LotusBlossom - milyen folytatás van? mert én nem tudok róla!
Az egészben a legrosszabb, hogy az 1.évad forgatását se fejezték be, 40 részes lett volna, abból csak 36 jött létre :/
Véget ér a Sam és Cat!
2014. november 04. 08:00
#121
2014. november 09. 01:23
#122
Kár pedig szerettem a sorozatot
jó lett volna,ha több része lett volna...
2014. november 26. 16:24
#123
|
|
ariana grande12új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.11.14. Hozzászólás: 3 Csatolások: 0 Azonosító: 235914 offline
|
ez nagyon rosz hír pedig imáttam a sorit
2015. január 17. 12:13
#125
|
|
Nina 10posh tea drinker |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.09. Hozzászólás: 5961 Csatolások: 2199 Azonosító: 191214 offline
|
Örülök, hogy vége lett, pocsék egy sorozat volt, csak a tíz éven aluliak tudták valószínûleg élvezni. Elkezdtem az elsõ részt, de a nagy részét csak átpörgettem. Rettenetes színészi játék, a sztori is béna volt.
2015. január 18. 15:19
#126
|
|
Miss Darkbloomvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.01.01. Hozzászólás: 130 Csatolások: 0 Azonosító: 238313 offline
|
Sajnos
Pedig imádtam
2015. január 31. 11:12
#130
Én nemrég szerettem meg,és nem láttam az összes részét még,de azért nem jó,hogy vége
2015. március 24. 08:15
#132
|
|
amarilliszúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.03.22. Hozzászólás: 36 Csatolások: 0 Azonosító: 241664 offline
|
Ne tök jó volt
2015. május 21. 17:57
#134
|
|
princess254698visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.05.18. Hozzászólás: 144 Csatolások: 43 Azonosító: 243920 offline
|
kár érte
2015. június 15. 08:52
#135
|
|
AlekszaStefániaúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.06. Hozzászólás: 6 Csatolások: 0 Azonosító: 244585 offline
|
Nagyon jó volt , kár, hogy befejezik.
2015. július 21. 19:31
#136
|
|
ArianaGrandeforeverPotterhead (͡° ͜ʖ ͡°) |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.07.20. Hozzászólás: 987 Csatolások: 42 Azonosító: 246896 offline
|
ne már
2015. július 21. 19:32
#137
|
|
ArianaGrandeforeverPotterhead (͡° ͜ʖ ͡°) |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.07.20. Hozzászólás: 987 Csatolások: 42 Azonosító: 246896 offline
|
annyira rossz hogy véget ér
2015. augusztus 02. 09:54
#139
|
|
Rusher Girl 007 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.07.13. Hozzászólás: 769 Csatolások: 0 Azonosító: 246453 offline
|
én szerettem jó sorozat volt
2015. augusztus 04. 21:56
#140
imádtam a sorozatot
És ezt a két lányt is
Szeretném ha boldogok lennének és azt csinállják amit szeretnének
Enélkül is minden nap megy mind a 3 sprpzast megy. V mint Vicotria, ICarly, SAM ÉS CAT
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


0 felhasználónak tetszik:
offline


