Starity

Klippremier: Gerard Way - No Shows

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 21. 23:25 #21
Dont_believe_a_word
Dont_believe_a_word
visszatérő vendég
 
StátuszWhat's with George Washington being naked?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 114
Csatolások: 0
Azonosító: 200711
Offline offline
Lola a videoklipben aww c:
2014. augusztus 27. 14:41 #22
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (draculina @ 2014.08.20. 14:38)
hát, erre csak 1 valamit tudok reagálni: azért cserélte le a barátait és a tesóját, hogy ezt a fost összehozza? mélyen az mcr színvonala alatt van. sőt, tovább megyek... olyan mintha megint drogozna.


Gerard Way már rég "lecserélhette" volna a bandáját, de nem tette meg, mert nagyon szeretett velük együtt dolgozni és számára a My Chemical Romance nagyon sokat jelentett. Most akkor ennyi erővel az összes tag lecserélte a bandát, mert - szakadjon rájuk az ég - szólósként merészelték tovább folytatni a karrierjüket.
Utálom, hogy mindenki egy MCR stílust vár el Gerardtól és arra mindenki magasról tesz, hogy az MCR stílusa Gerard Way, Mikey Way, Frank Iero és Ray Toro alapján alakult ki, nem pedig csak Gee ízlése alapján. Ha egy nagyon picit is ismernéd Gerard Way-t, akkor tudnád, hogy miféle stílust képivisel is ő valójában. Amikor megláttam a klipet, akkor annyira megörültem és azt mondtam magamban, hogy "Ez igen! Ő az igazi Gerard Way!".
Gerard világát meg kell érteni és csak azután véleményt kinyilvánítani róla.
Most komolyan, mi a francért kell már megint az orra alá dörgölni a múltját? Ki a fenét érdekel? Mert engem aztán nagyon nem izgat, sőt, inkább repdesek az örömtől, hogy már nincsenek lelki gondjai. Mégis hogyan lépjen túl rajta és zárja le magában azt a sötét időszakot, ha mindig csak emlegetik neki? Akadjunk már le végre erről a témáról, éppen elég volt neki akkor foglalkozni vele.
2014. augusztus 28. 21:02 #23
- törölt felhasználó -    
Jó lett smileeee.gif
2014. augusztus 31. 15:58 #24
petrabiersack
petrabiersack
új tag
 
Státusz“The problem with wanting, is that it makes us weak.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.27.
Hozzászólás: 22
Csatolások: 1
Azonosító: 232361
Offline offline
Már nagyon várom *w* ♥
2014. november 01. 19:49 #25
SimpleDay21
SimpleDay21
visszatérő vendég
 
StátuszTHE DUCK IS COMING!!!!!!4
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.08.
Hozzászólás: 200
Csatolások: 0
Azonosító: 195614
Offline offline
már nem MCR, de who cares, még mindig IMÁDOM
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok