Starity

Benedict Cumberbatch

15 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 01. 21:28 #141
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6816
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Idézet (ONE DIRECTION20 @ 2014.07.01. 21:14)
húú találtam egy jó képet biggrin.gif
http://i2.cdnds.net/14/01/618x500/uktv-0701_sherlock-2.jpg

Egyik kedvenc kepem blush.gif
4 felhasználónak tetszik: arisel, Tomforever, Kitty miau, CumberAddicted
2014. július 02. 10:56 #142
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Ha akartok egy jó cikket olvasni Benről, ajánlom ezt:

http://www.lafemme.hu/emberek/1086_a_fura_feju_fiu_forradalma/

Szerintem nagyon jól fogalmazza meg a kinézetét, amiről korábban már beszélgettünk blush.gif wub.gif
2 felhasználónak tetszik: arisel, Kitty miau
2014. július 02. 11:10 #143
Kitty miau
Kitty miau
Heichou
 
StátuszSie sind das Essen und wir sind die Jäger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.10.
Hozzászólás: 1240
Csatolások: 0
Azonosító: 168976
Offline offline
Idézet (ZiLLee. @ 2014.07.01. 21:09)
ahhoz mit szóltok, hogy hétvégén Martin azt nyilatkozta, hogy következő rész 2015. karácsonyára várható?! ezelőtt mikor azt modták karácsony, én kis naív egyből az ideire asszociáltam...mondjuk még ez sem készpénz

hát igen nagyon furcsa is lett volna ha most a 2 év Hiatus kimarad o.o mondjuk én tuti örültem volna neki, de Moffék mockosz kisz hobbitkák a mi nagy bánatunkra :| én a karácsonyi részt úgy tudom hogy csak olyan lesz mint tavaly karácsonykor, hogy miniepizód lesz :cc
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2014. július 02. 13:48 #144
arisel
arisel
új tag
 
StátuszИ не стреляй в лебедей
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.31.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 210992
Offline offline
Idézet (Tomforever @ 2014.07.02. 10:56)
Ha akartok egy jó cikket olvasni Benről, ajánlom ezt: 
http://www.lafemme.hu/emberek/1086_a_fura_feju_fiu_forradalma/
Szerintem nagyon jól fogalmazza meg a kinézetét, amiről korábban már beszélgettünk  blush.gif  wub.gif

köszi a cikket biggrin.gif érdekes volt smileeee.gif bár abban nem értek egyet hogy a szemei távol állnak ._.
3 felhasználónak tetszik: Tomforever, CumberAddicted, Kitty miau
2014. július 02. 14:09 #145
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Idézet (arisel @ 2014.07.02. 13:48)
köszi a cikket biggrin.gif  érdekes volt  smileeee.gif bár abban nem értek egyet hogy a szemei távol állnak ._.


Igen azzal én sem, de a különlegességen van a hangsúly wub.gif
3 felhasználónak tetszik: arisel, CumberAddicted, Kitty miau
2014. július 02. 20:39 #146
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Bírom mennyire Sherlock ezen a képen! happy.gif Mojcosz biggrin.gif Köszi,ONE DIRECTION20!

ZiLLee. én is megörültem,de aztán leesett,hogy bizony az nem most lesz... biggrin.gif

Tomforever, köszi a cikket! meghajolo.gif
Bár nekem valahogy nem az jött le,hogy nagyon "oda lenne" Benért az illetõ,aki írta,mert a fele inkább rizsa és arról szól,hogy mennyire "felkapott" lett... Félre ne értsetek,sokszor furcsa meglátásaim vannak,bocsi... Én pl. lényegesen többet tudtam volna írni a megjelenésérõl, nem pedig a kiscicákról a mittudoménhol biggrin.gif Sorry,tudom mitõl lettem kissé dühös! A "beltenyészet" szótol. dry.gif Szerintem ez egy kicsit durva... Nekem furcsán forog az agyam,de ez nem tûnik túl hízelgõnek Benre nézve...Egyes cikkektõl ezért borulok ki.Nincsenek tisztában azzal mit írnak,vagy nem érdekli õket.Mind1. A szemei tényleg kicsit távolabb ülõek,de nem aránytalanul!Annak örülök,hogy ezek szerint jó ízlésünk van! wink.gif Viszont a leírásba rendesen bele tudnék kötni,mert az író elég fukarúl bánt a pozitív jelzõkkel,az én meglátásom szerint...
1 felhasználónak tetszik: Kitty miau
2014. július 02. 21:36 #147
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.07.02. 20:39)
Bírom mennyire Sherlock ezen a képen! happy.gif Mojcosz biggrin.gif Köszi,ONE DIRECTION20!
ZiLLee. én is megörültem,de aztán leesett,hogy bizony az nem most lesz... biggrin.gif 
Tomforever, köszi a cikket! meghajolo.gif 
Bár nekem valahogy nem az jött le,hogy nagyon "oda lenne" Benért az illetõ,aki írta,mert a fele inkább rizsa és arról szól,hogy mennyire "felkapott" lett... Félre ne értsetek,sokszor furcsa meglátásaim vannak,bocsi... Én pl. lényegesen többet tudtam volna írni a megjelenésérõl, nem pedig a kiscicákról a mittudoménhol biggrin.gif Sorry,tudom mitõl lettem kissé dühös! A "beltenyészet" szótol. dry.gif Szerintem ez egy kicsit durva... Nekem furcsán forog az agyam,de ez nem tûnik túl hízelgõnek Benre nézve...Egyes cikkektõl ezért borulok ki.Nincsenek tisztában azzal mit írnak,vagy nem érdekli õket.Mind1. A szemei tényleg kicsit távolabb ülõek,de nem aránytalanul!Annak örülök,hogy ezek szerint jó ízlésünk van! wink.gif Viszont a leírásba rendesen bele tudnék kötni,mert az író elég fukarúl bánt a pozitív jelzõkkel,az én meglátásom szerint...


Igen az a beltenyészet egy kicsit erős volt... Nekem alapjába véve nem jött le rossz vélemény a cikkről, olvastam ennél cifrábbat is biggrin.gif de sok dolog amit leírt az tetszett biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, Kitty miau
2014. július 02. 21:44 #148
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Egy kis jó hír mára: a BBC hivatalossá tette, hogy 2015. decemberében lesz a Sherlocknak egy karácsonyi epizódja majd azt követően 2016-ban egy 3 részes évad beer.gif Úgyhogy most 4xesen élvezhetjük wub.gif
4 felhasználónak tetszik: arisel, CumberAddicted, BarbieFan, Kitty miau
2014. július 02. 23:08 #149
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6816
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Idézet (Tomforever @ 2014.07.02. 21:44)
Egy kis jó hír mára: a BBC hivatalossá tette, hogy 2015. decemberében lesz a Sherlocknak egy karácsonyi epizódja majd azt követően 2016-ban egy 3 részes évad  beer.gif  Úgyhogy most 4xesen élvezhetjük  wub.gif

En facen azt olvastam h 2015 januarjaban lesz az uj evad. Lehet h felre olvastam? mellow.gif rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, Tomforever, Kitty miau
2014. július 03. 00:58 #150
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Idézet (Tomforever @ 2014.07.02. 21:36)
Igen az a beltenyészet egy kicsit erős volt... Nekem alapjába véve nem jött le rossz vélemény a cikkről, olvastam ennél cifrábbat is biggrin.gif de sok dolog amit leírt az tetszett biggrin.gif


Nem rossz vélemény,tényleg csak kiakadtam azon az egy szón és ilyenkor hajlamos vagyok a puffogásra,pláne hogy a kedvencemrõl van szó,akit tisztelek. Többször nem mondom el ígérem,de azért az efféle megjegyzésekre oda kellene figyelni...
Különben is a szája azért olyan amilyen,mert trombitált! biggrin.gif Egy interjúban ezt mondta,bár szerintem csak viccelt,nem tudom... smileeee.gif

Ha december,akkor megin szülinapom körül lesz! biggrin.gif Alig várom már...happy.gif Köszi az infókat!
1 felhasználónak tetszik: Kitty miau
2014. július 03. 08:27 #151
- törölt felhasználó -    
Yayy de jó, hogy van ez a topik. Egy ideje rendesen fangirlkedem biggrin.gif Remélem befogadtok.
Nagyon szeretem ezt a pasit, először a The Fifth Estateben láttam, ott nagyon megtetszett még szöszin is biggrin.gif utána néztem meg a Sherlockot, ami után tényleg Benedict-addikttá avanzsáltam xD
Nem rég bukkantam rá a topikra, és nagyon örülök neki. wub.gif
4 felhasználónak tetszik: Tomforever, Kitty miau, CumberAddicted, BarbieFan
2014. július 03. 09:14 #152
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Idézet (BarbieFan @ 2014.07.02. 23:08)
En facen azt olvastam h 2015 januarjaban lesz az uj evad.  Lehet h felre olvastam?  mellow.gif  rohog.gif


2015 januárjában kezdik el forgatni, először a karácsonyi részt, majd folyamatosan ütemezik be a 4. évad részeinek forgatását az év második fele körül. pompom.gif
3 felhasználónak tetszik: BarbieFan, Kitty miau, CumberAddicted
2014. július 03. 09:18 #153
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6816
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Idézet (Tomforever @ 2014.07.03. 09:14)
2015 januárjában kezdik el forgatni, először a karácsonyi részt, majd folyamatosan ütemezik be a 4. évad részeinek forgatását az év második fele körül.  pompom.gif

Igen kiderult h rosszul irta az oldal, de mar hala nektek es az internetnek kepbe vagyok rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Tomforever, Kitty miau, CumberAddicted
2014. július 03. 10:32 #154
Kitty miau
Kitty miau
Heichou
 
StátuszSie sind das Essen und wir sind die Jäger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.10.
Hozzászólás: 1240
Csatolások: 0
Azonosító: 168976
Offline offline
Idézet (Tomforever @ 2014.07.03. 09:14)
2015 januárjában kezdik el forgatni, először a karácsonyi részt, majd folyamatosan ütemezik be a 4. évad részeinek forgatását az év második fele körül.  pompom.gif

áááááááááááááááhh tegnap amikor megláttam hogy a BBC valamilyen bejelentésre készül, mint egy idióta, elkezdtem ugrálni meg már a jóég se tudja hogy miket csináltam xddd egy szóval fangirlködtem xPPP és ott akarok lenni a forgatásoom *ww* wub.gif heart.gif
2 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, Tomforever
2014. július 03. 10:39 #155
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Idézet (Magggot @ 2014.07.03. 08:27)
Yayy de jó, hogy van ez a topik. Egy ideje rendesen fangirlkedem  biggrin.gif Remélem befogadtok. 
Nagyon szeretem ezt a pasit, először a The Fifth Estateben láttam, ott nagyon megtetszett még szöszin is  biggrin.gif  utána néztem meg a Sherlockot, ami után tényleg Benedict-addikttá avanzsáltam xD 
Nem rég bukkantam rá a topikra, és nagyon örülök neki. wub.gif


Mindig örülünk egy új tagnak. Légy üdvözölve a CumberBunch-ban! biggrin.gif Jé,mindenkit Sherlockként hódít meg végérvényesen... smileeee.gif Ez persze nem csoda és nem is baj. biggrin.gif Fifth Estate-ben megint a mozdulatairól tudnék áradozni... Nekem tetszett a fehér haj,bár nagyon furi volt vele.
2 felhasználónak tetszik: BarbieFan, Kitty miau
2014. július 03. 10:47 #156
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Idézet (Kitty miau @ 2014.07.03. 10:32)
áááááááááááááááhh tegnap amikor megláttam hogy a BBC valamilyen bejelentésre készül, mint egy idióta, elkezdtem ugrálni meg már a jóég se tudja hogy miket csináltam xddd egy szóval fangirlködtem xPPP és ott akarok lenni a forgatásoom *ww* wub.gif heart.gif


Ez nagyon aranyos volt! happy.gif Azért ovatosan a fangirlingel,nehogy baj legyen... Én 1x csináltam egy marhaságot. Ráestem a karomra,mert annyira örültem,hogy Bent említették valahol... biggrin.gif Mondanom se kell,rendesen feldagatt a kezem...
1 felhasználónak tetszik: Kitty miau
2014. július 03. 10:55 #157
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6816
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.07.03. 10:47)
Ez nagyon aranyos volt! happy.gif Azért ovatosan a fangirlingel,nehogy baj legyen... Én 1x csináltam egy marhaságot. Ráestem a karomra,mert annyira örültem,hogy Bent említették valahol... biggrin.gif Mondanom se kell,rendesen feldagatt a kezem...

Engem a szuleim mindig idiotanak neznek ha ossze-vissza ugrandozok Ben miatt.. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, Tomforever, Kitty miau
2014. július 03. 11:06 #158
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Idézet (BarbieFan @ 2014.07.03. 10:55)
Engem a szuleim mindig idiotanak neznek ha ossze-vissza ugrandozok Ben miatt..  rohog.gif


Az anyum elég -hogy is mondjam? - elfogadó, általában csak mosolyog rajtam. biggrin.gif Viszont ezért a hülyeségemért kikaptam tõle,mert megijesztettem... smileeee.gif Azóta visszafogom magam. Inkább Sherlockot vagy film címeket hímzek a pólómra, ezzel húzom ki évvégéig. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Tomforever, BarbieFan, Kitty miau
2014. július 03. 11:07 #159
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.07.03. 11:06)
Az anyum elég -hogy is mondjam? - elfogadó, általában csak mosolyog rajtam. biggrin.gif Viszont ezért a hülyeségemért kikaptam tõle,mert megijesztettem... smileeee.gif Azóta visszafogom magam. Inkább Sherlockot vagy film címeket hímzek a pólómra, ezzel húzom ki évvégéig. biggrin.gif


Nekem szerencsém van mert anyukám ugyan úgy imádja mint én. Jó ő nem fangirlködik de legalább nem néz hülyének biggrin.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, Kitty miau
2014. július 03. 13:54 #160
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Idézet (Tomforever @ 2014.07.03. 11:07)
Nekem szerencsém van mert anyukám ugyan úgy imádja mint én. Jó ő nem fangirlködik de legalább nem néz hülyének  biggrin.gif  biggrin.gif


Szerintem egy szülõ sem nézi a gyerekét hülyének,csak furcsálja,hogy mondjuk a 20 éves lánya képes eltörni a kezét egy név említése miatt... biggrin.gif
Anyum egyébként nem kifejezetten Ben rajngó,de a Sherlockot nagyon szereti és elismeri a tehetségét. smileeee.gif Mostmár kicsit kezdi unni,mivel 3 éve minden Benrõl szól nálam és ugye ott az ikrem is... biggrin.gif Képzelhetitek. De minden filmjét megnézi velem. smileeee.gif Hálás vagyok anyukámnak,hogy elnézi a hülyeségeim,mert ha nem lenne ennyire elnézõ szerintem már teljesen tönkre mentem volna... sleep.gif
1 felhasználónak tetszik: Kitty miau
15 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok