Starity

Guinness-rekordot döntött a One Direction

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. szeptember 05. 13:14 #121
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥
 
Státuszdifferent but isn't dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
Offline offline
Pedig én már mióta hallani sem hallottam róluk. ohmy.gif
2014. szeptember 05. 13:19 #122
- törölt felhasználó -    
Nem nagy cucc. Ezt akármelyik trendi banda el tudja érni a digitális korszakban. Lesz egy kövi direkció, aki majd ugyan ezt megcsinálja (vagyis a fanocskák megteszik), még utol is fogja érni őket. A The Beatlesnek 14(!) stúdióalbuma volt #1, több mint akármelyik másik zenésznek, énekesnek, előadónak. Ezen kívül számos best of lemezük és mind a három anthológiájuk #1 volt. A szólómunkásságukat pedig már nem is érdemes megemlíteni. Évtizdekkel ezelőtt csakis fizikális formában lehetett lemezt vásárolni, így bőven várni kellett, mire az előadó elérte a Nr.1 helyezést, de annak legalább megvolt az eredménye, mert hetekre, hónapokra be tudta biztosítani azt a pozíciót. Ma pedig első héten #1 (nevetséges példányszámmal), a következő héten pedig már a top 10-ben sincs. A The Beatlesnek sikerült 32 év után(!) #1 helyezést elérni ezzel is benne szerepelt egy korábbi Guinness bookban, amely best of lemezük az elmúlt évized (2000-2009) legnagyobb példányszámban eladott albuma volt. (31 milla) A 1,5 milliárdos lemezeladásukkal együtt. Az 1D ezt csinálja utánuk! Aztán lehet miről petyegni.
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Rocket, menthol
2014. szeptember 05. 14:06 #123
Mrs Jackson
Mrs Jackson
új tag
 
StátuszLeave me alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.29.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 232463
Offline offline
Már nem azért, de ha a One Direction-t Micheal-hoz, Elvis-hez, és a Beatles-hoz hasonlítjuk.. Akkor ott már hatalmas gondok vannak.
2014. szeptember 05. 14:40 #124
- törölt felhasználó -    
persze, mikor annyi fan van mint égen a csillag!... csak hogy mit IMÁDNAK bennük anyira! nem tudják kik a jó pasik.!
2014. szeptember 05. 14:51 #125
Lili0120
Lili0120
If I can take it, I can make it
 
Státuszdon't call it a fight when you know it's a war
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.23.
Hozzászólás: 1432
Csatolások: 0
Azonosító: 169896
Offline offline
Na látjátok ez történik akkor, hogy ha 4 "helyes" ( Niallt szeretem ) kisfiú kezébe nyomjátok a mikrofont. Ez a 4 idióta (Niallt még mindig szeretem)nem is vicces, de a sok 12 éves eléggé elfogult. Ja és az össze nem függő csodás dalszövegek, amiket nem is ők írnak! Azokról sem szabad megfeledkezni!
2014. szeptember 05. 15:37 #126
- törölt felhasználó -    
Kezdjük az elején, hogy mikor és hogyan ismertem meg. Még anno 2012 januárjában nagy visszhanggal megérkezett Magyarországon a One Direction-láz, és én nem tulajdonítottam nagy jelentőséget ennek a hóbortnak, mert gondoltam, amilyen gyorsan jött úgy olyan hamar is megy, és semmi értelme egy kevés figyelmet is Aztán a YouTube ajánlgatta a videójukat, és egy nap szántam rá egy kevés időt és akkor esett le, hogy pár napja ezt a dalt hallottam a rádióban, mondtam magamnak, hát oké. Aztán egyre többet hallgattam a számaikat és tehetségesnek tartom őket.
Nem vagyok fan, de ez az igazság, nem tudom miért kéne utálni őket.....
2014. szeptember 05. 15:51 #127
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
"A One Direction az első olyan banda, melynek az első három albuma is a Billboard 200-as listáján az első helyre került – ezt még Elvis, a Beatles és Michael Jackson sem mondhatta el magáról."

Persze, mert nem volt internet, nem volt ekkora szerepe a médiának, mint most. Mikor értik meg az olyanok, akik ilyeneket írnak, hogy teljesen más volt a két világ, mikor az említett hármas zenélt meg a 1D? Körülbelül ugyanolyan butaság lenne leminősíteni egy 19. századi írót, amiért nem adott el annyi könyvet, mint egy 20. századi (csak a párhuzam kedvéért hozok fel ilyen példát). De mint már olyan sokszor írtam, az eladott lemezek mennyisége nincs arányban a tehetséggel.
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Rocket, menthol
2014. szeptember 05. 16:07 #128
abogika001
abogika001
visszatérő vendég
 
StátuszEvery body knows there's a party at the end of the world <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 204499
Offline offline
"Édes" "Drága" utálkozók. Mi a francért írtok kommentet/nézitek/olvassátok el ezt a cikket ha utáljátok őket???? Jól szórakoztok azzal, hogy lebuzizzátok őket meg azt mondjátok, hogy tehetségtelenek? Nos ha igen akkor ajánlom, hogy mennyetek el orvoshoz, mert: 1. Megkérdezted őket személyesen, hogy buzik e? 2. Láttál már olyan képet ami nem ps és csókolóznak rajta? 3. Az, hogy ütögetik egymás micsodáját az nem azt jelenti, hogy buzik, mert az én osztálytársaim is ezt csinálják, mellesleg az 1D már nem csinálja ezt. 4. Ha azt mondod, hogy ŐK TEHETSÉGTELENEK akkor mutasd meg, hogy te jobb vagy. Ja. Hogy ez nem így van? Szívás. Akkor ne pofázzatok. 5.Ha azt gondolod, hogy nem viccesek, nem tehetségesek: ez van. Oké. Nem mondom hogy szeressétek/imádjátok őket, de utálkozzatok nyilvánosan pls, mert van olyan aki szerint pl. viccesek és tehetségesek, ja meg helyesek. 6. Ha meg szimplán nem szeretitek őket mert túl szépfiúk vagy franc tudja mi akkor meg mint már mondtam, sz*rjatok a 1D-re magasról és ne utálkozzatok.
U.i.: mindenkinek meg van a saját véleménye tudom. Ez az enyém. biggrin.gif

One Direction: Gratu büszke vagyok rátok <3 :3
2014. szeptember 05. 16:34 #129
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2546
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
látszik, hogy mennyire fáj mindenkinek, hogy valaki/k ennyire híres/ek. röhejes, hogy mindig a legtehetségesebb embereket utálják.

,,A One Direction az első olyan banda, melynek az első három albuma is a Billboard 200-as listáján az első helyre került – ezt még Elvis, a Beatles és Michael Jackson sem mondhatta el magáról."

ez igen! Gratu!
2014. szeptember 05. 16:40 #130
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
Na jó. Oké, van benne igazság, hogy Elvis, Michael, és a Beatles idejében, nem volt internet - vagyis nem volt ennyire elterjedt -, de ha most már van, miért ne tehetnék meg ezt? Szerintem megérdemlik, mint sokan mások, akik ennyire felkapottak - vagy kevésbé -, lettek. Sok mindent elértek, ez a négy 4 év alatt, és itt van az eredménye. Igenis kiérdemelték, sokat dolgoztak, úgy hogy még nem is voltak nagykorúak. Tehetségesek, fiatalok, és ezt ki is használják, amit jól tesznek! Ti nem ezt csinálnátok, ha olyan sikeresek lennétek, mint ők? Most őszintén. Használják ki, jön az új albumok, és még nagyobb sikereket fognak elérni. Ez így van rendjén.
2014. szeptember 05. 17:13 #131
punigundel
punigundel
 
Státusz"It's kind of fun, to do the impossible"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.13.
Hozzászólás: 807
Csatolások: 31
Azonosító: 213404
Offline offline
ciel-totál egyet értek
Amúgy meg gratu az 1D-nek szép eredmény!
2014. szeptember 05. 17:57 #132
DiaKatona
DiaKatona
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.08.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 0
Azonosító: 211467
Offline offline
Ez igen! Gratulálok nekik !!! Ami meg az utálkozókat illeti, beismerhetnétek már végre, hogy ez az öt fiú nem az arcáért kapja az ilyen első helyezéseket hanem azért mert IGAZÁN TEHETSÉGESEK !!!! És bármennyire is fáj EZ VAN !!! Szívás nektek mert nem vagytok annyian, hogy ez ellen tehessetek .... !!!
2014. szeptember 05. 18:11 #133
Mollyka0011
Mollyka0011
visszatérő vendég
 
StátuszJust a little nasty, but always kept it classy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.17.
Hozzászólás: 364
Csatolások: 1
Azonosító: 163967
Offline offline
heart.gif Nem kis teljesítmény!
2014. szeptember 05. 18:17 #134
- törölt felhasználó -    
Idézet (ciel @ 2014.09.05. 15:51)
"A One Direction az első olyan banda, melynek az első három albuma is a Billboard 200-as listáján az első helyre került – ezt még Elvis, a Beatles és Michael Jackson sem mondhatta el magáról."
Persze, mert nem volt internet, nem volt ekkora szerepe a médiának, mint most. Mikor értik meg az olyanok, akik ilyeneket írnak, hogy teljesen más volt a két világ, mikor az említett hármas zenélt meg a 1D? Körülbelül ugyanolyan butaság lenne leminősíteni egy 19. századi írót, amiért nem adott el annyi könyvet, mint egy 20. századi (csak a párhuzam kedvéért hozok fel ilyen példát). De mint már olyan sokszor írtam, az eladott lemezek mennyisége nincs arányban a tehetséggel.


meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2014. szeptember 05. 18:24 #135
Gesztenye2
Gesztenye2
visszatérő vendég
 
Státusz"I Know You Wanna Kiss Me!" ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.23.
Hozzászólás: 424
Csatolások: 0
Azonosító: 206949
Offline offline
Jajj ez a sok komment.
Az én álláspontom, hogy gratulálok nekik, én személy szerint csípem őket.
Reagálva az alattam szólókra. Szerintem nem lenne szabad a rajongóikat "kislányok" ként feltűntetni. A rajongó táboruk egyáltalán nem pici kis pisisekből áll. Magamból kiindulva. Illetve a 35 éves szintén 1D fan tanáromra, a 17 eves 1Dfan barátnőmre, a több száz 14+ twitteresre akik 1D fanok. Magamból kiindulva nem csak az 1Dnek de nekem is degradáló, hogy a rajongó táborukat sértik meg mert az 1D sokra vitte??? Seriously??
A bandával semi gond, igenis tudnak énekelni, rengeteg olyan celeb, híresség van aki befut és semmi hangja, és azt nem mondhatja senki, hogy nincs jó hagngjuk. Hogy mennyiben befojásolja a népszerűséget az hogy hogyan néznek ki? Valamennyiben. Mert nem néznek ki rosszul. Ahogy előttem leírták, senki sem mondta hogy most jobbak mint Michael Jackson vagy a Beatles. Most a 21. Században jók. És ennyi. Akinek nem tetszik, ne hallgassa, ne olvassa ezt a cikket. Nekem sem tetszik sok minden, pont ezért nem is megyek oda szidni kommentben az illetőt. Senki sem egyforma, van akinek ez tetszik, és akkor mi van???
2014. szeptember 05. 18:40 #136
- törölt felhasználó -    
grat.! szép volt srácok! smileeee.gif
2014. szeptember 05. 18:42 #137
dolgi44
dolgi44
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.31.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 195057
Offline offline
Hát ez szégyen....
2014. szeptember 05. 19:29 #138
rebeka444
rebeka444
visszatérő vendég
 
Státuszbelieve in yourself and don't care about haters ~Perrie Edwards
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.15.
Hozzászólás: 163
Csatolások: 0
Azonosító: 206205
Offline offline
Gratulálok nekik!!! Nagyon büszke vagyok rájuk.Utálok meg mindig is lesznek akiknek rohadt unalmas lehet az életük ha minden egyes mondatukba bele bírnak kötni.Nem értem hogy miért szégyen ha bekerülnek??? És lehet sokat hallani róluk csak nem minden cikk jelenik meg starity-n mondjuk. A One Direction tagjai jelenleg a Where We Are világ körüli turnéjukon vannak, de már elkezdtek dolgozni negyedik stúdióalbumukon, emellett pedig esténként egy óriási műsorral lepik meg rajongóikat.

Forrás: http://starity.hu/magazin/52074-guinness-rekordot-dontott-a-one-direction/#ixzz3CSmkFB22
És feltételezem van most épp elég dolguk.
2014. szeptember 05. 19:31 #139
rebeka444
rebeka444
visszatérő vendég
 
Státuszbelieve in yourself and don't care about haters ~Perrie Edwards
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.15.
Hozzászólás: 163
Csatolások: 0
Azonosító: 206205
Offline offline
Jajj ez a sok komment.
Az én álláspontom, hogy gratulálok nekik, én személy szerint csípem őket.
Reagálva az alattam szólókra. Szerintem nem lenne szabad a rajongóikat "kislányok" ként feltűntetni. A rajongó táboruk egyáltalán nem pici kis pisisekből áll. Magamból kiindulva. Illetve a 35 éves szintén 1D fan tanáromra, a 17 eves 1Dfan barátnőmre, a több száz 14+ twitteresre akik 1D fanok. Magamból kiindulva nem csak az 1Dnek de nekem is degradáló, hogy a rajongó táborukat sértik meg mert az 1D sokra vitte??? Seriously??
A bandával semi gond, igenis tudnak énekelni, rengeteg olyan celeb, híresség van aki befut és semmi hangja, és azt nem mondhatja senki, hogy nincs jó hagngjuk. Hogy mennyiben befojásolja a népszerűséget az hogy hogyan néznek ki? Valamennyiben. Mert nem néznek ki rosszul. Ahogy előttem leírták, senki sem mondta hogy most jobbak mint Michael Jackson vagy a Beatles. Most a 21. Században jók. És ennyi. Akinek nem tetszik, ne hallgassa, ne olvassa ezt a cikket. Nekem sem tetszik sok minden, pont ezért nem is megyek oda szidni kommentben az illetőt. Senki sem egyforma, van akinek ez tetszik, és akkor mi van???

Forrás: http://starity.hu/magazin/52074-guinness-rekordot-dontott-a-one-direction/#comment#ixzz3CSnXVCFM
Egyetértek smileeee.gif
2014. szeptember 05. 19:42 #140
sára0906
sára0906
új tag
 
StátuszHullócsillag ♫ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.17.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 227806
Offline offline
Én nagyon szeretem őket! Gratulálok nekik! smileeee.gif
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok