A Nirvana egykori dobosa, Chad Channing nemrégiben elárulta: szeretné összehozni a csapatot.
A teljes cikkhez kattints ide!
Újra összeáll a Nirvana?
2014. július 31. 15:27
#1
|
|
LexiCobainDrama Queen® |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 12.08.01. Hozzászólás: 2758 Csatolások: 689 Azonosító: 182219 offline
|
2014. július 31. 16:55
#3
|
|
Rihanna200 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.07. Hozzászólás: 651 Csatolások: 0 Azonosító: 161752 offline
|
Szerintem már nem lenne ugyanolyan..bármennyire is fura,de én nem tenném ezt.
2014. július 31. 17:23
#6
|
|
cicusmicus8b!tch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.08.27. Hozzászólás: 1004 Csatolások: 31 Azonosító: 184793 offline
|
jo lenne,de nem lenne ugyanolyan:(
2014. július 31. 17:42
#7
|
|
elin.visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.09.15. Hozzászólás: 238 Csatolások: 19 Azonosító: 211858 offline
|
Szerintem ez egy szörnyű ötlet...Nem részletezném miért, hiszen aki ismeri a Nirvanát, tudja mire gondolok. Másrészről egyébként nem hiszem, hogy ebből az egészből bármi is megvalósulna.
2014. július 31. 17:53
#8
|
|
xDemonswithRyuxvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.11.08. Hozzászólás: 365 Csatolások: 11 Azonosító: 189327 offline
|
Úgy tűnik Hollywood remake gagyija elérte a zeneipart is
2014. július 31. 18:16
#10
Szerintem ez egy jó nagy butaság lenne részükről, a Nirvanát soha nem lehet már visszahozni.
2014. július 31. 18:45
#12
|
nikkibella1♥"You will never lace up my Chuck Taylors" ♥ |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 14.06.30. Hozzászólás: 1014 Csatolások: 422 Azonosító: 228531 offline
|
Remélem hogy IGEN !!
2014. július 31. 19:05
#13
Akkor se állna össze a Nirvana. Maximum valami Nirvana 2. vagy hasonló. De nem a Nirvana. Kurt nélkül ez nem Nirvana. Ennyi.
2014. július 31. 19:08
#14
|
|
PeaceLoveEmpathy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.05.21. Hozzászólás: 656 Csatolások: 0 Azonosító: 226425 offline
|
nem nem nem NEEEEEEEEEEM...életük legrosszabb döntése lenne..egyértelmű hogy a Nirvana a legjobb együttes a világon ugyebár...de ezzel csak kerékbe törnék az egészet...a nirvana sosem lesz ugyanolyan Kurt nélkül...
2014. július 31. 19:33
#16
|
|
anita gal01új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.11.02. Hozzászólás: 1 Csatolások: 0 Azonosító: 214611 offline
|
Kurt nélkül? Jó vicc.
2014. július 31. 21:28
#19
Kurt nélkül? Sose lesz ugyan az a Nirvana. Én nem tenném.
2014. július 31. 21:34
#20
|
|
RocketQueen98visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.04.28. Hozzászólás: 130 Csatolások: 29 Azonosító: 225057 offline
|
Ez alapból egy hülye elgondolàs :/
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Mindenki szorít neki.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.

offline
0 felhasználónak tetszik:






