Starity

Klippremier: ByTheWay - Sose múló nyár

12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 14. 11:09 #81
islands.
islands.
új tag
 
StátuszEz a vég, Fojtsd vissza lélegzeted, számolj el tízig Érezd, ahogy mozog a föld.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.10.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 2
Azonosító: 229190
Offline offline
Idézet (AFCfan @ 2014.07.14. 11:07)
Már nem azért, de az, hogy majdnem megnyerték az X-Faktort, lótúrót se jelent. Nem akarok rá hivatkozni, de Hozé úr is megmondta - láss csodát, behívták a VV-be, és nagy valószínűséggel be fog kerülni az élő showba, és nem, nem szavazás alapján - megmondta, hogy ez úgy ahogy van, meg van rendezve, a sorrendek meg vannak csinálva, nem azon múlik, hogy ki és mennyit szavazott rájuk, mer ezzel csak a pénzt húzzák ki az emberekből... gondolod, hogy a Retek Club, vagy akár más csatorna nem ugyanilyen szemét módon készíti el a ,,tehetségkutató" műsorait? Bármit is számítana az emberek véleménye? Ugyan kérlek...


Ez tényleg csak a pénzről szól.Szerintetek egy csomó tehetséges ember (akiket én ismerek,nem sztárok) miért nem jelentkeznek tehetségkutatókba? Pont ezért.Itt nem a tehetség számít,hanem hogy mennyire tudják eladni az embereket,és hogy minél többet kaszáljanak.
2014. július 14. 11:10 #82
pannuska
pannuska
visszatérő vendég
 
Státusz,,When life gives beauty to use, do not waste.;)"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.13.
Hozzászólás: 182
Csatolások: 0
Azonosító: 180253
Offline offline
Szidjátok csak nyugodtan ahogyan jólesik.x'D
Ez csak magatokat minősíti.A magyar 1D-s posztokhoz inkább nem is szolnék hozzá,mivel hogy ha egyik számukat sem hallottad még,és vagy a ByTheWay-t,vagy kibaszottul az One Direction-t nem ismered annyira,hogy legalább a felállásuk menne,akkor nyugodtan mondatsz bármit is ugye.Ítélkezz nyugodtan,hiszen a fiúk ezt bármelyik percben elolvashatják,és büszkék lesznek Magyarországra kurvára.biggrin.gif
Szerintem a ,,szar" jelzőt használva megint csak minősíted magad,jelezve:Nem ismered.Akkor miért nyitod ki a szádat?Mert te megállapítottad elsőre hogy a srácok most milyenek.Csak gratulálni tudok hozzá.Van az országban olyan ember nem is egy,aki Wayer és Directioner egyben.Tudja sorolni miben különböznek.Nekem semmi bajom a 1D-vel,a számaik tűrhetőek,magukat az emberek annyira nem bírom,de hát most na.Nekem a sok Directionerrel van bajom,akik teljesen lebasznak ha valami nekem nem tetszik ebben a Brit bandában.És ez utáltatta meg velem,ezt a bandát is.A rajongóik.Szerintem a Sose múló nyár fantasztikus lett,de nekem már a nagyoncertet követő napon megvolt a telefnomon,ezért tudtam a szöveget már vagy 2 hete.Szóval hordhatjátok őket a földig,de azért gondolkozzatok el,hogy miért is teszed ezt.Egyébként drágáim,most nem a fiúkról volt szó nagyesetben,hanem a dalról,szóval előtte inkább hallgassátok meg.wink.gif Csók:)
2014. július 14. 11:11 #83
csillamponi007
csillamponi007
új tag
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 229421
Offline offline
Kedves AFC fan:)
Szapulj nyugodtan.De máshogy ma már nem is érvényesülhetnének a zenei világban.Egy ki mit tud? verseny győztese ma már nem lesz világsztár.Ugyan már.Nee szapuljátok őket csak mert nem szeretitek.Foglalkozzatok azzal amit szerettek,és kész:)
1 felhasználónak tetszik: islands.
2014. július 14. 11:16 #84
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Idézet (csillamponi007 @ 2014.07.14. 11:11)
Kedves AFC fan:)
Szapulj nyugodtan.De máshogy ma már nem is érvényesülhetnének a zenei világban.Egy ki mit tud? verseny győztese ma már nem lesz világsztár.Ugyan már.Nee szapuljátok őket csak mert nem szeretitek.Foglalkozzatok azzal amit szerettek,és kész:)

Én se téged, se őket nem szapultam, mert semmi bajom nincs velük, nem is érdekelnek különösebben, de arra ne hivatkozz, hogy majdnem megnyerték az X-Faktort. Nem mondom, lehet, hogy tehetségesek, egy számukat nem hallottam még, tényleg nem is őket szidtam, de ez attól még így van.
Még egyszer mondom, semmi bajom nincs velük, ahogy 1D, Bieber, Selena, stb. sztárokkal sem. Nem is érdekelnek. Csak tisztázzuk azért a tényállást.
1 felhasználónak tetszik: islands.
2014. július 14. 11:17 #85
- törölt felhasználó -    
Jaj istenem, ez a "ti sosem érnétek el ezt a sikert" duma... Ez olyan, mintha azt mondaná valaki a rajzomra, hogy nem sikerült jól, holott ő nem is tud rajzolni; attól még, lehet, hogy szarul sikerült.
És valóban sosem fogok ekkora sikert elérni, de attól még rámondhatom, hogy egy rakat szar, mert nekem nem tetszik. Nincs benne semmi fantázia, csak egy sablonos szöveg és egy tuctuc ritmus. Csak azért vannak úgy oda egyes kislányok, mert (érthetetlen oknál fogva) szexuálisan vonzódnak hozzájuk. Ha ezt négy negyvenes csúnyácska pasas énekelné, sehol se lenne.
1 felhasználónak tetszik: islands.
2014. július 14. 11:18 #86
bogiwayer1203
bogiwayer1203
új tag
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 229425
Offline offline
De ha nem szeretitek,akkor mért vagytok itt?
Kajak,az ilyen emberekhez könyvet kell írni.
Nem mindegy,hogy honnen jöttek?Egy tehetségkutatóból.Jajj Istenem,most mi lesz,oda ne rohanjak.Az előttem kommentelőnek igaza van,máshogy ma már nem is lehet érvényesülni.
Nem is ismeritek őket,de szidjátok. XDDD
Mindenki azt hiszi,hogy 4 srác,akik pénzért énekelgetnek az ország random pontjain.Na igen,ez a tipikus magyar mentalitás.
Ha nem szeretitek,akkor hallgasd azt amit szeretsz,One Direction-t,Selena Gomezt,AFC-t,Istennyilát,de na szapuld azt amit a másik szeret.
Én sem hallgatok ESSEM-et,mert nem szeretem.Ennyi!
Ne nyomkodjátok feleslegesen a billentyűt,ne pazarold a drága idődet,és foglalkozz azzal amit szeretsz. Ennyi:)
2014. július 14. 11:20 #87
Niiaa
Niiaa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.05.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 177246
Offline offline
JAJJ ISTENEM :'DD hogy ti utálkozók mindent jobban tudtok *--* meséljetek még azokról, akiket nem is ismertek. wink.gif
2014. július 14. 11:21 #88
- törölt felhasználó -    
Nekem annyira ez a zene nem tetszik. A rajongónak meg biztos tetszeni fog biggrin.gif
2014. július 14. 11:23 #89
csillamponi007
csillamponi007
új tag
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 229421
Offline offline
A "nem fogtok elérni annyit soha" duma,az szerintem már tényleg unalmas.
Ahhoz képest hogy még csak most kezdték,tényleg eléggé jók.És ezt nem egy tízéves kislány mondja,hanem én,ok?smileeee.gif Ennyit arról hogy "csak a tinipicsák szeretik őket".
Megmutatnék nektek egy rajongói csoportot,lehidalnátok,hány felnőtt is van benne,de gondolom ők a gyerekek meg a munka mellett nem járhatnak el koncertekre.
És most mindenki megnyugszik,aki nem szereti menjen,és hallgassa azt amit szeret.smileeee.gif)
2014. július 14. 11:23 #90
- törölt felhasználó -    
Ezt nevezik "hozzászólás"-nak. Ide a véleményedet kell írni. Ha az lenne a neve, hogy "wayer topic", nem lennék itt. Egy kritika/vélemény lehet pozitív (+) és negatív (-) is
2014. július 14. 11:26 #91
csillamponi007
csillamponi007
új tag
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 229421
Offline offline
A hozzászólás az,hogy megírod,hogy "bocs,ez nem az én stílusom,de másnak biztos tetszik".
Nem az,hogy "semmit mondó szar",meg "tucat szám,tucat banda".
Szerintem nem kell meglepődni ha a rajongók piszkálnak biggrin.gif Konkrétan nem magamról beszélek,mert én nekem aztán mindegy,én így is,úgy is szeretni fogom a számaikat. biggrin.gif
2014. július 14. 11:26 #92
- törölt felhasználó -    
hát tipikus magyar sz@r. félreértés ne essék, szerintem jó hangjuk van, de ez a klip is elég rossz lett....
2014. július 14. 11:28 #93
- törölt felhasználó -    
Akkor most mond meg őszintén, mi ennek a számnak a mondanivalója?
2014. július 14. 11:30 #94
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Idézet (Niiaa @ 2014.07.14. 10:30)
Már nem is azért...Akik utálkoznak, szidják a klipet, azok tettek le valamit az asztalra? Részegen táncolsz a kocsmában? Enyje lányom, hány éves vagy te? 11? Amúgy, tökre bírom.. Nem is ismeritek őket ( én sem személyesen ) de máris szurkálódtok, hogy "Jaj, de *** Istenem!", mert ugyebár.. Nem vagy menő, ha szereted őket stb... Mondjuk kíváncsi lennék, hogy az utálkozóknak hogy esne, ha ugyan így ócsárolnák őket. Bakker, üljetek le a seggetekre és nézzetek Minimaxot!


Tojást tojni se tudok, de meg tudom mondani, hogy romlott a tojás, vagy nem. unsure.gif

Nem értem mért kell így mellre szívni, hogy valakinek nem tetszik, mondok egy közhelyet: ízlések és pofonok. Aztán ugye ez egy fórum, hadd írja már le, hogy rossz, akinek nem tetszik. Gondolod más kedvenc bandáját nem szólták még le? Nem utálkozás megy itt, csak szimpla véleménynyilvánítás, nem kéne ennyire megsértődni rajta. Ez a gyerekes viselkedés.
2014. július 14. 11:39 #95
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Idézet (bogiwayer1203 @ 2014.07.14. 11:18)
De ha nem szeretitek,akkor mért vagytok itt?
Kajak,az ilyen emberekhez könyvet kell írni.
Nem mindegy,hogy honnen jöttek?Egy tehetségkutatóból.Jajj Istenem,most mi lesz,oda ne rohanjak.Az előttem kommentelőnek igaza van,máshogy ma már nem is lehet érvényesülni.
Nem is ismeritek őket,de szidjátok. XDDD
Mindenki azt hiszi,hogy 4 srác,akik pénzért énekelgetnek az ország random pontjain.Na igen,ez a tipikus magyar mentalitás.
Ha nem szeretitek,akkor hallgasd azt amit szeretsz,One Direction-t,Selena Gomezt,AFC-t,Istennyilát,de na szapuld azt amit a másik szeret.
Én sem hallgatok ESSEM-et,mert nem szeretem.Ennyi!
Ne nyomkodjátok feleslegesen a billentyűt,ne pazarold a drága idődet,és foglalkozz azzal amit szeretsz. Ennyi:)


Azért vagyunk itt, mert ad 1, meg lehet róluk a véleményünk, ad2 (lehet te nem) de ti is ugyanúgy bepofátlankodtok azokhoz a cikkekhez, amikhez semmi közötök, nem is ismeritek XY embert, de odaírjátok, hogy nem tudom, kicsodák, de csúnya,gratulálok, izé, hozé, csakis hozzászólásaitok számának növekedésének érdekében, hogy abban a naiv álomképben ringassátok magatokat, hogy moderátorok lesztek...
2014. július 14. 11:44 #96
LeonettaZsófi
LeonettaZsófi
új tag
 
StátuszÉn Amig Csak Élek Jorgista Lélek Leszek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.22.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 0
Azonosító: 226429
Offline offline
Ez a legjobb <3
2014. július 14. 11:44 #97
- törölt felhasználó -    
Imádom őket!!♥♥ biggrin.gif
2014. július 14. 11:48 #98
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
én rohadtul nem akarok veszekedni, de ez tényleg egy fórum, arra van, hogy elmondjuk a véleményünket az adott dologról, legyen az negatív, vagy akár pozitív. és mellesleg, amíg egyesek odapofátlankodhatnak a cikkeimhez lehordani mindenféle undorító, ronda b*zinak az én kedvenc énekesem, illetve a zenéjüket annyival leírni, hogy a zenekar tagjai "nem szépek", addig én hadd mondhassam már el kulturáltan, ha valami nem tetszik. legalábbis én szerintem nem mondtam semmi sértőt rájuk nézve, csupán az őszinte véleményem, úgyhogy fölösleges a dramatizálás. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: AFCfan
2014. július 14. 12:04 #99
Anneree
Anneree
új tag
 
StátuszMixer forever.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 228061
Offline offline
hát ez valami f ö r t e l m e s. arról nem is beszélve,hogy a videóban úgy néznek ki mint 4 rosszmeleg,hogy ne mondjak csúnyát. eh
2014. július 14. 12:06 #100
Niiaa
Niiaa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.05.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 177246
Offline offline
Anneree eh. erről beszéltem. elég egy szimpla " nem tetszik ez a szám" nem kell máris melegnek mondani őket...
12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!