Starity

Minden ami R5!

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. október 22. 16:04 #21
Ewanon96
Ewanon96
visszatérő vendég
 
Státusz> szeretnék visszamenni a kifinomult, pestises kis századomba ~ Benedict ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.23.
Hozzászólás: 235
Csatolások: 84
Azonosító: 232071
Offline offline
Nem vagyok hatalmas fanatikus, szeretem némelyik dalt, de nem állítom, hogy nyalom a földet, annyira sikeresek. Egy tipikus tinibanda, akik hirtelen berobbantak a köztudatba. Őszintén? Néhány héttel ezelőtt fogalmam sem volt, ki az a Ross Lynch. Nem tudtam, hogy kikből áll a bandája, de miután a diznin volt szerencsém az egyik leadott dalukhoz, sikerült megtudnom a banda nevét: R5. Rákerestem az interneten, és rögtön Rydel volt az, akin megakadt a szemem. fish.gif
1 felhasználónak tetszik: Fanci03
2015. január 04. 11:45 #22
imádomazr5mindörökké
imádomazr5mindörökké
új tag
 
StátuszNagyon sokat hallgatom most az R5-öt mint mindig
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.21.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 237508
Offline offline
Nekem a kedvencem:ROSS RYDEL RIKER laugh.gif
Te mióta szereted őket?
2015. július 23. 12:39 #23
TVD1
TVD1
psychopath^^
 
StátuszMy eyes were loking for you, so I found u....Well, I know you're there**
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.30.
Hozzászólás: 1324
Csatolások: 15
Azonosító: 244352
Offline offline
Nekem Riker!!!!!!! wub.gif
2015. július 24. 19:40 #24
- törölt felhasználó -    
[*] nekem a kedvencem ROSS!!! wub.gif
2015. július 28. 14:04 #25
- törölt felhasználó -    
Kicsit furi, hogy a tesóknak mind R.L. a monogrammja, de sebaj. Nekem Ross a keedvencem, nem csak a Disney miatt. Tetszik a haja, a hangja, és szerintem ő a leghelyesebb smileeee.gif
2015. július 29. 05:36 #26
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Nagyon szeretem az R5 bandát,mert fülbe mászó dalaik vannak,és mind nagyon szimpatikusak is. Szerintem nagyon jól játszanak,és bár,nem ők a legtehetségesebbek,szerintem ők is megérdemlik a sikert. smileeee.gif Először nem tudtam,hogy hogyan lett R5 mikor mindenki Lynch kivéve Ellington,de aztán rájöttem,hogy azért,mert mindenki vagy keresztnév,vagy vezetéknév "R" betűvel kezdődik. _nevet.gif Személyes kedvencem úgymond nincs,én mindenkit szeretek más-más okból. Riker-t a tánctudása miatt,és az a frufru. wub.gif
Ross-t a színészete miatt.
Rocky-t azért,mert ő az egyetlen Lynch,aki barna hajú maradt.
Rydel-t a fantasztikus stílusa miatt.
Ellington-t pedig a bolondságáért.
Szerintem egy nagyon tuti banda,remélem,még sok albumot hoznak a rajongóknak,én nem tudok róluk rosszat írni. Csupán annyit,hogy jobba fel kellene osztaniuk a dalokat. Mondjuk,kaphatna egy kicsit többet Rocky, kevesebbet Ross.
De amúgy I heart.gif R5family !!
I heart.gif R5!! heart.gif kiss2.gif
2016. szeptember 09. 18:59 #27
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
Nekem Rydel és Ross wub.gif és Riker a kedvenceim. Rydelnek mindig megnézem az Instáját, és nekem nagyon tetszik az öltözködési stílusa, úgyhogy próbálok én is ahhoz igazodni. Ez nem kényszeres, hanem egyszerűen megtaláltam a stílusom. smileeee.gif laugh.gif thumbsup.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok