kimicsinalmost? II.
2008. augusztus 24. 11:31
#2145
Idézet(ML @ 2008. August 24. - 09:53)
Bontok egy pezsgõt és iszom egyet a vízilabdások egészségére.

Jellemzõ...
Meg se kínálsz?
Most ébredtem fel kb. 20 perce és még álmosan nézek ki a fejembõl...
2008. augusztus 24. 12:01
#2146
|
|
MLSpecial Agent |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.03.06. Hozzászólás: 16254 Csatolások: 49586 Azonosító: 4268 offline
|
Idézet(Regina @ 2008. August 24. - 11:31)
Jellemzõ...
Meg se kínálsz?
Most ébredtem fel kb. 20 perce és még álmosan nézek ki a fejembõl...
Meg se kínálsz?
Most ébredtem fel kb. 20 perce és még álmosan nézek ki a fejembõl...
Ha nem nézted a vízilabdát, akkor nem.
2008. augusztus 24. 12:48
#2147
Idézet(ML @ 2008. August 24. - 11:01)
Ha nem nézted a vízilabdát, akkor nem.

De, arra ébredtem, hogy a szomszédban valami csaj kiabált, hogy "Gyerüüüüünk!!!!! ááááááááááááááááá óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!"
Ja és csak akkor kérek pezsgõt, ha nem édes. Azt nem szeretem...
2008. augusztus 26. 16:30
#2149
|
|
Amy4♥тαтυм♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.30. Hozzászólás: 1222 Csatolások: 690 Azonosító: 47755 offline
|
Idézet(ML @ 2008. August 24. - 11:01)
Ha nem nézted a vízilabdát, akkor nem.

Én néztem, akkor kapok pezsgõt?
Amúgy zenét hallgatok, chatelek, myvip-et nézek és még ide is irok...
2008. augusztus 27. 18:55
#2150
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Várom a holnapot, hajnalban indulunk 3 napot Ausztriába, Németo.-ba.
2008. augusztus 30. 13:15
#2155
|
|
NecrosCara is my Mistress |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.01.16. Hozzászólás: 8558 Csatolások: 17675 Azonosító: 12106 offline
|
Idézet(fafa008 @ 2008. August 30. - 12:57)
épp azt várom h elhúzzanak otthonról a szüleim h elmehessek titokba a barátaimmal mert nem engedi meg h elmenjek mert büntibe vok

A fórumot nem olvassák?
2008. augusztus 30. 21:38
#2156
Idézet(fafa008 @ 2008. August 30. - 12:57)
épp azt várom h elhúzzanak otthonról a szüleim h elmehessek titokba a barátaimmal mert nem engedi meg h elmenjek mert büntibe vok

Off
Na sikerült kilopóznod otthonról?
On
Épp sütit majszolgatok.
2008. augusztus 30. 21:43
#2157
|
bajer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.25. Hozzászólás: 7390 Csatolások: 46002 Azonosító: 61874 offline
|
épp készülök szivek szállodája maratont tartani, jo sok pattogatott kukoricával, meg csokival.
[milyen jo,hogy mindezektöl kicsit sem fog többet mutatni a mérleg...
]
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:



