Sergio Carvajal
2014. szeptember 01. 18:26
#1
|
|
Pasik Imádójavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.06.14. Hozzászólás: 278 Csatolások: 80 Azonosító: 203698 offline
|
Egy spanyol származású férfi modell.
2014. szeptember 01. 18:42
#3
|
|
Asteliaℳαяαบđєя™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.01.29. Hozzászólás: 18999 Csatolások: 19660 Azonosító: 168141 offline
|
Bár még nem találkoztam vele sehol - mondjuk nem is nagyon nézek divatmagazinokat/divatbemutatókat -, biztos jó modell, már abból kiindulva, hogy karakteres arca van és helyes is. A fiatalságát tekintve pedig nagy karrier állhat még előtte. Plusz pont, hogy spanyol nemzetiségű.
2014. szeptember 01. 19:42
#6
|
|
ONE DIRECTION20morsa |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.29. Hozzászólás: 1999 Csatolások: 8 Azonosító: 210787 offline
|
jól néz ki,bár most hallok róla először,nem igazán vagyok a divat -és modellszakma embere
2014. szeptember 02. 15:11
#8
Nagyon jó pasi!!
Vanmég kép róla??
Nagyon helyes.Ilyen pasikkal kéne foglalkozni mármint sorozatokban szerepelne meg ilyenek.
Vanmég kép róla??
Nagyon helyes.Ilyen pasikkal kéne foglalkozni mármint sorozatokban szerepelne meg ilyenek.
1 felhasználónak tetszik:
Pasik Imádója
2014. szeptember 02. 15:47
#9
|
|
nono2002 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.13. Hozzászólás: 688 Csatolások: 2 Azonosító: 143247 offline
|
Helyesnek helyes!
Most hallok róla elöszőr
remélem még hallok róla
Most hallok róla elöszőr
remélem még hallok róla
1 felhasználónak tetszik:
Pasik Imádója
2014. szeptember 02. 15:53
#10
|
|
Shawol19visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.04.15. Hozzászólás: 332 Csatolások: 0 Azonosító: 224313 offline
|
Nálam is a Dél-Koreai, ázsiai hapsik jönnek be:) Barátnőm viszont a spanyol ( kifejezetten spanyol) emberkéket szereti.
1 felhasználónak tetszik:
Misuzu86
2014. szeptember 02. 16:31
#11
|
|
Pasik Imádójavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.06.14. Hozzászólás: 278 Csatolások: 80 Azonosító: 203698 offline
|
Sergio szexisen.
2014. szeptember 02. 16:38
#12
Eddig nem sokat hallotam róla,de személy véleményem szerintem nem ő lesz az álompasim
1 felhasználónak tetszik:
Pasik Imádója
2014. szeptember 02. 16:43
#13
már bocsi de szerintem ha egy 10-es skálán kéne értékelnem akkor csak azért kapna 9-et mert úgy néz ki a kép mint ha kicsit takony folyna ki az orrából
1 felhasználónak tetszik:
Pasik Imádója
2014. szeptember 02. 17:07
#14
|
|
Becka73Queen |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.07.13. Hozzászólás: 2898 Csatolások: 90 Azonosító: 229376 offline
|
jól néz ki szerintem eléggé helyes de csak most hallok róla elöször
1 felhasználónak tetszik:
Pasik Imádója
2014. szeptember 02. 18:35
#18
Helyes-e? Szerintem ő tipikusan egy olyan férfi, akiről háromból 2 kép a jó. Karakteres az arca, bár nekem nem tetszik. Amúgy nem ismerem
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
