszint' smileeee.gif


Hamada egy magasabb szint a női pankrációban! meghajolo.gif biggrin.gif
2014. június 15. 12:00 #31
- törölt felhasználó -    
Idézet (saint7 @ 2014.06.15. 11:58)
Hamada egy magasabb szint a női pankrációban! meghajolo.gif  biggrin.gif

Így van, nem véletlenül harcolt párszor férfiakkal. smileeee.gif
Le a kalappal előtte. smileeee.gif
2014. június 15. 12:02 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (June @ 2014.06.15. 12:00)
Így van, nem véletlenül harcolt párszor férfiakkal. smileeee.gif
Le a kalappal előtte. smileeee.gif


Bámulatos csaj:D
Valaki nézi itt a HCW-t?biggrin.gif
2014. június 15. 12:08 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (orangeRKO @ 2014.06.15. 12:02)
Bámulatos csaj:D
Valaki nézi itt a HCW-t?biggrin.gif

Én nem, mert nem is tudtam, hogy magyar meccsek is vannak ohmy.gif
2014. június 15. 12:09 #34
- törölt felhasználó -    
Idézet (June @ 2014.06.15. 12:08)
Én nem, mert nem is tudtam, hogy magyar meccsek is vannak ohmy.gif


Vannak ám:D
Nagyon szeretem a HCW-t:D Pár pankrátorával beszéltem Askon xdd
Nagyon tehetségesek, főleg Icarus.
2014. június 15. 12:29 #35
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Én meg J-Hawkkal szoktam főleg dumcsizni, meg néha Renegade-el biggrin.gif Fú, de J-Hawk hogy megváltozott az évek alatt. testfelépítésre gondolok. Annyi mindent csinál jelenleg biggrin.gif pankráción kívül persze biggrin.gif
2014. június 15. 12:30 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2014.06.15. 12:29)
Én meg J-Hawkkal szoktam főleg dumcsizni, meg néha Renegade-el biggrin.gif Fú, de J-Hawk hogy megváltozott az évek alatt. testfelépítésre gondolok. Annyi mindent csinál jelenleg biggrin.gif pankráción kívül persze biggrin.gif


Értem, neki én is írtam már, meg Bruno Biaccinak biggrin.gif
J-Hawk szerintem nagyon jó pasi:D wub.gif
2014. június 15. 13:08 #37
- törölt felhasználó -    
Kane visszatér, újra 'Vörös szörny'-ként fogja emlegettetni magát.
Ki látta tegnap az Pankráció - A nyers erőt? Jól helyben hagyta Daniel Bryant azt meg kell mondani.. 110.gif
2014. június 15. 13:09 #38
- törölt felhasználó -    
Idézet (June @ 2014.06.15. 13:08)
Kane visszatér, újra 'Vörös szörny'-ként fogja emlegettetni magáét.
Ki látta tegnap az Pankráció - A nyers erőt? Jól helyben hagyta Daniel Bryant azt meg kell mondani.. 110.gif


Kane nagyon kemény rohog.gif
Én nem láttam, de tudom miről van szó, kemény volt:D
2014. június 15. 13:17 #39
- törölt felhasználó -    
Idézet (June @ 2014.06.15. 13:08)
Kane visszatér, újra 'Vörös szörny'-ként fogja emlegettetni magát.
Ki látta tegnap az Pankráció - A nyers erőt? Jól helyben hagyta Daniel Bryant azt meg kell mondani.. 110.gif

Én láttam smileeee.gif
Hát igen az a három Sírkő letétel nekem is fájt..
2014. június 15. 13:23 #40
- törölt felhasználó -    
Idézet (DDLovato @ 2014.06.15. 13:17)
Én láttam smileeee.gif
Hát igen az a három Sírkő letétel nekem is fájt..

Igen, egy a földre, egy a fém (vagy milyen) feljáróra és egy a közvetítő asztalra.. Durva volt, majdnem Brie Bella-t is megtámadta Kane.
130 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!