kimicsinalmost? II.
2008. február 06. 13:02
#1722
Idézet(Kata159 @ 2008. February 6. - 12:58)
Betegen itthon tengõdöm és már nagyon elegem van belõle!!!

Csak nem influenza?
Én lassan mehetek megint dolgozóba....
2008. február 06. 13:06
#1723
|
|
Kata159 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.01.27. Hozzászólás: 10398 Csatolások: 130295 Azonosító: 23738 offline
|
Idézet(maresz @ 2008. February 6. - 13:02)
Csak nem influenza?
Amúgy jobbulást Kata!
Én lassan mehetek megint dolgozóba....

Én lassan mehetek megint dolgozóba....
Hát igazából én se tudom pontosan.
Nem vok náthás, csak hétfõn meg tegnap is iszonyúan szúrt a mellkasom, EKG eredménye ma lesz, de hát a szívemmel valószínûleg nincs baj...
Úgyhogy talán az (bocs a sok offért
És köszi!
2008. február 06. 13:25
#1724
Végre hazaértem, sok volt ez az 5 óra....
Erre most meg nem jó az msn
Erre most meg nem jó az msn
2008. február 06. 13:28
#1725
Idézet(Kata159 @ 2008. February 6. - 13:06)
Hát igazából én se tudom pontosan.
Nem vok náthás, csak hétfõn meg tegnap is iszonyúan szúrt a mellkasom, EKG eredménye ma lesz, de hát a szívemmel valószínûleg nincs baj...
Nem vok náthás, csak hétfõn meg tegnap is iszonyúan szúrt a mellkasom, EKG eredménye ma lesz, de hát a szívemmel valószínûleg nincs baj...
Kata, jobbulást!
2008. február 06. 22:16
#1729
Na végre vége mára a melónak 
Most kaja és net...
Most kaja és net...
2008. február 07. 15:26
#1731
Idézet(Freeze @ 2008. February 6. - 12:41)
Egyre rosszabbul. 
Idézet(NetBoszi @ 2008. February 7. - 07:58)
Szegénykém...
Hát már én is kezdek lemerülni.
De kitartás, lesz ez még jobb is.

Hát már én is kezdek lemerülni.
De kitartás, lesz ez még jobb is.
Mindjárt itt a hétvége és kipihenhetitek magatokat
2008. február 07. 20:51
#1732
|
|
NetBoszi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.16. Hozzászólás: 606 Csatolások: 102 Azonosító: 27341 offline
|
Idézet(Regina @ 2008. February 7. - 15:26)
Mindjárt itt a hétvége és kipihenhetitek magatokat 
Köszi, de azt hiszem az se a pihenésrõl fog szólni...
Bár akkor legalább nem kell korán kelni, már ez is vmi.
2008. február 07. 23:35
#1733
Fogmosás, majd irány az ágyikó...
Már csak 1 nap és ez a hét is véget ér munkaügyileg.
2008. február 07. 23:41
#1734
|
|
Kata159 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.01.27. Hozzászólás: 10398 Csatolások: 130295 Azonosító: 23738 offline
|
Idézet(maresz @ 2008. February 7. - 23:35)
Fogmosás, majd irány az ágyikó...
Már csak 1 nap és ez a hét is véget ér munkaügyileg. 
Nekem szétmegy a fejem és szédelgek, asszem én is lefekszem!
Jóéjt maresz!
2008. február 07. 23:43
#1735
Idézet(Kata159 @ 2008. February 7. - 23:41)
Nekem szétmegy a fejem és szédelgek, asszem én is lefekszem!
Jóéjt maresz!
Jóéjt maresz!
Neked is Kata.
2008. február 08. 18:49
#1737
Idézet(ML @ 2008. February 8. - 18:40)
Párolt vösöskáposztát.

Jó étvágyat hozzá...
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:

