Starity

Justin Bieber nem szeret óvszert használni

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 24. 23:30 #161
GAGAFAN
GAGAFAN
visszatérő vendég
 
StátuszFree my mind, ARTPOP You make my heart stop
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.12.
Hozzászólás: 241
Csatolások: 0
Azonosító: 219150
Offline offline
Falling Awake nem kell elolvasni ha nem érdekel
2014. június 25. 09:44 #162
- törölt felhasználó -    
Miért? Mostanában van bárkinek is gusztusa, ágybabújni vele?! blink.gif
2014. június 25. 09:46 #163
- törölt felhasználó -    
fúj!!! Most komoly h ezt a témát firtatjuk?! ohmy.gif
2014. június 25. 09:47 #164
szjger
szjger
visszatérő vendég
 
Státusza seb beforrandó, a betegség gyógyítható, de a hülyeség maradandó :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.10.
Hozzászólás: 233
Csatolások: 64
Azonosító: 225868
Offline offline
nemár! most erröl minek irni? beee.gif
2014. június 25. 09:55 #165
Reni666
Reni666
visszatérő vendég
 
StátuszÉppen várom hogy valaki szavazzon rám.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.17.
Hozzászólás: 109
Csatolások: 0
Azonosító: 227773
Offline offline
Ezt minek világgá kürtölni?
2014. június 25. 10:31 #166
Rose1997
Rose1997
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.05.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 225580
Offline offline
GAGAFAN vegyèl màr vissza az arcodból de most komolyan...azon kívül hogy anyázol mindenkinek semmi mást nem tudsz felhozni JB védelmére, pedig az a célod hogy megvéd...attól, hogy van kedvenc sztárod még nem azt jelenti, hogy annak mindig igaza van és hogy semmi rosszat nem csinál, de te még ilyenkor is csak mást támadsz, olyat aki nem tehet arról hogy ezt pletykálják JB-ről...másrészt meg honnan tudod hogy nem igaz, ez más sztároknál ugyanis előfordult már hát nála miértne lehetne, am meg ha nem igaz akkor ez a cikk semmit sem ér...ezenkívül is csinált már sok olyan dolgot amiért van okuk az embereknek hogy megutálják, de ezért téged még nem kéne megutálni nem gondolod???
2014. június 25. 11:10 #167
szerelemed
szerelemed
új tag
 
StátuszSzerelmed szerelmes ^_^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.31.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 220296
Offline offline
De egy nyomorék .... sleep.gif szánalom ez a ˘NAGYMENŐ˘ !!! -__-
2014. június 25. 12:00 #168
AnitaRisz
AnitaRisz
visszatérő vendég
 
Státusz"A fájdalom tesz minket emberré..."(Scott McCall - Teen Wolf)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.20.
Hozzászólás: 250
Csatolások: 25
Azonosító: 202274
Offline offline
Most komolyan minek jöttök ide ha nem érdekel titeket Justin! El mondanám hogy szánalmas amit tesztek (vagyis hogy ide jöttök is fikkázzátok a sztár rajongókat és persze a sztárt) most komolyan annyi normális eszetek nincsen hogy nem álltok le velünk veszekedni, ha nem érdekel lehet el húzni a francba és komolyan kezdem unni már hogy mindig le kell írnom ezt "okos" emberek miatt! Most már komolyan csillaggal fogom jelölni és adatlapomra le fogom írni hogy mit jelent és ne itt ugassatok hanem privbe (már mint a szekálók) mert szánalmas amit tesztek! Ha ez nem tetszik valakinek akkor nyugodtan lehet nekem is írni!!!
"szerelmed": szerintem te csak maradj csöndbe! XD(szánalom)
"Rose1997": "GAGAFAN"-nak igaza van csak nem olyan szavakkal kellett volna kifejeznie magát és szerintem te csak ne parancsolgass neki te csicska! XD (Đ)
2014. június 25. 13:34 #169
- törölt felhasználó -    
Pfuj! De kit érdekel????
Mondjuk a kép az vicces smileeee.gif
2014. június 25. 14:23 #170
Angii69
Angii69
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.04.
Hozzászólás: 283
Csatolások: 0
Azonosító: 218536
Offline offline
Jezusom Selena sose volt terhes es nem o vetelt el, hanem Mandy!! agyatlanok -.-' Justinrol meg annyi, hogy nem ertem, miert kell errol irni -.-
2014. június 25. 14:43 #171
Dorisia
Dorisia
visszatérő vendég
 
StátuszThinking of something deeeeep...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 207155
Offline offline
AnitaRisz, nekem egy kicsit olan érzésem van, hogy bort iszol és vizet prédikálsz... Úgyértve Rose1997-et privibe is le lehet csicskázni, nem? És sorry, de te se Justin-ról írtál monológot...
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, szjger
2014. június 25. 14:52 #172
By.Nicky
By.Nicky
új tag
 
StátuszA legjobb bosszú, a megbocsátás! ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.07.
Hozzászólás: 77
Csatolások: 0
Azonosító: 225702
Offline offline
Már bocs de ez nem ránk tartozik!
Vagy tévedek?
Ja és ez azért durva.
1 felhasználónak tetszik: szjger
2014. június 25. 15:22 #173
SimpleDay21
SimpleDay21
visszatérő vendég
 
StátuszTHE DUCK IS COMING!!!!!!4
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.08.
Hozzászólás: 200
Csatolások: 0
Azonosító: 195614
Offline offline
Mert nem tudja mire feltenni *ba dumm tss*
amúgy tényleg nem értem miért kell nekem (meg igazából a rajongóknak is) erről tudnom...
2014. június 25. 17:01 #174
- törölt felhasználó -    
Szerintem sem tartozik a médiára sem senkire,hogy kinek milyen a szexuális élete
1 felhasználónak tetszik: szjger
2014. június 25. 17:55 #175
Rose1997
Rose1997
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.05.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 225580
Offline offline
AnitaRisz:
Idézet

Most komolyan minek jöttök ide ha nem érdekel titeket Justin! El mondanám hogy szánalmas amit tesztek (vagyis hogy ide jöttök is fikkázzátok a sztár rajongókat és persze a sztárt) most komolyan annyi normális eszetek nincsen hogy nem álltok le velünk veszekedni, ha nem érdekel lehet el húzni a francba és komolyan kezdem unni már hogy mindig le kell írnom ezt "okos" emberek miatt! Most már komolyan csillaggal fogom jelölni és adatlapomra le fogom írni hogy mit jelent és ne itt ugassatok hanem privbe (már mint a szekálók) mert szánalmas amit tesztek! Ha ez nem tetszik valakinek akkor nyugodtan lehet nekem is írni!!! "szerelmed": szerintem te csak maradj csöndbe! XD(szánalom) "Rose1997": "GAGAFAN"-nak igaza van csak nem olyan szavakkal kellett volna kifejeznie magát és szerintem te csak ne parancsolgass neki te csicska! XD (Đ)

Forrás: http://starity.hu/forum/topik/434681-justin-bieber-nem-szeret-ovszert-hasznalni/valasz/#ixzz35ff9yEKB

AnitaRisz: ha nem vetted volna észre épp ti álltok le mindenkivel veszekedni. És nem mondtam, hogy GAGAFAN-nak nincs igaza, de azt se ő se Te nem tudhatjátok, ha csak nem voltatok ott amikor JB összebújt (vagy hogy nem bújt össze) azokkal a lányokkal. De gondolom nem voltatok. GAGAFAN-nak csak annyit üzentem hogy egy pletyka miatt, ami nem is róla szól, nem kellene még megutáltatnia magát a többi emberrel is.Mert gondolj már bele Te "okos" ember, mi lenne hogyha neked azt mondaná valaki, hogy a "k** anyád"??? Szerintem nemigen hagynád szó nélkül. Vagy ha egy barátodnak mondanák hogy a "k** anyját", ha igazi barátja vagy azt se hagynád szó nélkül. De tudod az egészbe az a szép hogy egyikről se tudsz (úgy látszik) semmit se...És még nekem mondod, hogy "csicska"!!! WTF! Megnéztem volna, hogy hány éves vagy (de nem sokra tippelek), hogy a saját véleményednek mondasz ellent azzal hogy belekötsz egy olyan dologba, amihez semmi közöd, pedig azt írod, hogy "mi (szekállók)" nem tudjuk megállni, hogy ne álljunk le veszekedni veletek. Hát képzeld, az a másik lány, akinek GAGAFAN anyázott, nem állt le senkivel se veszekedni, sőt, azt se mondta végig amit JB-ről gondol, csak annyit hogy lusta...szerintem azért nem írt többet mert nem akart megbántani egy JB rajongót se, de erre valaki elkezd neki anyázni. De ha jobban belegondolsz télleg lusta HA A CIKK IGAZ!!! És igenis lehet, hogy az. Lehet, hogy Selenás rész nem igaz, de a többi lányt, mostanra már anyukát, nem ismered, és valamiért nem nagyon volt felfújva a hír, amikor aktuális volt a per, és ez elég fura, ha Justinnak télleg semmi köze a nőhöz. Persze nem azt mondom, hogy csak Justin lehet rossz, mert jól van fiatal, és ő fiú, neki ezen nem kell "félnie", hogy terhes lesz, de sok lányra nem hat jól a fogamzásgátló sem meg az sem 100%-os védelem. Ezért ha ő is használ óvszert és utána jön azzal a nő, hogy terhevs akkor már ő nyugodt szívvel mondhatja a nőnek hogy húzzon a p*csába...és nimcs ez a cirkusz. De igen a sztárvilágban már nem egyszer fordult elő ilyesmi, ami Justinnal, csak nála valami csodálatos oknál fogva fel kell fújni az egészet. Meg sem lepődök hogy ennyire fel van kapva az egész...Justin mellett se akarok lenni, DE azoknak a lányoknak a helyébe kussba maradtam volna, mert ha annyira nem kell neki a gyerek akkor szexelni se akarjon, vagy vetesse el de akkor se más fizessen azért mert ő "nagy kislány lett".
2014. június 25. 19:27 #176
Miss.Ariana
Miss.Ariana
új tag
 
StátuszValaki valami hírrel?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.25.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 228241
Offline offline
Szerintem nem tartozik a médiára se senkire főleg a szexuális élete.
Megbánja mások magánéletét
1 felhasználónak tetszik: szjger
2014. június 25. 19:44 #177
Fruzsii2000
Fruzsii2000
új tag
 
StátuszA szeretet erőssé tesz,a gyűlölet megállíthatatlanná!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 0
Azonosító: 220580
Offline offline
Utálom ezt a gyereket!
2014. június 25. 20:23 #178
- törölt felhasználó -    
Bíbőrből még ez az egy is bőven sok,hát még az utódok. Azt meg undorítónak tartom,hogy mindenkit lefizet csak azért,hogy ne legyen még nagyobb botrány.Nem úgy néz ki,mintha bánná,mert így legalább róla szól újra minden. Háttérbe szorult a lányos hangja és az a sok hallgathatatlan dala...
2014. június 25. 20:54 #179
- törölt felhasználó -    
Ez nem a médiára tartozik!!! Az ő dolga wink.gif én amúgy sem hiszem el.......>< hogy sosem tudják Justin-t békénhagyni-.-"
2014. június 25. 21:09 #180
flowerwsviri
flowerwsviri
 
StátuszI just wanna hear that, you say: "Hey, you're mine and I never let you go."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.15.
Hozzászólás: 820
Csatolások: 0
Azonosító: 134850
Offline offline
Ez hülyeség, méghogy Selena terhes volt! nem tudom honnan találnak ki ilyen zagyvaságokat xd
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok