kimicsinalmost? II.
2008. augusztus 07. 05:08
#2122
|
|
NecrosCara is my Mistress |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.01.16. Hozzászólás: 8558 Csatolások: 17675 Azonosító: 12106 offline
|
American Gladiators finálét nézek
és tömöm a pofám, mert éhes vagyok, este kimaradt a vacsora.
Számomr George Carlin halála jelentette a mélypontot eddig.
De szerencsére Morgan Freeman fel fog épülni néhány hónapon belül.
Mondjuk számára plusz rossz hír, hogy a felesége is elválik tõle, jókor nyújtja be õ is a válókeresetet...
Idézet(Blamethevain @ 2008. August 4. - 21:29)
Hm, Morgan Freeman súlyos autóbalesetet szenvedett, most olvastam... basszus, én ezt már nagyon nehezen hiszem el, hogy ennyire szar legyen ez az év. 
Számomr George Carlin halála jelentette a mélypontot eddig.
2008. augusztus 07. 15:38
#2123
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Idézet(Necros @ 2008. August 7. - 04:08)
Számomr George Carlin halála jelentette a mélypontot eddig.
Nah ezt nem is tudtam, hogy válnak, de a lényeg, hogy felépül. Hát nekem idén a mélypont Heath volt.
Viszont ami feldob hogy nemsoká megyek Dark Knightot nézniiiiiii!!
2008. augusztus 07. 15:48
#2124
|
|
Darfarvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.03. Hozzászólás: 154 Csatolások: 1532 Azonosító: 68102 offline
|
Idézet(Blamethevain @ 2008. August 7. - 14:38)
Nah ezt nem is tudtam, hogy válnak, de a lényeg, hogy felépül. Hát nekem idén a mélypont Heath volt.
Viszont ami feldob hogy nemsoká megyek Dark Knightot nézniiiiiii!!

Viszont ami feldob hogy nemsoká megyek Dark Knightot nézniiiiiii!!
Engem a Dark Knight sem dod fel túlzottan. Sokkoló lesz végignézni.
2008. augusztus 07. 16:01
#2125
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Nát nem mondom hogy nem lesz bennem közben egy nagy adag szomorúság.
De már nagyon rég várom a filmet, és örülök, hogy láthatom végre.
2008. augusztus 07. 19:41
#2128
Pihengetek, diákmunkán vagyok egy német cégnél és elég fárasztó.... (RBHH, igen ott Dido
Egyszer összefuthatnánk
)
2008. augusztus 07. 19:44
#2129
Idézet(pbmaster @ 2008. August 7. - 18:41)
Pihengetek, diákmunkán vagyok egy német cégnél és elég fárasztó.... (RBHH, igen ott Dido
Egyszer összefuthatnánk
)
Jók is a privát "HQ talik"
Ugye Joe_r?
Épp baromira felhúztam magam valami fikázós bunkón meg a thx-eseken. Nyugtatót kéne bevennem mielõtt fórumozni jövök.
2008. augusztus 07. 19:48
#2130
|
|
joe_rTündérke™ Addict |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 15114 Csatolások: 6612 Azonosító: 44 offline
|
Idézet(Regina @ 2008. August 7. - 18:44)
Jók is a privát "HQ talik"
Ugye Joe_r?
megatöbbi
Épp baromira felhúztam magam valami fikázós bunkón meg a thx-eseken. Nyugtatót kéne bevennem mielõtt fórumozni jövök.
Ugye Joe_r?
Épp baromira felhúztam magam valami fikázós bunkón meg a thx-eseken. Nyugtatót kéne bevennem mielõtt fórumozni jövök.
Az "Ugye joe_r?"-ben egyetértek, a megatöbbi számomra értelmezhetetlen...
A nyugtatót nem javaslom, én viszont 3 órája fejfájok, és nem múlik.
Valaki nem akar szakszerû ápolásban részesíteni?
2008. augusztus 07. 19:50
#2131
Idézet(joe_r @ 2008. August 7. - 18:48)
Az "Ugye joe_r?"-ben egyetértek, a megatöbbi számomra értelmezhetetlen...

A nyugtatót nem javaslom, én viszont 3 órája fejfájok, és nem múlik.
Valaki nem akar szakszerû ápolásban részesíteni?
A nyugtatót nem javaslom, én viszont 3 órája fejfájok, és nem múlik.
Valaki nem akar szakszerû ápolásban részesíteni?
Én nem mert hú mit kapnék érte...
2008. augusztus 07. 19:57
#2132
|
|
joe_rTündérke™ Addict |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 15114 Csatolások: 6612 Azonosító: 44 offline
|
Idézet(Regina @ 2008. August 7. - 18:50)
Én nem mert hú mit kapnék érte... 
Ami azt illeti kellõen bátor vagyok, de veled eleve nem is számoltam...
2008. augusztus 17. 16:27
#2135
|
|
RoseAnnϟ Death Eater ϟ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.06.28. Hozzászólás: 5216 Csatolások: 18506 Azonosító: 16930 offline
|
Most jelenleg írok, de egyébként meg mindjárt megyek mert nagy takarítás és felújítást csinálunk otthon és kipakoltuk a beépített szekrényt. Így nem lehet bemenni a szobámba szóval most vissza kell pakolnom és akkor ez is kész... (nincs kedvem hozzá)
2008. augusztus 17. 23:08
#2137
Szenvedek a rizstõl amit most ettem, mert "picit" túlvegetáztam...
2008. augusztus 22. 00:33
#2139
Idézet(Klau0604 @ 2008. August 22. - 00:25)
Zenét hallgatok és Csibémmel beszélek xD

Én meg a Klautól kapott virtuális brandys bonbont majszolom
Egyébként Klauval dumcsizok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:


