Starity

Britney nem tud lenyomni egy másfél órás élőshow-t

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 15. 18:50 #41
- törölt felhasználó -    
na most azért komolyan, mik ezek a gyalázások? (kommentben...) te végig tudnál ugrálni és TISZTÁN énekelni EGY dalt is? most úgy őszintén.. és akkor csináld 90 percig kérlek! könyörgöm.. attól mert valaki híres miért kell olyat elvárni amit más sem tud megtenni? és gyereke is van, az is sokat nyom a latban.. mik ezek a kommentek könyörgöm.. (1-2vel egyet értek.. de a többség..)
2014. június 15. 19:05 #42
Vivien_Borsos
Vivien_Borsos
új tag
 
StátuszAz egészség fontos.Kezdje a bőrénél,mert az egészséges bőr hidratált és tetovált
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.12.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 225987
Offline offline
A menedzsernek teljes mértékben igaza van. Ha végig üli a koncertet, akkor maximum playback nélkül is menne, de ugrabugra közben lehetetlen.
2014. június 15. 19:19 #43
sewenteen
sewenteen
Kapitány Úr
 
Státuszvakarom a végbelem nánánáná
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.14.
Hozzászólás: 1138
Csatolások: 632
Azonosító: 129210
Offline offline
Látom sokaknak az jutott elsőre eszébe, hogy ez nem kifogás, mert a legtöbb énekesnőnek megy a kettő egyszerre, szinte mindenkinél ugyan azok a nevek merültek fel, és kb egyet is kell értsek. Bár megint itt az a sötét buta lány, aki nagyon okosnak hiszi magát és beleköt mindenbe, de valaki még komolyan tudja őt venni? biggrin.gif Vagy csak magának erőlködik? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: LexiCobain
2014. június 15. 19:20 #44
- törölt felhasználó -    
Idézet (N_Anna @ 2014.06.15. 18:50)
és gyereke is van, az is sokat nyom a latban.. mik ezek a kommentek könyörgöm.. (1-2vel egyet értek.. de a többség..)


Na és?! Tina Turnernek dédunokája is van, mégis előbb felszántja a színpadot, mint akármelyik mai csirke. laugh.gif
2014. június 15. 19:23 #45
justthetruth
justthetruth
visszatérő vendég
 
StátuszThe One and Only Miss Britney Spears
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.03.
Hozzászólás: 319
Csatolások: 0
Azonosító: 185410
Offline offline
Igen....lehet azért szidni, mert nem énekel élőben de azt állítani hogy nem tud az hülyeség! Nem véletlenül szerepelt anno a Mickey Mouse klubban....igenis tudott énekelni, bár sztem a hangja azóta igen megváltozott. Amúgy nem unalmas mindig ezzel jönni???? Mért csak támadni lehet őt???? Aki nem szereti ne nézze...aki meg igen az békéljen meg azzal hogy "újra" tud táncolni smileeee.gif
2014. június 15. 19:33 #46
kicsisean
kicsisean
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 148502
Offline offline
Ha nem tudna bizonyítani a hangjával Britney, akkor nem lenne lassan 20 éve a zeneiparban!!! Ez az egyik dolog, a másik, hogy az összes énekes playbackel, Lady Gaga koncerten mikor voltam itt Pesten, full playback volt, Katy Perry szintén... de ezeket az előadókat nem is lehet egy oldalon megemlíteni Britney-jel, mert Britney 20 éve ugyanolyan és mégse unalmas, ellentétben pl Katy Perryvel vagy Miley vagy Lady Gaga.. aki senki nem volt Stefani Germanottaként, csak jókor volt jó helyen...
2014. június 15. 19:50 #47
cs.vera45
cs.vera45
 
StátuszAzt hiszem elmegyek szedni egy kis hidrogén-peroxidos alpakát...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.13.
Hozzászólás: 794
Csatolások: 0
Azonosító: 197734
Offline offline
Ez van. A hangja nem elég. Neki hatalmas, látványos show kell. Akinek elég különleges, és kiemelkedő hangja/zenéje van, annak nem kell, mert anélkül is élvezetes az előadása. Britney még mindig 18 évesnek képzeli magát. Bekomolyíthatna egy kicsit.
Norah, teljesen igazad van! wink.gif
2014. június 15. 19:58 #48
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Ha ez a hír bárkit is meglep, akkor az eddig a kerti tó alján élt, ugyanis ez már évek óta nyílt titok.
Imádom Britneyt, akárki akármit mond, ő egy élő legenda, egy ikon, a pop hercegnője. Ő nem énekes, inkább előadó, szóval nem kell azt az embert lesajnálni, aki a koncertjei milyenségének tudtában kiperkálja a jegyek árát, csak hogy lássa.
Ő showt csinál, nem leül egy hokedlire a színpad közepén, hogy elénekelje a teljes repertoárt, ez van, aki szereti, túllép rajta, és nem problémázik ezen.
A tánctudásáról meg annyit, hogy mindenki fanyalog, hogy nem játszik be koncertek közben is egy I'm A Slave 4 U koreót, mikor műtötték a térdét, és szült két gyereket. Gaga se nem szült, és műteni sem hiszem, hogy műtötték - az arcán kívül.

P.S. Az meg külön vicc, hogy pont Gagával példálóztok, mikor ő sem a tehetsége révén szerepelt eddig minden nap a pletykarovat címlapján...
És még annyit, hogy lehet nem szeretni, de akkor is eladott több mint 100 millió albumot világszerte, és egyike azon előadóknak, akik szerepelhettek a Pop Királynője és a Pop Királyával egy színpadon. Nyilvánvaló okokból kifolyólag ez a sok feltörekvő énekesnek már csak álom marad.

Britney duettje Michael Jackson
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Nikrécia, Szandi0820
2014. június 15. 20:05 #49
- törölt felhasználó -    
Hát van,amit már ő sem tud,és nem lesz fiatalabb hiába képzeli annak magát. Neki már csak a playback maradt.
2014. június 15. 20:07 #50
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3502
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Egy fillért nem adnék olyannak aki csak playbackel. Nagyon gáz. Igenis meg lehet tanulni egyszerre énekelni és táncolni is.
2014. június 15. 20:10 #51
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
Nem meglepő ezt hallani, hiszen már több videó is volt róla, hogy playbackel. Elhiszem, hogy nehéz tánccal..de mégis sokan megoldják. A közönséget nem szép dolog playback-el 'megtisztelni'
2014. június 15. 20:35 #52
Dojcy
Dojcy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.03.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 51
Azonosító: 92123
Offline offline
csak a hangja miatt senki sem venné meg a jegyeket...szóval érthető
2014. június 15. 20:38 #53
Nikrécia
Nikrécia
visszatérő vendég
 
StátuszTo escape criticism: do nothing, say nothing, be nothing.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.18.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 224473
Offline offline
Pont a napokban néztem meg a Femme Fatale turnéjának az egyik teljes koncertes videóját. Be kell vallanom, először hihetetlenül zavart, hogy playback az egész, de aztán rájöttem arra, hogy a műsor, amit egész végig tolt, hihetetlenül ütős volt. Természetesen én is azt vallom, hogy ha lehet, akkor élőben menjen a zene, de ha már a gép előtt ülve, tíz perc elteltével eltudtam ettől tekinteni, akkor élőben milyen lehet? És nyilván nem azért van ennyi rajongója, mert tehetségtelen, bár tény, hogy a legutóbbi albumainál annyira átdolgozzák a hangját, hogy az már fáj, de ez lett az, ami kelendő a mai világban. Nem várhatjuk el tőle, hogy mindig olyan számokat énekeljen, mint a "Lucky", vagy a "You drive me", mert abból már valószínű, hogy nem tudna megélni. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Diala
2014. június 15. 20:48 #54
- törölt felhasználó -    
Én akkor sem tenném be a lábam egy Britney koncertre, ha fizetnének érte. A hangja alapból nyávogós és irritáló, még úgy is, hogy playback.
2014. június 15. 21:01 #55
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
a fű zöld
az ég kék
a só sós
britney playback-el
4 felhasználónak tetszik: janet7, MadHatter, chelseagirl18, Szandi0820
2014. június 15. 21:32 #56
- törölt felhasználó -    
legalább őszinte.
2014. június 15. 21:46 #57
Ella535
Ella535
visszatérő vendég
 
StátuszBvBArmy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.23.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 98
Azonosító: 217283
Offline offline
Nekem nem tetszik a hangja,irritáló :/
2014. június 15. 22:58 #58
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Megy itt Britney lehordása így, Britney lehordása úgy, de kérdem én, vajon azok az újdonsült dizni sztárocskák, illetve most már tini sztároknak nevezett kreálmányok is képesek lennének playback nélkül egy ugri-bugri másfél órás turné showt végig nyomni? Tök szép és jó, hogy elő van hozva Pink, Gatyus meg Beyoncé, de kábé ezt a pár nevet fújjátok és annyi. Megjegyzem, a mai popiparban tevékenykedő énekesnők 90%-a képtelen arra, hogy a táncika mellett tisztán, élőben tudjon énekelni. Azért nem kell elfeledni, hogy hány és hány semmirekellő, fele annyi tehetséggel sem rendelkező "énekesnő" tevékenykedik popiparban, akiknek tényleg géppel keverik ki a hangját (Selena Gomez, Bella Thorne és kollégái). Abban igazatok van, hogy Spears részéről ez soha sem volt újdonság, mert tényleg nem az. Többször hallottam tőle élő felvételt, ahol acapella verziókat adott elő és megjegyzem, gyönyörű, lágy hangja van, csak ugye nem olyan terjedelmes, mint mondjuk Christina Aguileráé vagy éppen Kelly Clarksoné. Sosem értettem, hogy miért, de valóban igaz, hogy látványos showval kompenzálják azt a hangot, ami képtelen lenne berezegtetni egy egész arénát. Sosem lehetett arra panaszkodni, hogy unalmas, gagyi show elemekkel van összehányva az egész - lásd Onyx Hotel Tour: a legjobb, leglátványosabb, legszuperebb koncertfelvételét vagy ezerszer láttam, mégis ugyanolyan rohadtul jól szórakoztat, mint előtte. Lehet fikázni, le lehet hordani, sőt, ahogyan látom a monszterek is megjöttek, hogy osszák az észt Alsó Gatyussal kapcsolatban, de Britney mindig is egy ikon fog maradni. Tény, sosem petéztem le a hangjától, ahogyan az is tény, hogy inkább a látványt válassza az éneklés helyett. Ettől függetlenül szerintem az emberek tudják, ismerik Britney fellépései szokásait, így szerintem tisztában is vannak azzal, hogy mire adnak ki több tíz ezer forintot. Aki tudja, hogy playback és utána ezen sír a szája, az megérdemli.
1 felhasználónak tetszik: Nikrécia
2014. június 15. 23:03 #59
Minnie999
Minnie999
új tag
 
StátuszBe happy :-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.17.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 221333
Offline offline
Azért az elején ènekelhetne pár számot mkor még nem fulladt ki......de ezek utàn Selenát ne csesztessük mert ő legalább énekel élőben is ha nem kell sokat táncolni vagy nem hosszú a show. ;-)
2014. június 15. 23:04 #60
Minnie999
Minnie999
új tag
 
StátuszBe happy :-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.17.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 221333
Offline offline
De aláírom...tényleg lehetetlent kérnénk Britneytől ha azt kérnénk hogy ne playbackeljen egyáltalán.
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok