Starity

Britney nem tud lenyomni egy másfél órás élőshow-t

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 15. 23:23 #61
Rose1997
Rose1997
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.05.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 225580
Offline offline
Beyla-nak teljesen igaza van...nem látom értelmét annak hogy én is támadjam Britneyt...most sorolhatnék annyi kedvenc énekesnőme t aki mindig az elejétől a végéig gyönyörűen végigénekli az egészet, viszont ők nem adnak elő nagyon ugrálós ilyen-olyan nehéz koreográfiákat...de Britney nem most kezdett bele a szakmába, viszont Selena még nem tett le annyit az asztalra hogy jobbnak lehessen mondanj Britneynél...igazából egyik playback-es énekesnőt se szeretem, mert azzal is megelégednék őszintén szólva ha csak egy helyben állna az a bizonyos kedvencem és énekelne magától nem playbackről...h a jó a zene a szöveg, a hang akkor ugyse unja meg az ember meg hát nem hiszem hogy a közönség is felháborodna a jegyek árán ha egy kicsit könnyebb koreográfiával viszont igazi élő koncertet adna
2014. június 15. 23:41 #62
SzimónaDrága
SzimónaDrága
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://www.soundofjapan.hu/a-boys-republic-budapesten/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.28.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 1
Azonosító: 204649
Offline offline
Szeretem a számait és most nem őt akarom lehordani, hogy -Jaj kamu műsorral áll ki a nagyközönség elé-, mert nem ő az egyetlen. Számtalan fiatal női énekes arra adja a fejét, hogy jó lesz az a koncert úgy is, ha ő éppen csak eltátogja, de az az igazság, hogy az emberek nem azért fizetik ki azt a kib*szott drága jegyet a koncertekre, hogy azt lássák, ahogy kedvencük betanított majomként imitál, "érzelmeket" fektet az "élő" produkcióba. Érdekes, hogy Rihannának nem kell agyon ugrálnia a koncertjeit és nem kell neki playback a siker eléréséhez, nem kell szégyenlősködnie, hogy jaj most jó lesz a tátika is. Nem, mert nem Selena Gomez, hogy még ő maga is fintorog az erőtlen, semmit érő kis hangján. Ririnek van hangja, tehetsége és neki van keresnivalója a színpadon, de pár kamu énekest szívesen lezavarnék a pódiumról. wink.gif Meg lehet ugyan szólni az ex Disney szár Miley C.-t is, de ő legalább élőben nyomja még a nagy ugrabugra mellett is. Ha vannak akik képesek rá, akkor mások ezt mért nem tudják szem előtt tartani és követendő példaként demonstrálni, hogy már pedig van hangjuk? Szerintem, akinek az élete a zene és már eljutott egy bizonyos szintre nem teheti meg, hogy szembe köpi saját magát. smileeee.gif
2014. június 15. 23:52 #63
- törölt felhasználó -    
Meg kellett volna lepődnöm? Szerintem el kéne döntenie, hogy énekes, vagy táncos karriert akar magának, ha a kettő nem megy egyszerre.
2014. június 16. 08:32 #64
carly
carly
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.02.
Hozzászólás: 528
Csatolások: 0
Azonosító: 132467
Offline offline
nem tom miért kell ezen kiakadni és támadni?! naon sok énekes playbackel,csak hát nem vallják be!! Britneyről meg am is tudtuk h sok esetben nem élő. Engem am egyáltalán nem izgat:D Britney ő már csak Britney:P és ennek ellenére h nem élő akkor is elmennek a koncertjeire az emberek... ebben a vegasi showban is mindig teltháza van biggrin.gif és valóban nem lehet elvárni h végig énekeljen tisztán egy 1-2 órás koncertet miközben táncol is közbe. Britney ha playbackel, hanem akkor is a popkirálynője és mindig is ott lesz a szeren:) aki meg ezért támadja hát az kapja be tongue.gif:D
2014. június 16. 09:50 #65
tunde881023
tunde881023
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.11.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 211605
Offline offline
A playbackkel nincs gond szerintem. A menedzserének igaza van, lehetetlen végigugrálni és közben tisztán énekelni egy 90 perces showt. Ettől függetlenül azért 1-2 lassú számot előadhatna élőben is. Nagyon sok helyen olvastam már és mindehol szemet szúr: " Mert szült két gyereket" nahát ekkora baromságot emberek! J.Lo. is szült, Beyonce is, Madonna is, Pink is és még sorolhatnám de ettől függetlenül még mindig a csúcson vannak. Britney viszont már rég nem. Valamit elfelejtenek az emberek: Ő egy beteg nő. Idegösszeomlások, szanatórium, bipoláris zavar, depresszió stb... Teljesen megváltozott. Kommunikációs problémákkal küzd, mindig zavarban érzi magát. Táncolni sem tud már úgy mint régen. Amikor színpadra lép, már nem látszik, hogy teljes átéléssel adja elő a showt. Ezt vagy elfogadja az ember kritizálás nélkül, vagy ne hallgasson Britneyt ennyi. Ez a nő megjárta a poklot,kimászott belőle és ha nem is a csúcson van, de még mindig ő uralja a pophercegnői státuszt! Minden tisztelet az övé!!!
2 felhasználónak tetszik: Nikrécia, Szandi0820
2014. június 16. 10:58 #66
- törölt felhasználó -    
Beyla nálad a pont good.gif
2014. június 16. 11:18 #67
SteveRogersWife
SteveRogersWife
új tag
 
StátuszHiszen sejtem jól, hogy élsz, valahol, Hát jöjj, és keress,És szívből szeress
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.11.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 0
Azonosító: 225895
Offline offline
Szerintem ez nem volt meglepő tény....elég sok énekes/énekesnő playback-el.
2014. június 16. 12:08 #68
MachineMagic
MachineMagic
painkiller.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 1126
Csatolások: 6
Azonosító: 133664
Offline offline
(Pl.) Gaga ennél hosszabb koncerteket is élőben énekel végig, bonyolult koreográfiával... Meg lehet azt csinálni, csak ő nem tudja, ezek szerint. Mondjuk a hír nem lepett meg, természetesen!
2014. június 16. 13:08 #69
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3396
Csatolások: 57500
Azonosító: 155975
Online online
Az ő dolga. Én nem hibáztatom semmiért, mivel nem ő az egyetlen énekesnő, aki playbackel.
2014. június 16. 13:11 #70
Hannika98
Hannika98
új tag
 
StátuszJelölj, szavazz!! :))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.14.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 152942
Offline offline
Egyértelmű, hogy nem bírja. Próbáljátok ki, ha azt hiszitek olyan egyszerű...
2014. június 16. 14:25 #71
larrystylinson4ever
larrystylinson4ever
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.13.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 216734
Offline offline
Nehéz lenyomni másfél órát folyamatosan, ugrálva, úgy, hogy tiszta is legyen a hangod. Nem meglepő, hogy Britney-nek nem megy, felhozhattok más énekesnőket, attól még ő nem fogja jobban tudni. Nem ő az egyetlen, aki playbackel:)
2014. június 16. 14:42 #72
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7748
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
hát akkor nem nagyon érdekes több száz dollárt kiadni egy jegyért...
2014. június 16. 15:06 #73
Névnélküli
Névnélküli
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.19.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 226343
Offline offline
Szerintem itt nem Britney lehordásáról van szó. Nagyon egyszerű az egész dolog. Az ember kifizet egy halom pénzt, hogy láthassa és hallhassa a kedvencét élőben. Szerintem ha valaki playbacket használ egy koncertjén az igen is tiszteletlenség azokkal az emberekkel szemben akik képesek voltak egy csomó pénzt kifizetni. Britney elsősorban énekes, tehát a feladata lenne, hogy énekeljen élőben, és utána jöjjön a show. De miért van az, hogy a már említett előadók mind tudják a kettőt egyszerre művelni? Például Beyonce, Christina Aguilera, és igen is kiemelem Lady Gagát, akit a világ legnevetségesebb dolga tehetségtelennek nevezni. Lehet rá sok mindent mondani, de a hangja egyszerűen gyönyörű és nagy terjedelmű.
https://www.youtube.com/watch?v=Emrc5M_I34c
https://www.youtube.com/watch?v=Cyj2NFaXfxw
https://www.youtube.com/watch?v=ad0Bceqsq_M
A probléma az vele, hogy ezekre a szar tuctuc alapokra van igen erősen rákattanva, pedig neki sokkal jobban áll az akusztikus verzió...

Lényeg az, hogy tisztelem Britneyt, mert igen is ott hagyta a kéznyomát a zenében, de hogy nem tud sok mindent az tény és való.
3 felhasználónak tetszik: janet7, MadHatter, Szandi0820
2014. június 16. 15:35 #74
Diary
Diary
visszatérő vendég
 
StátuszSummertime
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.16.
Hozzászólás: 277
Csatolások: 0
Azonosító: 222791
Offline offline
Ez nem újdonság, de továbbra sem gondolom, hogy ez olyasvalami, amit büszkén kéne hangoztatni.
2014. június 16. 15:52 #75
Zsanika01
Zsanika01
 
Státusz"Wear a necklace of hope, side by side with me.~ Mockingjay ♥"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.30.
Hozzászólás: 793
Csatolások: 29
Azonosító: 144433
Offline offline
Ez kitolás a rajongókkal szemben. Most komolyan. Az emberek azért adnak pénzt egy koncertre, hogy hallják kedvencük hangját nem pedig azért, hogy meghallgassák ugyanazt amit otthon.... :/
2014. június 16. 16:25 #76
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
Beyla:
"Tök szép és jó, hogy elő van hozva Pink, Gatyus meg Beyoncé, de kábé ezt a pár nevet fújjátok és annyi."

Mert kb ennyi ma is tevékenykedő előadó ér valamit élőben. =)

Beyla:
"Ettől függetlenül szerintem az emberek tudják, ismerik Britney fellépései szokásait, így szerintem tisztában is vannak azzal, hogy mire adnak ki több tíz ezer forintot."

Persze, ezért volt a Papp László fele üres, mikor legutóbb itt volt. =) Tényleg szép és látványos show-t csinál, de ha úgysem énekel élőben, akkor a koncert DVD-t is elég megnézni, kb ugyanaz...
2014. június 16. 16:32 #77
- törölt felhasználó -    
Idézet (MachineMagic @ 2014.06.16. 12:08)
(Pl.) Gaga ennél hosszabb koncerteket is élőben énekel végig, bonyolult koreográfiával... Meg lehet azt csinálni, csak ő nem tudja, ezek szerint. Mondjuk a hír nem lepett meg, természetesen!


Ezt nevezed te bonyolult koreográfiának? Esetleg ezt? LOL Szokás szerint itt is megy a félplayback. Britney fénykorában legalább tudott táncolni, Gaga pedig soha nem is tudott.
1 felhasználónak tetszik: baisée
2014. június 16. 17:00 #78
paralelopipedon
paralelopipedon
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.16.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 227732
Offline offline
Én nem különösebben szeretem Birneyt, de bajom sincs vele. A legutóbbi dolgait nem is követem nyomon, de az egyértelmű volt mindig, hogy playbackel.

Szerintem nem is egyértelmű, hogy ez probléma-e. Az ember rögtön rávágja, hogy az, és alapvetően én nem örülnék, ha a kedvenc énekesem playbackelne, ha olyan sokat fizettem a fellépésért. Tény viszont, hogy Britney koreográfiájával nehéz énekelni (és szerintem is elég bonyolultak a koreográfiái, legalábbis amennyire én tudom), de nem kötelező táncolni is az énekléshez.

És itt jön a lényeg. Mert én - mivel főleg rock zenét hallgatok, és ahhoz nem is illik -, nem is igénylem, hogy valaki táncoljon nekem a koncerten, sőt, szerintem egészen irreális elvárás egy énekestől. Ha valaki tud, vagy szeret, akkor oké, de végül is nem ez a lényeg. Én nem örülnék, ha egy koncerten playback szólna. És szeretem is az élő felvételeket, vagy amikor egy énekes kicsit improvizál a dalban esetleg, stb.
Ugyanakkor hallottam már olyat, hogy valaki úgy gondolkodott, hogy ő a show-ért megy, mert zenét tud hallgatni CD-ről is. Engem meglepett ez a hozzáállás, nekem show az is, hogy az énekesek mindent beleadnak, hogy valaki hogy gitározik, stb. Van, aki meg úgy gondolkodik, hogy a kedvencétől sem érdekli, ha az csak kiáll, és "vigyázz állásban" elénekli a slágereit. Azt kell megérteni, hogy nem ugyanazt várjuk egy koncerttől, de ha esetleg egy Britney rajongó úgy van vele, mint én, ő nem járt túl jól.
2014. június 16. 17:03 #79
paralelopipedon
paralelopipedon
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.16.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 227732
Offline offline
*Britney

Bocs, hogy elírtam a nevét.
2014. június 16. 17:59 #80
G.Maja
G.Maja
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.16.
Hozzászólás: 315
Csatolások: 0
Azonosító: 216924
Offline offline
Egyértelmű, hogy nem bírja. Próbáljátok ki, ha azt hiszitek olyan egyszerű!
egyébként hiába hoztok fel énekeseket!
Nem csak ő aki playbackel!
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok