Sergio Carvajal
2014. szeptember 01. 18:26
#1
|
|
Pasik Imádójavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.06.14. Hozzászólás: 278 Csatolások: 80 Azonosító: 203698 offline
|
Egy spanyol származású férfi modell.
2014. szeptember 01. 18:42
#3
|
|
Asteliaℳαяαบđєя™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.01.29. Hozzászólás: 18999 Csatolások: 19660 Azonosító: 168141 offline
|
Bár még nem találkoztam vele sehol - mondjuk nem is nagyon nézek divatmagazinokat/divatbemutatókat -, biztos jó modell, már abból kiindulva, hogy karakteres arca van és helyes is. A fiatalságát tekintve pedig nagy karrier állhat még előtte. Plusz pont, hogy spanyol nemzetiségű.
2014. szeptember 01. 19:42
#6
|
|
ONE DIRECTION20morsa |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.29. Hozzászólás: 1999 Csatolások: 8 Azonosító: 210787 offline
|
jól néz ki,bár most hallok róla először,nem igazán vagyok a divat -és modellszakma embere
2014. szeptember 02. 15:11
#8
Nagyon jó pasi!!
Vanmég kép róla??
Nagyon helyes.Ilyen pasikkal kéne foglalkozni mármint sorozatokban szerepelne meg ilyenek.
Vanmég kép róla??
Nagyon helyes.Ilyen pasikkal kéne foglalkozni mármint sorozatokban szerepelne meg ilyenek.
1 felhasználónak tetszik:
Pasik Imádója
2014. szeptember 02. 15:47
#9
|
|
nono2002 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.13. Hozzászólás: 688 Csatolások: 2 Azonosító: 143247 offline
|
Helyesnek helyes!
Most hallok róla elöszőr
remélem még hallok róla
Most hallok róla elöszőr
remélem még hallok róla
1 felhasználónak tetszik:
Pasik Imádója
2014. szeptember 02. 15:53
#10
|
|
Shawol19visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.04.15. Hozzászólás: 332 Csatolások: 0 Azonosító: 224313 offline
|
Nálam is a Dél-Koreai, ázsiai hapsik jönnek be:) Barátnőm viszont a spanyol ( kifejezetten spanyol) emberkéket szereti.
1 felhasználónak tetszik:
Misuzu86
2014. szeptember 02. 16:31
#11
|
|
Pasik Imádójavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.06.14. Hozzászólás: 278 Csatolások: 80 Azonosító: 203698 offline
|
Sergio szexisen.
2014. szeptember 02. 16:38
#12
Eddig nem sokat hallotam róla,de személy véleményem szerintem nem ő lesz az álompasim
1 felhasználónak tetszik:
Pasik Imádója
2014. szeptember 02. 16:43
#13
már bocsi de szerintem ha egy 10-es skálán kéne értékelnem akkor csak azért kapna 9-et mert úgy néz ki a kép mint ha kicsit takony folyna ki az orrából
1 felhasználónak tetszik:
Pasik Imádója
2014. szeptember 02. 17:07
#14
|
|
Becka73Queen |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.07.13. Hozzászólás: 2898 Csatolások: 90 Azonosító: 229376 offline
|
jól néz ki szerintem eléggé helyes de csak most hallok róla elöször
1 felhasználónak tetszik:
Pasik Imádója
2014. szeptember 02. 18:35
#18
Helyes-e? Szerintem ő tipikusan egy olyan férfi, akiről háromból 2 kép a jó. Karakteres az arca, bár nekem nem tetszik. Amúgy nem ismerem
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline

