Véget ér a Sam és Cat!
2014. július 19. 16:35
#41
|
|
LoVe nyuszii |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.04. Hozzászólás: 580 Csatolások: 0 Azonosító: 193238 offline
|
Neeeeeeee ezt nm hiszem mindig is utáltam jenette nccurdyt arhhhggg. :-/Pedig olyan jók voltak együtt.
2014. július 19. 16:48
#43
|
nikkibella1♥"You will never lace up my Chuck Taylors" ♥ |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 14.06.30. Hozzászólás: 1014 Csatolások: 422 Azonosító: 228531 offline
|
óo nagyon sajnálom lányok
2014. július 19. 17:34
#45
Sőt, még az első évadot sem adják le végig, a héten a 35. résszel búcsúzott a sorozat
Nagyban köszönhető a Nickelodeon balf*szságának, hogy tönkrement ez a barátság és így bedőlt a sorozat is. Viszont meg kell jegyeznem, hogy hogy a Nick mellett Ari hozzáállása is sajnos közrejátszott a viszonyuk elmérgesedésében (Írom ezt Arianator létemre!).
Nagyon szerettem ezt a sorozatot és tényleg a két legnagyobb Nickes kedvencem volt benne, de visszanézve egy kicsit a közelmúltba ennek a sorozatnak talán nem is szabadott volna elindulnia. Jennette, amióta kirúgták, szinte kivirágzott, tényleg jobb lett volna Miri barátnőjével együtt 2012-ben otthagyni a Nickelodeont.
Ari levele pedig, amiben megköszönte a Nicknél töltött éveket, példaértékű. Hány fiatal színész, színésznő tette volna ezt meg a helyében?
Nagyban köszönhető a Nickelodeon balf*szságának, hogy tönkrement ez a barátság és így bedőlt a sorozat is. Viszont meg kell jegyeznem, hogy hogy a Nick mellett Ari hozzáállása is sajnos közrejátszott a viszonyuk elmérgesedésében (Írom ezt Arianator létemre!).
Nagyon szerettem ezt a sorozatot és tényleg a két legnagyobb Nickes kedvencem volt benne, de visszanézve egy kicsit a közelmúltba ennek a sorozatnak talán nem is szabadott volna elindulnia. Jennette, amióta kirúgták, szinte kivirágzott, tényleg jobb lett volna Miri barátnőjével együtt 2012-ben otthagyni a Nickelodeont.
Ari levele pedig, amiben megköszönte a Nicknél töltött éveket, példaértékű. Hány fiatal színész, színésznő tette volna ezt meg a helyében?
2014. július 19. 17:52
#48
Hát ez engem nem igazán hat meg, nem szeretem sem a Sam & Cat-et, sem Arian-at. De aki szerette annak biztos rossz.
2014. július 19. 18:38
#49
Sajnálom, hogy vége a sorozatnak, de már számítottam rá.
2014. július 19. 18:46
#51
|
|
SDorcicaúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.04.29. Hozzászólás: 47 Csatolások: 6 Azonosító: 225109 offline
|
Am én is azt birom ha Ariana és Jennette is ott hagyja a Nick-et akkor a Nick facebookja miért van azzal tele,hogy folyamatosan őket mutatja? Nem azért én is szeretem őket mert amikor kicsi voltam a SAJÁT sorozatukat mindig néztem. Most öcsikémmel nézem
De akkor is...Mihelyst fellépek egyből a főoldalon vagy Ari-t vagy Jennette-t látom...:/ Ez is furi...
2014. július 19. 19:19
#54
Én nem is néztem de szerintem a Nickelodeon nem ettől sorozattól fog tönkre menni.
2014. július 19. 19:20
#55
Nem tudom miért vesztek össze de nagyon jó ez a sorozat
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:




