Starity

Benedict Cumberbatch

15 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 25. 20:31 #81
arisel
arisel
új tag
 
StátuszИ не стреляй в лебедей
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.31.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 210992
Offline offline
Idézet (ONE DIRECTION20 @ 2014.06.25. 19:57)
ezek fantasztikusak! w00t.gif

köszii wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Kitty miau
2014. június 25. 20:40 #82
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Idézet (arisel @ 2014.06.25. 16:39)
hmm rajzok  biggrin.gif  Linkelt szöveg - itt vannak a kincseim  wink.gif ...amúgy egy osztálytársam írt egyszer egy romantikus novella szerűséget és megkértem hogy írjon bele engem is Sherlock-al  wub.gif  rohog.gif


Fantasztikusan jó rajzok! Nagyon tehetséges vagy! happy.gif
4 felhasználónak tetszik: BarbieFan, arisel, ONE DIRECTION20, Kitty miau
2014. június 25. 21:10 #83
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6816
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Egyebkent nektek van kedvenc karakteretek Sherlockon kivul a sorozatban? biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, Kitty miau
2014. június 26. 03:46 #84
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Jézu Isten ! ohmy.gif Félre ne értsetek, irtó jó,hogy ennyien vagyunk... happy.gif Csak sikerült úgy lemaradnom mint a huzat!! sad.gif 1 nap és így belehúztok,nem semmi... smileeee.gif Most kapkodom a fejem,hogy ki,merre és mit írt! biggrin.gif tongue.gif Üdv az új jövevényeknek! Bocsánat,ha kihagyok vmit...Szóval: 1. a linkelt rajzok csodásak heart.gif Szintén rajzolok,de nem tudom megosztani veletek sajnos sad.gif 2. Természetesen én is irogatok,de már megszoktam,hogy még a Sherlock témájú írásaim sem olvassák... sad.gif Uh mi volt még? Jah! Nekem egy fimje maradt ki,amit sehol sem találtam,a Burlesque Fairytales... Gonoszként szerintem nagyon hatásos,de lehetne egyszer ennél is gonoszabb biggrin.gif Miss Marple-rõl eszembe jutott,hogy ott láttam legeslegelõször és röstellem,de ráfogtam,hogy õ a tettes... blush.gif A Small Islandban hihetetlenül jô és cuki,de bosszantóan keveset szerepel szerintem...A Fifth-ben megint nem lehet rá panasz,bár valamit sajnos elszúrtak a filmben. A közel jövõben Utazás a Világ végére a Film Cafén!! Én meg teljesen elvesztem... sad.gif *mély sóhaj*
4 felhasználónak tetszik: arisel, BarbieFan, ONE DIRECTION20, Kitty miau
2014. június 26. 09:55 #85
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Idézet (BarbieFan @ 2014.06.25. 21:10)
Egyebkent nektek van kedvenc karakteretek Sherlockon kivul a sorozatban?  biggrin.gif


Én szinte mindenkit szeretek... biggrin.gif Mollyt is kedvelem,mert egy olyan szereplõ aki nincs benne az eredeti történetekben,de nagyon jól bele illesztették... Most új karakterek közül Maryt szeretem, annak ellenére,hogy szerintem,hogy úgy mondjam nem "indokolt" a jelen léte.
2 felhasználónak tetszik: BarbieFan, Kitty miau
2014. június 26. 10:13 #86
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Én is minden karaktert imádok a Sherlockban wub.gif Mycroft-ot imádom nagyon, főleg a csatározásaikat Sherlockal. Molly a másik nagy kedvencem nekem is.
Ha egy valakit ki kell emelni akit nem szeretek, az Donovan. Teljesen kiidegel a csaj biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, BarbieFan
2014. június 26. 10:14 #87
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.06.26. 03:46)
Jézu Isten ! ohmy.gif Félre ne értsetek, irtó jó,hogy ennyien vagyunk... happy.gif Csak sikerült úgy lemaradnom mint a huzat!! sad.gif 1 nap és így belehúztok,nem semmi... smileeee.gif Most kapkodom a fejem,hogy ki,merre és mit írt! biggrin.gif tongue.gif Üdv az új jövevényeknek! Bocsánat,ha kihagyok vmit...Szóval: 1. a linkelt rajzok csodásak heart.gif Szintén rajzolok,de nem tudom megosztani veletek sajnos sad.gif 2. Természetesen én is irogatok,de már megszoktam,hogy még a Sherlock témájú írásaim sem olvassák... sad.gif Uh mi volt még? Jah! Nekem egy fimje maradt ki,amit sehol sem találtam,a Burlesque Fairytales... Gonoszként szerintem nagyon hatásos,de lehetne egyszer ennél is gonoszabb biggrin.gif Miss Marple-rõl eszembe jutott,hogy ott láttam legeslegelõször és röstellem,de ráfogtam,hogy õ a tettes... blush.gif A Small Islandban hihetetlenül jô és cuki,de bosszantóan keveset szerepel szerintem...A Fifth-ben megint nem lehet rá panasz,bár valamit sajnos elszúrtak a filmben. A közel jövõben Utazás a Világ végére a Film Cafén!! Én meg teljesen elvesztem... sad.gif *mély sóhaj*


Juj de jó, megint leadják? Múltkor lemaradtam róla és azóta se láttam. Mikor lesz? thumbsup.gif
3 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, BarbieFan, Kitty miau
2014. június 26. 11:01 #88
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Idézet (Tomforever @ 2014.06.26. 10:14)
Juj de jó, megint leadják? Múltkor lemaradtam róla és azóta se láttam. Mikor lesz?  thumbsup.gif


Nah ez az amit nem tudok,sorry unsure.gif Csak futólag láttam az infót,gondoltam ezért is szólok,hogy idõben fényderüljön az idõpontra... Emlékeim szerint a közeljövõben..
2 felhasználónak tetszik: BarbieFan, Kitty miau
2014. június 26. 11:07 #89
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Idézet (Tomforever @ 2014.06.26. 10:13)
Én is minden karaktert imádok a Sherlockban  wub.gif Mycroft-ot imádom nagyon, főleg a csatározásaikat Sherlockal. Molly a másik nagy kedvencem nekem is. 
Ha egy valakit ki kell emelni akit nem szeretek, az Donovan. Teljesen kiidegel a csaj  biggrin.gif


Donovant én is rühellem biggrin.gif Õt kezdik mellõzni amúgy, Andersonból azért egy jó kis karit csináltak, már sajnáltam is... happy.gif Kíváncsi leszek Donovan feltûnik-e még vagy kifújt... unknw.gif
3 felhasználónak tetszik: BarbieFan, Tomforever, Kitty miau
2014. június 26. 13:19 #90
Genius
Genius
új tag
 
StátuszAz én betegségem nem más , mint a Johnny Depp-resszió ! <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.09.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 218898
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.06.19. 15:11)
Mivel nem láttam ilyen topikot, bátorkodtam nyitni egyet azoknak akik hozzám hasonlóan kedvelik és nyomon követik Benedict Cumberbatch munkásságát. Remélem,hogy lesz érdeklõdõ.
Itt bármilyen témát feldobhatsz ami a brit színészhez köthetõ. Kérdezhetsz, kibeszélheted szerepléseit, filmjeit és sorozatait, vagy áradozhatsz is róla... smileeee.gif Jó beszélgetést!



Leírhatatlanul imádom Benedictet ! biggrin.gif wub.gif Elhihetitek , hogy ha volna rá egy egész napom , akkor nagyjából az egész Starity.hu -t teleírnám a vele kapcsolatos áradozásaimmal smileeee.gif Gondoltam feldobom ezt a kis témát :

Van -e még rajtam kívül olyan ember , akinek Benedict/Sherlock jelensége megváltoztatta az életét , vagy esetleg a példaképe ?

És ha esetleg van valami jó kis sztoritok azzal kapcsolatban ,hogyan került be az életetekbe , vagy melyik volt az a pillanat , amikor a rajongójává váltatok , nyugodtan meséljétek el . Én is mesélek majd smileeee.gif

Ha van valaki, akit érdekelnek a Benedictről készült rajzaim , az nyugodtam írja meg , mert akkor felteszem őket a profilomra blush.gif
5 felhasználónak tetszik: arisel, CumberAddicted, BarbieFan, ONE DIRECTION20, Kitty miau
2014. június 26. 14:52 #91
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
Idézet (Genius @ 2014.06.26. 13:19)
Leírhatatlanul imádom Benedictet ! biggrin.gif  wub.gif Elhihetitek , hogy ha volna rá egy egész napom , akkor nagyjából az egész Starity.hu -t teleírnám a vele kapcsolatos áradozásaimmal  smileeee.gif Gondoltam feldobom ezt a kis témát :
Van -e még rajtam kívül olyan ember , akinek Benedict/Sherlock jelensége megváltoztatta az életét , vagy esetleg a példaképe ?
És ha esetleg van valami jó kis sztoritok azzal kapcsolatban ,hogyan került be az életetekbe , vagy melyik volt az a pillanat , amikor a rajongójává váltatok  , nyugodtan meséljétek el . Én is mesélek majd  smileeee.gif
 
Ha van valaki, akit érdekelnek a Benedictről készült rajzaim , az nyugodtam írja meg , mert akkor felteszem őket a profilomra  blush.gif

én szívesen megnézem őket,minden ilyesmire nyitott vagyok smileeee.gif küldd át privátban,vagy esetleg ide linkeld be az oldalt,és akkor mindneki megnézheti biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, Kitty miau
2014. június 26. 15:09 #92
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6816
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Idézet (Genius @ 2014.06.26. 13:19)
Leírhatatlanul imádom Benedictet ! biggrin.gif  wub.gif Elhihetitek , hogy ha volna rá egy egész napom , akkor nagyjából az egész Starity.hu -t teleírnám a vele kapcsolatos áradozásaimmal  smileeee.gif Gondoltam feldobom ezt a kis témát :
Van -e még rajtam kívül olyan ember , akinek Benedict/Sherlock jelensége megváltoztatta az életét , vagy esetleg a példaképe ?
És ha esetleg van valami jó kis sztoritok azzal kapcsolatban ,hogyan került be az életetekbe , vagy melyik volt az a pillanat , amikor a rajongójává váltatok  , nyugodtan meséljétek el . Én is mesélek majd  smileeee.gif
 
Ha van valaki, akit érdekelnek a Benedictről készült rajzaim , az nyugodtam írja meg , mert akkor felteszem őket a profilomra  blush.gif

Nekem a peldakepem es total megvaltozott az eletem amiota megismertem.. ez a 3 ev valami meseszep volt biggrin.gif
Engem erdekelnek linkeld be ide ha tudod, szivesen megneznem wink.gif
2 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, Kitty miau
2014. június 26. 18:55 #93
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Idézet
Van -e még rajtam kívül olyan ember , akinek Benedict/Sherlock jelensége megváltoztatta az életét , vagy esetleg a példaképe ? - Genius


Igen. Legalább is úgy vélem.Kezdem Sherlockunkal. Õ ugyebár egy kitalált alak, erõsen eltúlzott jellemmel,de valahogy olyan személyiség vonásokkal amelyekre rátaláltam önmagamban is. Furcsa,de egyfelõl, számomra õ egy szerencsétlen ember,akit sajnálok,de teljesen megtudom érteni miért olyan amilyen. Másfelõl fel is nézek erre a karakterre,mert képes túl élni egy olyan világban,ahol nem néznek rá jószemmel.Néha szeretnék Sherlock lenni biggrin.gif Ha nem is zseni,de egy erõs,önálló ember... Benben pedig valódi kincsre találtam. Minden értelemben. A munkásságát követve,úgy érzem mutatott egy jó irányt,ami a kultúrális dolgok jó oldalát jelenti. Emberként azt hiszem sokat tanulhatok tõle és segített is már... Ezt nehéz is szavakba foglalnom... blush.gif happy.gif
4 felhasználónak tetszik: BarbieFan, ZiLLee., ONE DIRECTION20, Kitty miau
2014. június 26. 19:04 #94
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.06.26. 18:55)
Igen. Legalább is úgy vélem.Kezdem Sherlockunkal. Õ ugyebár egy kitalált alak, erõsen eltúlzott jellemmel,de valahogy olyan személyiség vonásokkal amelyekre rátaláltam önmagamban is. Furcsa,de egyfelõl, számomra õ egy szerencsétlen ember,akit sajnálok,de teljesen megtudom érteni miért olyan amilyen. Másfelõl fel is nézek erre a karakterre,mert képes túl élni egy olyan világban,ahol nem néznek rá jószemmel.Néha szeretnék Sherlock lenni biggrin.gif Ha nem is zseni,de egy erõs,önálló ember... Benben pedig valódi kincsre találtam. Minden értelemben. A munkásságát követve,úgy érzem mutatott egy jó irányt,ami a kultúrális dolgok jó oldalát jelenti. Emberként azt hiszem sokat tanulhatok tõle és segített is már... Ezt nehéz is szavakba foglalnom... blush.gif happy.gif

pedig nagyon szépen leírtad smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, Kitty miau
2014. június 26. 19:12 #95
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
egyébként ehhez mit szóltatok?szerintem hősies volt smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: BarbieFan, ZiLLee., CumberAddicted, Kitty miau
2014. június 26. 19:15 #96
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Idézet (ONE DIRECTION20 @ 2014.06.26. 19:04)
pedig nagyon szépen leírtad smileeee.gif


Hát, ennek örülök happy.gif Köszi

Most szombaton a FEM3on 19 óra körül lesz egy filmje, valamint 07.05.én , igaz jó késõn, majdnem éjjel 1kor, a Film Cafén lesz az Utazás a Világ végére... smileeee.gif
Az infóért hála Geniusnak!
3 felhasználónak tetszik: BarbieFan, ZiLLee., Kitty miau
2014. június 26. 19:23 #97
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Idézet (ONE DIRECTION20 @ 2014.06.26. 19:12)
egyébként ehhez mit szóltatok?szerintem hősies volt smileeee.gif


Elõször azt mondtam magamban az egészre: "ovisok,ha találkoznak" biggrin.gif De persze kicsit meg is lepett. Tutira bal lábbal kelt vagy tényleg nagyon bunkó volt az ipse,mert nem szokása rögtön ütni... Aranypofa Ben heart.gif
4 felhasználónak tetszik: BarbieFan, ZiLLee., ONE DIRECTION20, Kitty miau
2014. június 26. 19:48 #98
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.06.26. 19:23)
Elõször azt mondtam magamban az egészre: "ovisok,ha találkoznak" biggrin.gif De persze kicsit meg is lepett. Tutira bal lábbal kelt vagy  tényleg nagyon  bunkó volt az ipse,mert nem szokása rögtön ütni...  Aranypofa Ben heart.gif

az ám biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, Kitty miau
2014. június 26. 20:18 #99
ZiLLee.
ZiLLee.
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.30.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 0
Azonosító: 151982
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.06.26. 18:55)
Igen. Legalább is úgy vélem.Kezdem Sherlockunkal. Õ ugyebár egy kitalált alak, erõsen eltúlzott jellemmel,de valahogy olyan személyiség vonásokkal amelyekre rátaláltam önmagamban is. Furcsa,de egyfelõl, számomra õ egy szerencsétlen ember,akit sajnálok,de teljesen megtudom érteni miért olyan amilyen. Másfelõl fel is nézek erre a karakterre,mert képes túl élni egy olyan világban,ahol nem néznek rá jószemmel.Néha szeretnék Sherlock lenni biggrin.gif Ha nem is zseni,de egy erõs,önálló ember... Benben pedig valódi kincsre találtam. Minden értelemben. A munkásságát követve,úgy érzem mutatott egy jó irányt,ami a kultúrális dolgok jó oldalát jelenti. Emberként azt hiszem sokat tanulhatok tõle és segített is már... Ezt nehéz is szavakba foglalnom... blush.gif happy.gif

Ezt nagyon jól megfogalmaztad:) nekem is hasonló a véleményem:)
A cikkről az a véleményem, hogy igaz, én menthetetlenül romantikus vagyok, de ha egy fiú/férfi egy nőt védve megüt valakit az a szememben egy lovag:D
3 felhasználónak tetszik: BarbieFan, CumberAddicted, Kitty miau
2014. június 26. 20:31 #100
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6816
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Nem tudom, hogy ti mit is gondoltak arról hogy egy-két fan összeboronálta a karaktereket.. (na jó nem 1-2 eléggé sok)
Mint pl.

Jhonlock
Sherolly
Sheriarty

van nektek ilyen kedvenc ''összeboronált szerelmes párotok''? biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, Kitty miau
15 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok