Starity

Véget ért egy álom Ilyés Jenifer számára

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. október 26. 11:11 #41
please
please
új tag
 
StátuszSometimes when I miss you, I put those records on.♫
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.21.
Hozzászólás: 67
Csatolások: 31
Azonosító: 224679
Offline offline
Ebben a nőben eleve van valami visszataszító dolog.Nevezhetjük ezt nagyképűségnek vagy nem szívből való éneklésnek is, annak ellenére, hogy jó hangja van, örülök, hogy kiesett.
2014. október 26. 11:15 #42
Uncharted
Uncharted
Ps gamer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 2094
Csatolások: 0
Azonosító: 210588
Offline offline
Örülök,hogy Zsófi is ott volt!
2014. október 26. 11:31 #43
gipszjakab66
gipszjakab66
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.14.
Hozzászólás: 49
Csatolások: 1
Azonosító: 117434
Offline offline
Kedves ciel! Tökéletesen összefoglaltad a hétvégét! Nekem konkrétan egyik párbajozóért se fájt volna a szívem ha kiesik...
2014. október 26. 11:32 #44
léda00
léda00
 
Státusz"Elbújok egy fűszál mögött s innen figyelem, hány dimenziós ez a világ"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.16.
Hozzászólás: 652
Csatolások: 0
Azonosító: 211915
Offline offline
Az x-faktor valóban meg van játszva,van egy ismerősöm akinek jó barátja az x-faktor egyik nevesebb versenyzője(direkt nem mondom el ki,nem akarom,hogy véletlen baj legyen belőle). Az egészet előre megrendezik,hogy ki mit mondjon,a mentorok csak bábok mindent súgnak a fülükbe a többiről meg nem is beszéltem:/
2014. október 26. 11:43 #45
Danger
Danger
visszatérő vendég
 
StátuszPlaying With Fire*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.11.
Hozzászólás: 161
Csatolások: 0
Azonosító: 195848
Offline offline
Ez a lány kissé sokat képzelt magáról. Lehet, bizonyos hangokat ki tud énekelni, de szerintem a hangja teljesen átlagos. Nincs benne semmi "szín".
Nekem elejétől fogva nem volt szimpi, túl mű volt.
Zsófiról meg ne is beszéljünk... Idegesítő volt és irritáló, ahogy megjátszotta magát. Brr.
2014. október 26. 11:49 #46
Niki56
Niki56
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.18.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 160824
Offline offline
Danger, teljes mértékben egyet értek veled! smileeee.gif
2014. október 26. 11:54 #47
- törölt felhasználó -    
Nem értem, miért pont Jonathan, szerintem jó volt az előadása. Viszont Jenifernek örültem, mert már olyan szinten hamis volt, hogy sértette a fülem.
A Nagy Ricsi nagyon tetszett, már tavaly is neki drukkoltam, idén voltak hullámvölgyei, de nagyon jó úton halad, úgy örülök, hogy visszajött. smileeee.gif
A másik kedvenc a Tha Shudras, szerintem nem kell részleteznem, hogy miért. smileeee.gif
Viszont a Szabó Zsófi nekem nagyon nem hiányzott, már rögtön úgy próbál tűnni, mintha mindig is ott lett volna, mindenkinek nyalt, nagyon idegesített, nem is tudtam, hogy ilyen tenyérbemászó. -.- A Bence meg pofátlan. Hiányzik a Lila&Nóri páros...
2014. október 26. 12:22 #48
iby123
iby123
visszatérő vendég
 
StátuszFind joy in the ordinary! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.04.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 63
Azonosító: 126391
Offline offline
Hát ez a lány szerintem egyáltalán nem ért az énekléshez, számomra teljesen érthetetlen, hogy hogy jutott be egyáltalán az élő showba is.
2014. október 26. 12:30 #49
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Itt volt az ideje, hogy kiessen. Már az, hogy milyen marketinget próbáltak építeni köré, eléggé irritáló volt. Ez a milyen szép, gyönyörű, stb. ömlengés a mentorháztól elkezdve az élő show-ig. Tragédia volt, komolyan mondom.
2014. október 26. 12:30 #50
- törölt felhasználó -    
Teljesen egyetértek a döntéssel. A csajszinak kellemes, ámde rohadtul átlagos hangszíne volt, és az is csak egy bizonyos hangterjedelemben, a magas hangjaitól én is a falat kapartam. Andi hangja nagyon tetszik, a dal is jól állt neki, de én is azt éreztem, hogy nagyon elvitte az egészet a felnőtteskedés. Talán jövő héten. unsure.gif
2014. október 26. 12:36 #51
Gaálbogi
Gaálbogi
visszatérő vendég
 
Státusz"Valójában,csak azt lehet leírni ami fáj."-Móricz Zsigmond
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.17.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 209583
Offline offline
Nos örülök hogy kiesett mert nagyon beképzelt volt az elejétől fogva.Minden mentor elvolt tőle ájulva amikor szerintem tök átlagos lehet hogy szép a hangja meg van lelke vagy mit tudom én de nekem nagyon nem jöttek át a produkciói.Hűvös volt és átlagos meg beképzelt ennyi.Spoont én szeretem mert szerintem tök helyesek meg minden tehetségesek is de a stylistok borzalmasan öltöztetik fel őket.Mondjuk ez nem az ő hib
ájuk.Andit én az elején szerettem de mostanában megutáltam nagyon megakar változni és felnőtnek lenni amikor ő még nem az ennyi ezt el kell fogadni.Amúgy meg egyáltalán nem néz ki 15 évesnek meg az már mi hogy 15 éves és túl van egy szeremi csalódáson????! ohmy.gif ez dorva.JAh és tekój van az meg a másik ohmy.gif . na mind1.A Borbély Ricsit eleinte nem szerrettem de most kezdem bírni hisz tehetséges és sokkal normálisabb mint más versenyzők.Benjitől sokan elvannak ájukva de szertintem tök átlagos meg slampos.Hát nekem ez a véleményem róla.Akkor a Julio szerintem tehetséges meg bírom én őt csak olyan fura ő ebbe a műsorba hááát nem tom már adhatnánek neki egy pörgős számot mert mindig csak ilyen lírait nénekel.a Tha Sudrast egyszerüen imádom és becsülöm őket azért hogy a thehetségükkel és nem a kinézetükkel akarnak elérni valamit.Bellát én birom szerintem a mostani előadása nagyon jó volt mag tehetséges,gyönyörű és kedves lány én szurkolok neki.Nagy Ricsi nekem uncsi mert elalszom az előadásai allatt lehet hogy tehetséges meg minden de nekem nem jön be.Nem értem miért vannak elájulva.Zsófi szerintem baromi thetségwes és sokra fogja vinni de nekem néha már tul sok túl megjátszott amit csinál :/ Szabó Ricsit meg nem bírom tul megjátszós meg nem idevalóő szerintem.Jonathan borzalmasan néz ki és borzalmasan hülye neve van meg borzalmasan énekel tongue.gif Hát ez a véleményem.Jah meg hogy a Szabó Zsófi ne vezessen műsort mert borzasztóan csinálja!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. október 26. 12:50 #52
- törölt felhasználó -    
teljesen jogosan esett ki, nem (csak) azért mert hamis volt (majdnem mindenki az volt), hanem mert legyilkolta a bleedin' love-ot.
2014. október 26. 12:56 #53
lilcsa28
lilcsa28
új tag
 
StátuszCumberfather!!!! :) :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.23.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 178445
Offline offline
Eddig azt hittem hogy egyedül én nem szerettem,mivel a hangja és az egyénisége is átlagosnak mondható,de úgy tűnik vannak itt lelkitársak biggrin.gif biggrin.gif Én nem néztem a tegnapi adást,de az elejétől fogva nem kedveltem.
2014. október 26. 13:18 #54
ariana001
ariana001
visszatérő vendég
 
Státusz♥♥ one last time ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 441
Csatolások: 13
Azonosító: 227309
Offline offline
szerintem nagyon rosz a hangja öröltem mikor azt mondát higy ő esett ki
2014. október 26. 13:35 #55
- törölt felhasználó -    
Jenifer az egesz musor alatt irritalt,olyan bekepzelt kis "rohadt tehetseges szep es cuki lany vagyok,aki mindenhez ert" tipus,aki nem szivbol enekelt,hanem csak azert,hogy megmutassa,nem csak szupercuki,de enekelni is tud.Nagyon orulok hogy kiesett,mu volt az egesz csaj.
En Andinak,meg a Tha Shudras-nak szurkolok.
2014. október 26. 13:44 #56
Bella Pearl
Bella Pearl
soy valiente
 
Státuszshe might be shy sometimes, but honey, she is fierce!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.16.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 1037
Azonosító: 191721
Offline offline
Örülök, hogy ő ment...
2014. október 26. 13:44 #57
Becka73
Becka73
Queen
 
StátuszL.I.F.E.: Living isn't fucking easy...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.13.
Hozzászólás: 2898
Csatolások: 90
Azonosító: 229376
Offline offline
nem nagy veszteség mondjuk én nem látam mert Olaszországban nem vetitik de ahogy kinéz az már árulkodó
2014. október 26. 14:27 #58
- törölt felhasználó -    
Szerintem azzal,hogy kiesett semmi sem változik. Engem már a válogatón irritált,egészen mostanáig..nem tudom,hogy a megjelenése, stílusa, hangszíne irritált-e valahogy mind a három. Szerintem borzalmasan énekelt szombaton, ha meghallgatjátok az eredetit(amit kívülről tudok,szóval csak összehasonlítottam), akkor közel sem énekelt jól egy hangot sem! Ez egy sokkal de sokkal lassabb szám, nem értem mit akart, azzal elérni,hogy egy sort kétszer olyan gyorsan énekelt...így például nem keltett olyan hatást, mint az eredeti. A többi versenyzőhöz képest, nagyon gyatra volt. Lehet,hogy nagyon kritikusnak hangzik, de ez az én véleményem. Nekem amúgy mindegy, hogy ki esett volna ki, mert Jonathánt sem szerettem.
2014. október 26. 14:36 #59
- törölt felhasználó -    
Kit érdekel mi volt a műsorba? Minek kellett leírni? Aki megnézni ezt a cikket az biztos, hogy látta tegnap az X-Faktort. Aki meg nem látta az meg nem nézi meg a cikket sem. Csak a címet elolvassa és kész. Nem is ezt a címet kellett volna neki adni, ha teljesen másról akarsz írni....
2014. október 26. 14:46 #60
Kitti45
Kitti45
visszatérő vendég
 
Státusz"A nyugalom gondolata az ülő macskában rejlik."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.11.
Hozzászólás: 245
Csatolások: 0
Azonosító: 219045
Offline offline
Őszintén szólva nem szerettem....., mennyire is: egyáltalán!
Hangszíne:közönséges
Méghozzá meg se erőltette a hangját nézzük már meg Tóth Andit meg Izabellát erőteljes hangjuk van, mert ők is legalább egy kicsit megerőltetik!
Látszott az is rajta, hogy nem szívből teszi amit csinál!!Az éneklést pedig csak úgy lehet csinálni!



De amúgy AZ EGÉSZET Szikora Róbert rontotta el!
Figyeljetek már mi az, hogy Gweni kapta a tiszta lapot!!??Az egész X-Faktor-ba ő meg Tóth Andi volt a BEST!!!!Maximum Jennifer kapja a tiszta lapot, de még azt is a másik lánynak kellett volna adnia!Elrontotta az egészet Szikora.....
Mit ért azzal, hogy így most már csak 2 versenyzője van?!Nem az a lényeg, hogy a legjobbakat válasszuk ki a mentorházba??!!
+Gweni eleve bizonyítani akart, nem is keveset!!(lehet, hogy Jenni is, de akkor most nem esett volna ki!)
Na mind1 az X-Faktor nem sokat veszít Jennifer nélkül!!
Szikora Robit soha nem szerettem!!
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!