kimicsinalmost? II.
2008. augusztus 07. 05:08
#2122
|
|
NecrosCara is my Mistress |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.01.16. Hozzászólás: 8558 Csatolások: 17675 Azonosító: 12106 offline
|
American Gladiators finálét nézek
és tömöm a pofám, mert éhes vagyok, este kimaradt a vacsora.
Számomr George Carlin halála jelentette a mélypontot eddig.
De szerencsére Morgan Freeman fel fog épülni néhány hónapon belül.
Mondjuk számára plusz rossz hír, hogy a felesége is elválik tõle, jókor nyújtja be õ is a válókeresetet...
Idézet(Blamethevain @ 2008. August 4. - 21:29)
Hm, Morgan Freeman súlyos autóbalesetet szenvedett, most olvastam... basszus, én ezt már nagyon nehezen hiszem el, hogy ennyire szar legyen ez az év. 
Számomr George Carlin halála jelentette a mélypontot eddig.
2008. augusztus 07. 15:38
#2123
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Idézet(Necros @ 2008. August 7. - 04:08)
Számomr George Carlin halála jelentette a mélypontot eddig.
Nah ezt nem is tudtam, hogy válnak, de a lényeg, hogy felépül. Hát nekem idén a mélypont Heath volt.
Viszont ami feldob hogy nemsoká megyek Dark Knightot nézniiiiiii!!
2008. augusztus 07. 15:48
#2124
|
|
Darfarvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.03. Hozzászólás: 154 Csatolások: 1532 Azonosító: 68102 offline
|
Idézet(Blamethevain @ 2008. August 7. - 14:38)
Nah ezt nem is tudtam, hogy válnak, de a lényeg, hogy felépül. Hát nekem idén a mélypont Heath volt.
Viszont ami feldob hogy nemsoká megyek Dark Knightot nézniiiiiii!!

Viszont ami feldob hogy nemsoká megyek Dark Knightot nézniiiiiii!!
Engem a Dark Knight sem dod fel túlzottan. Sokkoló lesz végignézni.
2008. augusztus 07. 16:01
#2125
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Nát nem mondom hogy nem lesz bennem közben egy nagy adag szomorúság.
De már nagyon rég várom a filmet, és örülök, hogy láthatom végre.
2008. augusztus 07. 19:41
#2128
Pihengetek, diákmunkán vagyok egy német cégnél és elég fárasztó.... (RBHH, igen ott Dido
Egyszer összefuthatnánk
)
2008. augusztus 07. 19:44
#2129
Idézet(pbmaster @ 2008. August 7. - 18:41)
Pihengetek, diákmunkán vagyok egy német cégnél és elég fárasztó.... (RBHH, igen ott Dido
Egyszer összefuthatnánk
)
Jók is a privát "HQ talik"
Ugye Joe_r?
Épp baromira felhúztam magam valami fikázós bunkón meg a thx-eseken. Nyugtatót kéne bevennem mielõtt fórumozni jövök.
2008. augusztus 07. 19:48
#2130
|
|
joe_rTündérke™ Addict |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 15114 Csatolások: 6612 Azonosító: 44 offline
|
Idézet(Regina @ 2008. August 7. - 18:44)
Jók is a privát "HQ talik"
Ugye Joe_r?
megatöbbi
Épp baromira felhúztam magam valami fikázós bunkón meg a thx-eseken. Nyugtatót kéne bevennem mielõtt fórumozni jövök.
Ugye Joe_r?
Épp baromira felhúztam magam valami fikázós bunkón meg a thx-eseken. Nyugtatót kéne bevennem mielõtt fórumozni jövök.
Az "Ugye joe_r?"-ben egyetértek, a megatöbbi számomra értelmezhetetlen...
A nyugtatót nem javaslom, én viszont 3 órája fejfájok, és nem múlik.
Valaki nem akar szakszerû ápolásban részesíteni?
2008. augusztus 07. 19:50
#2131
Idézet(joe_r @ 2008. August 7. - 18:48)
Az "Ugye joe_r?"-ben egyetértek, a megatöbbi számomra értelmezhetetlen...

A nyugtatót nem javaslom, én viszont 3 órája fejfájok, és nem múlik.
Valaki nem akar szakszerû ápolásban részesíteni?
A nyugtatót nem javaslom, én viszont 3 órája fejfájok, és nem múlik.
Valaki nem akar szakszerû ápolásban részesíteni?
Én nem mert hú mit kapnék érte...
2008. augusztus 07. 19:57
#2132
|
|
joe_rTündérke™ Addict |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 15114 Csatolások: 6612 Azonosító: 44 offline
|
Idézet(Regina @ 2008. August 7. - 18:50)
Én nem mert hú mit kapnék érte... 
Ami azt illeti kellõen bátor vagyok, de veled eleve nem is számoltam...
2008. augusztus 17. 16:27
#2135
|
|
RoseAnnϟ Death Eater ϟ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.06.28. Hozzászólás: 5216 Csatolások: 18506 Azonosító: 16930 offline
|
Most jelenleg írok, de egyébként meg mindjárt megyek mert nagy takarítás és felújítást csinálunk otthon és kipakoltuk a beépített szekrényt. Így nem lehet bemenni a szobámba szóval most vissza kell pakolnom és akkor ez is kész... (nincs kedvem hozzá)
2008. augusztus 17. 23:08
#2137
Szenvedek a rizstõl amit most ettem, mert "picit" túlvegetáztam...
2008. augusztus 22. 00:33
#2139
Idézet(Klau0604 @ 2008. August 22. - 00:25)
Zenét hallgatok és Csibémmel beszélek xD

Én meg a Klautól kapott virtuális brandys bonbont majszolom
Egyébként Klauval dumcsizok
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline
0 felhasználónak tetszik:

