Starity

Klippremier: Nicole - MaMa

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. november 19. 20:30 #1
- törölt felhasználó -    
A mai nap folyamán jelent meg Nicole első albuma, mely First Romance néven látott napvilágot, valamint az album nyitó dalának klipje is felkerült a világhálóra.
A teljes cikkhez kattints ide!
2 felhasználónak tetszik: HaRaChan, kara jiyoung
2014. november 19. 20:34 #2
- törölt felhasználó -    
Jó szám nekem nagyon tetszik,ahogy a klipp is!
2014. november 19. 20:54 #3
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Úgy örültem neki, Nicole már a Kara-n belül is nagy kedvencem volt, éppen ezért nagyon lehangolt, amikor megtudtam, hogy kilép :/
Viszont örülök neki, hogy végre beindította a szóló karrierjét, mert ez a szám és a klip is fantasztikusra sikerült, remélem minden összejön neki wink.gif
2014. november 19. 21:34 #4
- törölt felhasználó -    
Amikor megtudtam, hogy Nicole szóló karrierbe kezd egyszerre éreztem örömöt és bánatot.
Az én szívemben történhet bármi, de nekem örökre KARA tag marad. smileeee.gif
Be kell valljam nagyon alábecsültem Nicole tehetségét. Számítottam rá, hogy egy erős comebackkel fog visszatérni, de álmomban sem gondoltam volna, hogy ennyire jóval.
Remélem, hogy megtartja ezt a stílust és még nagyon sok sikere lesz az életben. heart.gif laugh.gif
2014. november 19. 21:35 #5
Ncskcsk
Ncskcsk
~SHINee lover~
 
StátuszI hate tomatoes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.14.
Hozzászólás: 1943
Csatolások: 5
Azonosító: 147253
Offline offline
Nagyon szeretem Nicolet, a Karaban ő volt a 2. kedvencem, de engem ez a szám nem fogott meg. A klip jól sikerült, viszont a dal számomra semmilyen lett. Remélem a következő jobban fog tetszeni :/
2014. november 19. 21:51 #6
- törölt felhasználó -    
Igaz ami igaz a dal úgy nem fogott meg igazán viszont a klip és a koncepció is iszonyat jó lett. thumbsup.gif
Újabb köszönet a B2M-nek aki a DSP-től átveszi a tehetségeket meghajolo.gif Igaz kicsit olyan ez a cég mint valami DSP idol lerakat rohog.gif
Amúgy lehet, hogy csak azért mert egy cégnél vannak vagy mert a stílusa ennyire emlékeztet rá, de Nicole itt nekem tisztára olyan mint Lee Hyo Ri fiatalabbik változata. Persze lehet csak nekem vannak ilyen téveszméim. rolleyes.gif biggrin.gif
Minden esetre szurkolok Nicole-nak, remélem szólóban is ugyan úgy helyt áll majd, mint a Karával. smileeee.gif
2014. november 19. 22:12 #7
- törölt felhasználó -    
Imáááádooomm <33
2014. november 19. 22:17 #8
Nina Dobrev Fan
Nina Dobrev Fan
 
StátuszTake my breath away And make it last forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 705
Csatolások: 0
Azonosító: 158625
Offline offline
Nekem tetszik, még nem hallottam róla, de ez jóóó smileeee.gif
2014. november 20. 11:50 #9
Alíz97
Alíz97
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.15.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 200212
Offline offline
wowww már nagyon vártam ezt a pillanatot ^^ Második kedvencem volt Nicole, és nagyon sajnáltam, hogy elment a Karából...de talán ezzel kárpótoltak, mert a szám, a klipp és a koncepció is nagyon tetszik biggrin.gif
2014. november 20. 15:47 #10
- törölt felhasználó -    
Alapvetően nem rossz dal, de ezért kár volt otthagynia a KARA-t. Nagyon kár.
Én szerettem, és még most is szeretem őt, független attól hogy bandatag-e vagy szólista, de annyira nem sikerült megfognia. :$ Picit többet vártam, de hátha lesz ennél jobb is.
2014. november 20. 15:54 #11
HaRaChan
HaRaChan
új tag
 
StátuszYou can call me Monster <3 <3 <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.12.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 216689
Offline offline
Életem egyik legszomorúbb pillanata volt, mikor megtudtam, hogy otthagyja a KARA-t és ezt még a mai napig sajnálom.
Ettől függetlenül nagyon örülök neki, hogy nem lépett ki teljesen a köztudatból és most itt az első szóló dala. Nekem nagyon tetszik,egész jó lett. Már nagyon várom a következőt. biggrin.gif
2014. november 20. 16:56 #12
Becka73
Becka73
Queen
 
StátuszL.I.F.E.: Living isn't fucking easy...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.13.
Hozzászólás: 2898
Csatolások: 90
Azonosító: 229376
Offline offline
csak belehalgatam de nem let rossz
2014. november 20. 17:34 #13
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Szintén csak bekehallgattam a dalba, de elnyerte a tetszésem még így is!♥
2014. november 20. 19:44 #14
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Szóval Nicole elhagyta a Karát és végre debütált szólóénekesként. Bár nem volt semmilyem elvárásom vele szemben, nem is vagyok csalódott, de számomra a dal meg az album is annyira kis semmilyen lett, egyhangú. Nem szeretném sem őt, sem pedig a rajongót megbántani, de nekem ez nagyon nem. Talán majd a következő alkalommal. smileeee.gif
2014. november 21. 07:17 #15
- törölt felhasználó -    
A dal egyszerűen eszméletlen,már az első másodpercekben elnyerte a tetszésemet!
2014. november 21. 16:31 #16
- törölt felhasználó -    
Nagyon szeretem Nicole-t. smileeee.gif Nagyon örülök neki, hogy bár otthagyta a KARA-t mégis folytatja tovább az énekesnői karrierjét. Nagyon tetszik ez a dal. biggrin.gif
2014. november 21. 16:47 #17
- törölt felhasználó -    
Személy szerint nekem nagyon tetszik ez a dal és a klip is. A koreográfia is nagyon érdekes és egyedi. Szomorú vagyok, hogy arra a döntésre jutott, hogy otthagyja a KARA-t, de legalább nem tűnt el véglegesen. smileeee.gif
2014. november 21. 19:24 #18
- törölt felhasználó -    
Nagyon szeretem Nicolet és borzasztóan sajnálom, hogy végül mégis csak kilépett a KARA-ból. Viszont annak nagyon örülök, hogy tovább szeretné folytatni énekesnői karrierjét.Engem nagyon megragadott az egész koncepció, a dal és a tánc is nagyon tetszik. Remélem továbbra is megtartja ezt a stílust, mert szerintem nagyon jól áll neki. happy.gif

Idézet
Igaz ami igaz a dal úgy nem fogott meg igazán viszont a klip és a koncepció is iszonyat jó lett.
Újabb köszönet a B2M-nek aki a DSP-től átveszi a tehetségeket Igaz kicsit olyan ez a cég mint valami DSP idol lerakat
Amúgy lehet, hogy csak azért mert egy cégnél vannak vagy mert a stílusa ennyire emlékeztet rá, de Nicole itt nekem tisztára olyan mint Lee Hyo Ri fiatalabbik változata. Persze lehet csak nekem vannak ilyen téveszméim.
Minden esetre szurkolok Nicole-nak, remélem szólóban is ugyan úgy helyt áll majd, mint a Karával.


Amúgy igen, én is eleinte így voltam vele. laugh.gif
2014. november 23. 09:49 #19
JohannaRoxelle
JohannaRoxelle
visszatérő vendég
 
StátuszEz a Mizo cucc jobban tetszik, mint a Violettás. :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.05.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 0
Azonosító: 234153
Offline offline
Eddig még nem is hallottam róla.
2014. november 23. 16:50 #20
- törölt felhasználó -    
Nekem a klip és a szám is nagyon tetszik smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok