felboritotta az automat ez a bazi vihar
kimicsinalmost? II.
2008. január 27. 22:56
#1645
Idézet(Kata159 @ 2008. January 27. - 22:52)
Detto. 
De rég láttalak offolni
2008. január 27. 23:01
#1646
|
|
White BullBull Skywalker |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.07. Hozzászólás: 15531 Csatolások: 153208 Azonosító: 10 offline
|
Idézet(Regina @ 2008. January 27. - 22:56)
De rég láttalak offolni
2008. január 27. 23:12
#1647
Épp MSN-en pasizok 
Közben pedig mindjárt betöri az ablakomat a szél
Közben pedig mindjárt betöri az ablakomat a szél
2008. január 27. 23:18
#1649
Idézet(Kata159 @ 2008. January 27. - 23:13)
Nem nagyon volt kedvem mostanában!
Lassan leszokom a netrõl! Nem lesz ez így jó...

Lassan leszokom a netrõl! Nem lesz ez így jó...
De nem ám. Mi lesz a HQP-vel nélküled?
2008. január 27. 23:21
#1650
|
|
Kata159 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.01.27. Hozzászólás: 10398 Csatolások: 130295 Azonosító: 23738 offline
|
Idézet(Regina @ 2008. January 27. - 23:18)
De nem ám. Mi lesz a HQP-vel nélküled? 
Ari vagy, de sztem nélkülem is meglennétek.
Úgyhogy most megyek is aludni, holnap 6kor kelés!
2008. január 27. 23:24
#1651
Idézet(Kata159 @ 2008. January 27. - 23:21)
Ari vagy, de sztem nélkülem is meglennétek. 
Úgyhogy most megyek is aludni, holnap 6kor kelés!
Úgyhogy most megyek is aludni, holnap 6kor kelés!
El is felejtettem, hogy van aki suliba megy...
Nálunk síszünet van holnap és holnapután
2008. január 28. 17:01
#1654
|
|
Gereba szabalyzat is monnyonle |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.11. Hozzászólás: 9134 Csatolások: 28411 Azonosító: 135 offline
|
mergelodok, megint felnyomtak a telket. Lehet vissza kene hozni a kezlevagagasos buntit, kicsi modositassal: vagy mindket kezet, vagy csak az egyiket, de akkor hagyni elverezni a nyertest. Lehet inditok 1 nepszavazast!
2008. január 28. 19:06
#1655
|
|
Kata159 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.01.27. Hozzászólás: 10398 Csatolások: 130295 Azonosító: 23738 offline
|
Idézet(Regina @ 2008. January 27. - 23:24)
El is felejtettem, hogy van aki suliba megy...
Nálunk síszünet van holnap és holnapután

Nálunk síszünet van holnap és holnapután
Nem hiszem el, h csak én szívok! Mindenhol van, csak nálunk nincs rohadt síszünet...
2008. január 28. 19:19
#1656
Idézet(Kata159 @ 2008. January 28. - 19:06)
Nem hiszem el, h csak én szívok! Mindenhol van, csak nálunk nincs rohadt síszünet...

Nekünk ezt annó a 80-as évek végén, 90-es elején szénszünetnek hívták, és egy hetes volt.
De hogy ne csak OFF legyen...
épp vacsorázom és MSN
2008. január 28. 20:30
#1657
|
|
MLSpecial Agent |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.03.06. Hozzászólás: 16254 Csatolások: 49586 Azonosító: 4268 offline
|
Idézet(Kata159 @ 2008. January 28. - 19:06)
Nem hiszem el, h csak én szívok! Mindenhol van, csak nálunk nincs rohadt síszünet...

Nálunk sincs melóban.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:

