Starity

If I Stay / Ha maradnék (2014)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 28. 09:16 #1
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Amerikai Dráma (2014)

Rendező: R.J. Cutler
Szereplők: Chloë Grace Moretz, Mireille Enos, Jamie Blackley, Joshua Leonard, Liana Liberato, Stacy Keach, Gabrielle Rose, Jakob Davies

Mia Hall a tinédzserek gondtalan életét éli és a legfontosabb döntés, amit meg kell hoznia, nem más, mint, hogy zenei pályára készülve felvételizzen a nívós Juilliard zeneakadémiára vagy szerelmével, Adammel fűzze szorosabbra a szálakat. Azonban minden megváltozik, amikor egy felszabadult családi kirándulás tragédiába torkollik, Miának pedig élet és halál között egy sokkal fontosabb döntést kell meghoznia, amely nem csak a jövőjét, hanem egész sorsát befolyásolja.

Kíváncsi vagyok erre a filmre blush.gif
16 felhasználónak tetszik: standoffan, kurrek, sMokEe.cLouD, Barbus87, iannina, An_d_a, Nelia, Lovatics04, baisée, duracell, Toxic, bitchina, idone, SmileyZ, Szandi0820, AmyVie
2014. szeptember 01. 11:40 #2
- törölt felhasználó -    
Idézet (House Of Wax @ 2014.08.28. 09:16)
Amerikai Dráma (2014)
Rendező: R.J. Cutler
Szereplők: Chloë Grace Moretz, Mireille Enos, Jamie Blackley, Joshua Leonard, Liana Liberato, Stacy Keach, Gabrielle Rose, Jakob Davies
Mia Hall a tinédzserek gondtalan életét éli és a legfontosabb döntés, amit meg kell hoznia, nem más, mint, hogy zenei pályára készülve felvételizzen a nívós Juilliard zeneakadémiára vagy szerelmével, Adammel fűzze szorosabbra a szálakat. Azonban minden megváltozik, amikor egy felszabadult családi kirándulás tragédiába torkollik, Miának pedig élet és halál között egy sokkal fontosabb döntést kell meghoznia, amely nem csak a jövőjét, hanem egész sorsát befolyásolja.
Kíváncsi vagyok erre a filmre  blush.gif

én is, én is biggrin.gif a könyvet imádtam, úgyhogy a filmet is biztos fogom smileeee.gif meg hát Jamie wub.gif blush.gif
2014. szeptember 21. 13:39 #3
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Az egyik legcsodálatosabb film amit láttam! Imádtam az első percétől az utolsóig. wub.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lovatics04
2015. július 13. 15:48 #4
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
beer.gif
5 felhasználónak tetszik: standoffan, iannina, An_d_a, Szandi0820, AmyVie
2015. szeptember 29. 16:02 #5
Lovatics04
Lovatics04
jake edwards' buddy.
 
Státuszsick of losing soulmates
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.13.
Hozzászólás: 2258
Csatolások: 56
Azonosító: 237163
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2014.08.28. 09:16)
Amerikai Dráma (2014)
Rendező: R.J. Cutler
Szereplők: Chloë Grace Moretz, Mireille Enos, Jamie Blackley, Joshua Leonard, Liana Liberato, Stacy Keach, Gabrielle Rose, Jakob Davies
Mia Hall a tinédzserek gondtalan életét éli és a legfontosabb döntés, amit meg kell hoznia, nem más, mint, hogy zenei pályára készülve felvételizzen a nívós Juilliard zeneakadémiára vagy szerelmével, Adammel fűzze szorosabbra a szálakat. Azonban minden megváltozik, amikor egy felszabadult családi kirándulás tragédiába torkollik, Miának pedig élet és halál között egy sokkal fontosabb döntést kell meghoznia, amely nem csak a jövőjét, hanem egész sorsát befolyásolja.
Kíváncsi vagyok erre a filmre  blush.gif


A film pozitív csalódás volt számomra:)
2017. augusztus 24. 18:27 #6
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5291
Csatolások: 283828
Azonosító: 204424
Offline offline
2 felhasználónak tetszik: standoffan, Szandi0820
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok