Hamarosan már a rajongók is megvásárolhatják kedvenc énekesük, Gerard Way legelső lemezét, a Hesitant Alien-t. Most némi betekintést nyerhettünk az érkező album világába egy klip formájában.
A teljes cikkhez kattints ide!
Klippremier: Gerard Way - No Shows
2014. augusztus 20. 10:48
#2
|
|
LadyRekavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.03. Hozzászólás: 471 Csatolások: 17 Azonosító: 142444 offline
|
Kicsit el vagyok keseredve... Gee-től többre számítottam. Valahogy a dal sem fogott meg annyira, a videó pedig főleg nem. Annak örülök, hogy nem hagyta abba a zenélést, és csak abban reménykedem, hogy lesznek jobb dalok is az albumon.
2014. augusztus 20. 11:19
#4
|
|
Viktória2000új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.07.19. Hozzászólás: 79 Csatolások: 4 Azonosító: 206600 offline
|
Nekem nem jön be....:/
2014. augusztus 20. 11:35
#5
|
nikkibella1♥"You will never lace up my Chuck Taylors" ♥ |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 14.06.30. Hozzászólás: 1014 Csatolások: 422 Azonosító: 228531 offline
|
Nekem bejön
2014. augusztus 20. 12:35
#7
Bejön nekem,szerintem nincs vele baj,de hallottam jobbat is
2014. augusztus 20. 13:04
#8
|
|
cicusmicus8b!tch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.08.27. Hozzászólás: 1004 Csatolások: 31 Azonosító: 184793 offline
|
uramisten
imadoom
2014. augusztus 20. 14:38
#9
|
|
draculinavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.03.23. Hozzászólás: 123 Csatolások: 0 Azonosító: 171800 offline
|
hát, erre csak 1 valamit tudok reagálni: azért cserélte le a barátait és a tesóját, hogy ezt a fost összehozza? mélyen az mcr színvonala alatt van. sőt, tovább megyek... olyan mintha megint drogozna.
2014. augusztus 20. 14:47
#10
|
|
MarkHoffmanlivesschadenfreude |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.12.22. Hozzászólás: 1004 Csatolások: 62 Azonosító: 217259 offline
|
Idézet (draculina @ 2014.08.20. 14:38)
hát, erre csak 1 valamit tudok reagálni: azért cserélte le a barátait és a tesóját, hogy ezt a fost összehozza? mélyen az mcr színvonala alatt van. sőt, tovább megyek... olyan mintha megint drogozna.
Igazából erre meg csak annyit tudok mondani, hogy ha nem tetszik, akkor nem kell nézni. Annak idején a Danger Days se tetszett nagyon sok embernek a Parade után, ez megint ugyanolyan. Nem lehet a kettőt összehasonlítani, mert teljesen más stílus.
Valóban, az Action Cat nekem is jobban tetszett, mint ez, de nem jöttem ide ócsárolni, hanem elfogadtam, hogy ez most ilyen. Egyébként meg ne ítéljük el előre ezt az albumot, csak mert egy szám nem úgy sikerült, ahogy vártuk.
A drogos/lecserélős résszel kapcsolatban pedig inkább gondolkozz mielőtt kommentelsz, mert nem mindenki reagál higgadtan a bullsh*tre.
2014. augusztus 20. 19:22
#13
|
|
johanna92Bullshitter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.23. Hozzászólás: 1924 Csatolások: 28 Azonosító: 174132 offline
|
Idézet (draculina @ 2014.08.20. 14:38)
hát, erre csak 1 valamit tudok reagálni: azért cserélte le a barátait és a tesóját, hogy ezt a fost összehozza? mélyen az mcr színvonala alatt van. sőt, tovább megyek... olyan mintha megint drogozna.
Attól, hogy te nem tudod a hasonló zenéket értelmezni, még nem lesz fos és egyébként meg baromira nem színvonaltalan.
2014. augusztus 20. 22:05
#14
|
|
LHanna†paranoid_illusions† |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.07.09. Hozzászólás: 1220 Csatolások: 80 Azonosító: 205659 offline
|
Mindenki fogja fel: az MCR feloszlott! És normális hogy Gee ♥ eltér a régi stílustól. Ahogy Frank is ezt tette. Mert mindegyik már szólóban nyomja, és nem kell őket wzért b*szogatni! Aki nem csipázza, ne szóljon hozzá! Ennyi! Olyan k*rva nehéz felfogni?!
Én egyébként imádom. Már nagyon várom az albumot is. Ne add fel Gerard, az igazi rajongók mindig is támogatni fognak!!
♥
Én egyébként imádom. Már nagyon várom az albumot is. Ne add fel Gerard, az igazi rajongók mindig is támogatni fognak!!
2014. augusztus 20. 23:13
#15
draculina *taps taps* szép komment, kár hogy totális baromság.
Gerard♥
2014. augusztus 21. 08:21
#16
|
|
twisted paranoiavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.21. Hozzászólás: 117 Csatolások: 0 Azonosító: 165633 offline
|
Hát én imádom ezt a pasit! Bármit is csinál én imádni fogom és nekem ez a szám/klip is tetszik. Alig várom az albumot!
2014. augusztus 21. 14:07
#17
|
nikkibella1♥"You will never lace up my Chuck Taylors" ♥ |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 14.06.30. Hozzászólás: 1014 Csatolások: 422 Azonosító: 228531 offline
|
2014. augusztus 21. 19:23
#18
Bár teljesen eltér az MCR stílusától, szerintem eléggé egyedi, nekem tetszik:)
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:



