Starity

Harry Styles biszexuális?

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. november 08. 12:41 #181
Tóth Zsóffiii
Tóth Zsóffiii
új tag
 
StátuszI am Directioner :))))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.24.
Hozzászólás: 97
Csatolások: 30
Azonosító: 213998
Offline offline
le lehetne szálni rola nem hiszem hogy ha más ezt terjesztené róla aki csinálta ezt örülne neki nem az és kész
2014. november 08. 12:58 #182
Bellavook
Bellavook
visszatérő vendég
 
StátuszA story about my life would be utterly dull.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.15.
Hozzászólás: 236
Csatolások: 0
Azonosító: 202007
Offline offline
Aloerie, ha te csak azért szeretsz valakit mert jól néz ki és tud énekelni akkor tulajdonképpen akárkit szerethetnél. -.-" Meg kell találnod benne azt ami megfogott és ami miatt különleges, például én azért imádom Matt Smith-t, mert vicces bohókás és összevissza hadovál,mint egy kisgyerek, nem azért mert tud játszani és jól néz ki. Dylan, te meg gondolkozz mielőtt írsz, vagy legalább fogd be mielőtt hülyeséget hordasz össze. wink.gif
2014. november 08. 14:15 #183
Ginuu
Ginuu
❌Faded ❌
 
StátuszAre you insane like me?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 1356
Csatolások: 6
Azonosító: 203876
Offline offline
ez csak poén volt....
2014. november 08. 15:20 #184
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
Idézet (Bellavook @ 2014.11.08. 12:58)
Aloerie, ha te csak azért szeretsz valakit mert jól néz ki és tud énekelni akkor tulajdonképpen akárkit szerethetnél. -.-" Meg kell találnod benne azt ami megfogott és ami miatt különleges, például én azért imádom Matt Smith-t, mert vicces bohókás és összevissza hadovál,mint egy kisgyerek, nem azért mert tud játszani és jól néz ki. Dylan, te meg gondolkozz mielőtt írsz, vagy legalább fogd be mielőtt hülyeséget hordasz össze. wink.gif


Te csak ne tegyél ilyen felszólításokat.. rohog.gif A sunyi kis pillantások, összenézések, nevetgélések, és egymás ugratása bizony mind árulkodó jel. Amit mások már észrevettek. Én nem fogom ettől jobban kedvelni, meg sztem utálni se. Viszont ez nem az első, második ehhez hasonló megnyilvánulása.
Nekem nem fog változni a véleményem Herrikédről, kihangsúlyoznám h Minimum bi. Félreértés ne essen, semmi bajom velük, csak ez az ő részéről már olyan, csak azért is felkavarom vmivel az állóvizet.
"mert vicces bohókás és összevissza hadovál,mint egy kisgyerek," hát ne haragudj, de ezek végképp nem adnak okot rajongásra. Ahogy érzed.
2014. november 08. 16:38 #185
ArianatorBoy
ArianatorBoy
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.28.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 235118
Offline offline
Mikor annak idején a Larry Stylinsonnal volt tele a világháló, akkor is nagyon koppantak a Larry Shipperek, ugyanis mint kiderült, semmi sem volt köztük. Nem állítom azt hogy Harry nem biszeuxális. De könyörgöm azért ennél elég egyértelműbb jeleket is adott már az identitására, és akkor egy ilyen kis humorizálásra figyel fel a sajtó? könyörgöm...
2014. november 08. 16:56 #186
nemolinda13
nemolinda13
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.23.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 221679
Offline offline
és ha az akkor mi van? nem dől össze a világ... a magánügye és ennyi. mondjuk tuti csak poén volt, de mindegy...
2014. november 08. 17:08 #187
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
A mai világban számos ember, még sztárok is lehetnek biszexek.
2014. november 08. 18:27 #188
Liluuuoooo
Liluuuoooo
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.21.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 231971
Offline offline
ezen jót nevettem Harry nem biszex csak hülyül:DD
2014. november 08. 18:28 #189
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
Ha az is lenne se lenne a mi dolgunk smileeee.gif mar a Larrys ugy szinte el is tunt a homalyban legalabb.. a fiuknak ez igy jobb..
2014. november 08. 18:29 #190
Bloodrage12
Bloodrage12
izé
 
StátuszUtálsz? Állj be a sorba.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.24.
Hozzászólás: 1050
Csatolások: 2491
Azonosító: 214009
Offline offline
Én csak egyetlen egy dolgot nem értek:
egy ilyen túlsztárolt gyerek, mint ez a Styles, pontosan tudja, hogy minden szavába belekötnek az emberek, de ő még rá is tesz egy lapáttal, hogy ilyen félreérthető dolgokat mond.
Azt pedig nem hinném, hogy azt szeretné, hogy ezen csámcsogjanak..
2014. november 08. 21:16 #191
JayCircus
JayCircus
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.08.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 235717
Offline offline
Emberek! Az egész világ tisztában van vele, hogy a One Direction összes tagja MELEG. Nem biszexuális, hanem meleg. És akkor mi van? smileeee.gif Miért kell még mindig taktikázni és találgatni? Rájuk van írva, s megannyi meleg jelet mutattak már a világ felé. Puszilgatják, fokdozzák egymást... Ezek nem egyszerű baráti dolgok. smileeee.gif
2014. november 08. 22:25 #192
Gesztenye2
Gesztenye2
visszatérő vendég
 
Státusz"I Know You Wanna Kiss Me!" ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.23.
Hozzászólás: 424
Csatolások: 0
Azonosító: 206949
Offline offline
Tiszta hülye ez az ember.
Nem állítom, hogy nem buzi, vagy hogy nem biszex, én az mondom siman idióta biggrin.gif
elég durva dolog azt állítani, hogy az egész banda meleg, mert attól, hogy megölelik, megpuszilják egymást az emberek, akkor is ha az két féfi attól még nem buzik. Most nem szeretheti egymást két ember. Na mindegy, nem kötözködni akarok sem pesig beleszólni a dologba. Ez a kijelentés tényleg furcsa volt. Szerintem nem buzi Harry inkáb tényleg van valami a dologban, hogy biszex de ha az akkor meg ki nem szarja le? Én a zenéjüket szeretem, amúgy meg nem izgat, hogy az újságot mit írnak,
2014. november 09. 09:48 #193
PuppySasha34
PuppySasha34
visszatérő vendég
 
StátuszI'M A FUCKING UNICORN AND I DON'T BELIEVE IN HUNMANS
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.06.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 230957
Offline offline
semmi tudással nemgazdagodtam mert ezt már rég tudtam xdd
2014. november 09. 11:57 #194
dani10
dani10
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.21.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 217175
Offline offline
Én szeretem nem is szeretem őket,de nem is utálom őket és úgy gondolom,hogy ő szimplán homokos.
2014. november 09. 12:27 #195
Becka73
Becka73
Queen
 
StátuszL.I.F.E.: Living isn't fucking easy...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.13.
Hozzászólás: 2898
Csatolások: 90
Azonosító: 229376
Offline offline
Idézet (DylanSmith @ 2014.11.07. 22:24)
Nem állítom, ez csak egy lehetőség, DE! nem az én agyamból pattant ki, mások is írták, és még alá is támasztották. smileeee.gif Nem érdekel mit feltételeznek rólam. A van bnője dologgal kapcsolatban már leírtam a véleményem.  tongue.gif

félre értés ne essék nem háboruzni akarok de ha rád mondanák hogy meleg vagy biszex akkor neked nem állna feljebb?
Az én véleményem erről az hogy neked is mint Harrynek is feljeb áll, állna vagy nem?
2014. november 09. 14:10 #196
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
Idézet (Becka73 @ 2014.11.09. 12:27)
félre értés ne essék nem háboruzni akarok de ha rád mondanák hogy meleg vagy biszex akkor neked nem állna feljebb?
Az én véleményem erről az hogy neked is mint Harrynek is feljeb áll, állna vagy nem?


Ha igazat mondanak, akkor nem állna feljebb. Ő poénkodik rajta, és mivel nem az első, második eset, meg láttam már olyan képet róla, amikor ránéztem azt mondtam ez nem h biszex, hanem totál meleg. Itt nem azzal van a baj, hogy ő konkréten milyen identitású, hanem azzal, hogy ti rajongók kötitek az ebet a karóhoz, és nem akarjátok elfogadni, hogy az ami. (Tisztelet a kivételnek). Viszont ha vki kimondja, és még hozzáteszi azt is, hogy miért gondolja, akkor le van ugatva, hogy hülye, hogy csak viccelt (ilyennel nem viccel az ember, max egyszer), meg izé meg hozé. Nem gyerekek! Ez van. Aki nem biszex, vagy meleg, az ne tegyen kétértelmű megjegyzéseket, meg nem is tesz. Akinek van már annyi élettapasztalata, az tudja hogy a világ nem fekete és fehér. Valamint nem azzal a csőlátással rendelkezik h Louisnak van barátnője..... nem szeretnék pl. felhozni arra a lát tam én már karón varjút mondásra. Én ezt nem háborúként fogom fel, hanem érvelni próbálok, esetleg jobb belátásra bírni.
2014. november 09. 15:13 #197
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Ez már elég átlátszó. Nem tudom,hogy most akkor ő mi(meleg vagy sem) de nem is érdekel. Szerintem ez már csak feltűnési viszketegség!!! Tudja jól,hogy minden szavába belektnek de azért még mond ilyeneket. Ez azért már szánalmas.
2014. november 09. 16:11 #198
Tinaaa159
Tinaaa159
új tag
 
StátuszIf I were a boy.. ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.13.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 213407
Offline offline
Alig várom már azt a napot, amikor már mindegyiküknek lesz felesége és akkor majd a nagy szájhősök akik az mondják, hogy melegek, rájönnek, hogy rohadtul nem értenek semmit csak találgtanak, mert unatkoznak. Van kedvenc énekesem aki meleg, de egyáltalán nem zavar. Mert ez van. De nem igaz már, hogy már egy mondatot nem bírtok normálisan értelmezni. Mert ti még soha nem hallottatok a vicc lényegéről. Ha majd be vallja teljesen komolyan, hogy meleg és érzelmeket táplál egy másik férfihoz akkor én leszek az első aki bocsánatot kér, hogy tévedett. De a legviccesebb az, hogy, ha lesz felesége és gyerekei, a haterek akkor sem fogják elismerni, hgy ők tévedtek.
2014. november 09. 16:22 #199
T.Bo
T.Bo
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.15.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 233410
Offline offline
Embereeeeek:( Hat ne legyetek mar ilyen butak:DNem ertitek a viccet?Az ironiat?Valamelyik hozzaszolason olyan jot rohogok:D
DylanSmith...miert lenne meleg konyorgom?Mert gyurut hord es hosszabb a haja?Komolyan a magyarorszagi pawagyerekek rozsaszin pulcsiban es azzal az idetlen seprohajjal nem buzik Harry meg igen,mert van egy stilusa/egyenisege?:DDD Milyen kepet lattal?Amit a Larrysek photoshoppoltak?Masmilyet nemnagyon lathattal:DD Baratnoi voltak.Megis hogy lenne meleg?Az x-faktor utan meg ott volt 1 teljes evuk,ameg nem voltak a Modest!-nel, szoval azalatt az 1 ev alatt,siman elmondhatta volna, hogy meleg.De nem tette,mert nem az.Es ott van ugy Larry Stylinson, amivel jo nagyot koppantak a Larry shipperek, mert akarhogy is photoshoppolnak ossze gusztustalan kepeket, egyszeruen nincs bizonyitekuk.Azt varom a legjobban,hogy Lou eljegyezze Eleanort(ha valaki valami bantot ir Elre,kitaposom a belet),es olyan szivesen megneznem akkor a Larrysek arcat:DDDDD
2014. november 09. 16:24 #200
T.Bo
T.Bo
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.15.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 233410
Offline offline
Tinaaa159

Alig várom már azt a napot, amikor már mindegyiküknek lesz felesége és akkor majd a nagy szájhősök akik az mondják, hogy melegek, rájönnek, hogy rohadtul nem értenek semmit csak találgtanak, mert unatkoznak. Van kedvenc énekesem aki meleg, de egyáltalán nem zavar. Mert ez van. De nem igaz már, hogy már egy mondatot nem bírtok normálisan értelmezni. Mert ti még soha nem hallottatok a vicc lényegéről. Ha majd be vallja teljesen komolyan, hogy meleg és érzelmeket táplál egy másik férfihoz akkor én leszek az első aki bocsánatot kér, hogy tévedett. De a legviccesebb az, hogy, ha lesz felesége és gyerekei, a haterek akkor sem fogják elismerni, hgy ők tévedtek.


Teljesen egyetertek veled.Vegre egy normalis,epeszu ember:)
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok