Starity

Alizée szívesen dolgozna együtt újra Mylène Farmerrel

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 30. 22:24 #1
Melle Ketrin
Melle Ketrin
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://facebook.com/AlizeeHungary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 336
Csatolások: 1789
Azonosító: 194943
Offline offline
A Télé 7 Jours munkatársai interjút készítettek az ex-lolitával, új albuma, a Blonde megjelenése alkalmából. Az énekesnő nem titkolta, hogy szívesen dolgozna újra együtt egykori mentorával.
A teljes cikkhez kattints ide!
2014. július 01. 10:30 #2
Cheral
Cheral
visszatérő vendég
 
Státusz,,We were born to die." ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.10.
Hozzászólás: 429
Csatolások: 24
Azonosító: 213214
Offline offline
Hát,most ehhez mit szóljak.Dolgozzanak,és legyen jó duett. smileeee.gif
2014. július 01. 12:07 #3
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8750
Csatolások: 214557
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Cheral @ 2014.07.01. 10:30)
Hát,most ehhez mit szóljak.Dolgozzanak,és legyen jó duett. smileeee.gif


Duettről szó sincs... tovább kellene olvasni a címnél. wink.gif
Személy szerint én nem kedvelem Mylène-t, vagyis jobban fogalmazva, a zenéje nem jön be. De azt el kell ismernem, hogy tényleg azok lettek a legismertebb slágerei Alizée-nek Franciaországon kívül is, amiket a Mylène-korszakban adtak ki. Így emiatt örülnék neki, ha esetleg újra a pártfogásába venné Mylène Alizée-t. smileeee.gif
2014. július 01. 14:54 #4
Melle Ketrin
Melle Ketrin
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://facebook.com/AlizeeHungary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 336
Csatolások: 1789
Azonosító: 194943
Offline offline
Én sem rajongok Mylène-ért, de azt elismerem, hogy tehetséges szövegíró. Viszont nem ő az egyetlen Franciaországban, aki jó dalszövegeket tud írni. Közös fellépésük sosem volt, sőt még közös fotó sem készült róluk, így duett szerintem szóba sem jöhet. De kíváncsi lennék, így 10 év elteltével mit tudnának összehozni. Amúgy erről mindig vannak pletykák, Alizée pedig többször elmondta, hogy nem bánná újra a közös munkát, bár én nem sok esélyt látok rá. Mellesleg annak idején épp amiatt hagyta ott Mylène-t, hogy a saját útját járhassa és ne kelljen folyton megfelelnie az elvárásoknak. Tehát fura lenne emiatt, ha újra együtt dolgoznának. Viszont most már lehet nagyobb bátorsággal mondaná ki azokat a dolgokat, amik nem tetszenek neki, stb. Majd meglátjuk smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. július 01. 18:32 #5
ariana001
ariana001
visszatérő vendég
 
Státusz♥♥ one last time ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 441
Csatolások: 13
Azonosító: 227309
Offline offline
nagyon jó legyenek duett partnerek kit érdekel
2014. július 01. 19:25 #6
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8750
Csatolások: 214557
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (ariana001 @ 2014.07.01. 18:32)
nagyon jó legyenek duett partnerek kit érdekel

Talán előbb olvasd el a cikket, aztán gyere a "kit érdekel?" szöveggel. wink.gif Áh, már megszokhattam volna...

Idézet (Melle Ketrin @ 2014.07.01. 14:54)
Én sem rajongok Mylène-ért, de azt elismerem, hogy tehetséges szövegíró. Viszont nem ő az egyetlen Franciaországban, aki jó dalszövegeket tud írni. Közös fellépésük sosem volt, sőt még közös fotó sem készült róluk, így duett szerintem szóba sem jöhet. De kíváncsi lennék, így 10 év elteltével mit tudnának összehozni. Amúgy erről mindig vannak pletykák, Alizée pedig többször elmondta, hogy nem bánná újra a közös munkát, bár én nem sok esélyt látok rá. Mellesleg annak idején épp amiatt hagyta ott Mylène-t, hogy a saját útját járhassa és ne kelljen folyton megfelelnie az elvárásoknak. Tehát fura lenne emiatt, ha újra együtt dolgoznának. Viszont most már lehet nagyobb bátorsággal mondaná ki azokat a dolgokat, amik nem tetszenek neki, stb. Majd meglátjuk smileeee.gif

Tény, hogy nem csak Mylène az egyetlen jó dalszerző Franciaországban, viszont tényleg tagadhatlan, hogy sokan csak az ő közreműködésével készült dalait ismerik. sad.gif Egyébként tényleg érdekes lenne 10 év után, pláne úgy, hogy ha kicsit más szavakkal fejezzük ki, akkor kidobta őt. Viszont már tényleg elért annyit, hogy beleszólhasson a dolgokba. smileeee.gif Egyébként ha már így szóba jött, kíváncsi lennék egy duettre is... kíváncsi lennék, hogy mi lenne, ha kevernénk Mylène stílusát Alizée-ével. unsure.gif
2014. július 02. 17:09 #7
Melle Ketrin
Melle Ketrin
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://facebook.com/AlizeeHungary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 336
Csatolások: 1789
Azonosító: 194943
Offline offline
Én még mindig nem értem, hogy akiket "nem érdekel" az adott cikk, minek olvassák és pláne minek emiatt idekommentelni. Nyilvána cikk azoknak íródott, akiket érdekel smileeee.gif Akiket meg nem, azok menjenek máshová növelni a hozzászólások számait. Ezzel csak magukról állítanak ki szegénységi bizonyítványt az ilyen illetők, arról nem beszélve, hogy nem képesek értelmezni a cikkben leírtakat...
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. július 02. 17:12 #8
Melle Ketrin
Melle Ketrin
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://facebook.com/AlizeeHungary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 336
Csatolások: 1789
Azonosító: 194943
Offline offline
Szandi8020: Igen, ez szomorú, na meg hogy mióta nem vele dolgozik, szegény akármit csinál, nem fogadják el és nem képesek felfogni az emberek, hogy felnőtt, és lassan 30 évesen, anyaként, nem játszhatja a 16 éves Lolita-szerepet, amiben egyébként sem érezte jól magát, épp ezért szállt ki belőle.
Egy duett valóban érdekes lenne, bár esélyesebbnek látom azt, hogy Tallal készít közös dalt, amit ahogy elnézem, a rajongók sem bánnának, egyik oldalról sem smileeee.gif A Le Tourbillon meg valami fergeteges volt, főleg élőben smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Alizée Alizée 618.
Zazie Zazie 18465.