Starity

Magángépet kapott karácsonyra Justin Bieber

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. december 26. 23:58 #41
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
o szegény ilyenkor mennyire tudom sajnálni... Gurs én is biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Gurs
2014. december 27. 00:02 #42
chapshe
chapshe
visszatérő vendég
 
StátuszKérlek titeket tanuljatok meg helyesen írni!!!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.30.
Hozzászólás: 420
Csatolások: 19
Azonosító: 126090
Offline offline
olsenfan!!!!
Te azt hiszed irigyek az emberek...Azt viszont nem veszed észre,hogy mennyire anyagias lett a világ. Nevetséges,hogy mindenki a több százezres ajándékait ossza meg,nekem sokkal fontosabb az,hogy szeressenek,nem kaptam ajándékot évek óta mert nem kértem! Sok gyereket/felnőttet a szülei csak pénzzel tudják szeretni és ez a baj...Nem tudják ezek a csemeték,hogy mi a fontos az életben és mi nem. Én nem vagyok irigy,én biztosan nem fogadnám el mert minek? Egyszerűen szánalmas,hogy mi lett az elvilg szeretet ünnepéből...Felvágás de az betegesen!
2014. december 27. 00:04 #43
Rory gilmore 12
Rory gilmore 12
Supportive
 
StátuszTry to Choose love every single day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.22.
Hozzászólás: 4430
Csatolások: 35
Azonosító: 223039
Offline offline
Lizana egyetértek veled!mellesleg ez a platinaszőke haj!pff.na mindegy...
2014. december 27. 00:07 #44
- törölt felhasználó -    
Ez a gyerek Jesse Rutherford-ot kopizza ezzel a kinézettel. biggrin.gif csak neki nem áll jól... rohog.gif
Egyébként meg... tegye, amíg megteheti, amíg ilyen lüke. Aztán remélhetően tanul a botrányokból.
2014. december 27. 00:07 #45
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Ha nem lesz rá szüksége, nyugodtan nekem adhatja. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2014. december 27. 00:13 #46
DettyBetta97
DettyBetta97
 
StátuszDon't stop the party<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.02.
Hozzászólás: 1023
Csatolások: 0
Azonosító: 164675
Offline offline
Én is egyetértek Lizaniammal !! Ez igy nem fair hogy ô nyugodtan élvezi az új repülôje szagát mások meg örülnének ha egy tányér meleg levest szagolgatnának....írtó helyes !! :/
2014. december 27. 00:32 #47
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Gonosz leszek,de...mièrt ne?Megteheti,ès a jelek szerint meg is teszi.Ha lehet így fogalmazni, "hülye lenne" nem kihasználni.Ahogy szerintem a legtöbben a helyében ugyancsak költenènk a pénzt,ès nem mindet adományozásra fordítanánk.Màrcsak saját magamból is kiindulva,ha én lennék olyan gazdag,mint ő,biztosan vennék magamnak jópár drágább dolgot.Valószínűleg nem magángépet,de ha a kezembe kerülne ennyi pénz,tutibiztos,hogy az lenne az első,hogy körbeutaznám az egész vilàgot.És szerintem 10-ből kilenc ember ugyanúgy,ahogy én, "önző èrdekekre pazarolná a pénzt".De ettől még ugyanúgy van bennem szeretet,ahogy Justin sem egy üres tàrgy,akit csak a magángépe melegít.Szereti a családját,ahogy bárki más,elég megnèzni pár kèpet,amin velük van.Amúgy meg kötve hiszem,hogy csak neki vannak mèregdrága dolgai,a sztárok felènek minimum van egy sportkocsi gyűjteménye,ha már itt tartunk pardon.gif
5 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Beyla, dorii02, Rory gilmore 12, Dalienth
2014. december 27. 00:53 #48
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (chapshe @ 2014.12.27. 00:02)
olsenfan!!!! 
Te azt hiszed irigyek az emberek...Azt viszont nem veszed észre,hogy mennyire anyagias lett a világ. Nevetséges,hogy mindenki a több százezres ajándékait ossza meg,nekem sokkal fontosabb az,hogy szeressenek,nem kaptam ajándékot évek óta mert nem kértem! Sok gyereket/felnőttet a szülei csak pénzzel tudják szeretni és ez a baj...Nem tudják ezek a csemeték,hogy mi a fontos az életben és mi nem. Én nem vagyok irigy,én biztosan nem fogadnám el mert minek? Egyszerűen szánalmas,hogy mi lett az elvilg szeretet ünnepéből...Felvágás de az betegesen!

Szerintem meg a karácsony nem ennyire fekete-fehér, mint ahogyan azt leírtad. Eme ünnepnek pont az a lényege, hogy arról szól amiről te és a családod akarja. Abban igazad van, hogy a világ eléggé elkorcsosult és már ebből a szép ünnepből is szimpla marketinget csináltak az ajándékok okán, ám, ha úgy állsz hozzá a dolgokhoz, igen is széppé lehet tenni. Senki sem kötelez téged arra, hogy vegyél több száz ezres ajándékokat másoknak. Az pedig, hogy mások mit vesznek a barátaiknak, ismerőseiknek ahhoz tulajdonképpen semmi közöd sincsen. Mi sem dorbézoltunk itthon a családdal, és csupa olyan dolgokat vettünk egymásnak, amikre ténylegesen szükség is van - hajsampon, tusfürdő, fakanál készlet stb. Egy szelet csokit lehet szívből adni úgy, mint mondjuk egy laptopot, hiszen egy ajándéknak nem az értéke a fontos. És bár abban igazad van, hogy nagyon sok szülő pénzzel neveli a gyermekét, ám az ilyen szülő nem csak karácsonykor tömi tele zsetonnal a gyereket, hanem az év minden hétvégéjén. Számomra egyébként teljesen úgy jött le, mintha az irigység beszélne belőled, amiért más megteheti a drága produktumok megvásárlását. Ha valaki megteheti, hát tegye! Egyszer majd nekem is lesz ennyi lóvém és ugyanígy meg fogom vásárolni a drága dolgokat. Nagy eséllyel te is ugyanezt tennéd.
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Dalienth
2014. december 27. 01:40 #49
chapshe
chapshe
visszatérő vendég
 
StátuszKérlek titeket tanuljatok meg helyesen írni!!!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.30.
Hozzászólás: 420
Csatolások: 19
Azonosító: 126090
Offline offline
Beyla,hidd el tényleg nem vagyok irigy,nyilván nem akartam ország-világ elé tárni de nagyon sok félretett pénzem van és én értékelem is,több évi munkával gyűjtöttem,én csak annyit próbáltam mondani,hogy régebben is adtunk ajándékokat,de ahogy írtad is inkább olyat,amire a másiknak valóban szüksége volt,nem akartunk felvágni vele. Az tény,hogy az elkényeztetett gyerek nem csak karácsonykor az,de ilyenkor valahogy mégis jobban... Nyilván semmi közöm máshoz,engem csak elszomorít,ez egy érzés,amit nem tudok irányítani,nem tudom kikapcsolni,szomorú leszek ha látok egy elhanyagolt gyermeket,aki ugyan iphone 6-ot kapott de szarba se veszik a szülei! És most spec pont Magyarországra értem mert külföldön nem ér semmit az iphone nem lesz senki menő tőle,itthon viszont csak az lehet valaki,én is gondolkodtam,hogy veszek egyet nem részletre,hanem kézpénzre de rájöttem,hogy van nagyobb tudású telefon is olcsóbban,nálam nincs rongyrázás,minél több pénzem van,annál fukarabb vagyok mert biztos,hogy lesz olyan,hogy nagy szükségem lesz rá...D elkanyarodtunk a témától teljesen,Justin Bieber azért tart ott ahol mert a sok lány rá csorgatja a nyálást a fiúk meg a luxus életét akarják,tehetsége a 2. száma után kimerült,mert nincs nagy hangterjedelme,énekel tinglitangli semmilyen számokat és ezzel keresi a millió dollárokat,ez viszont dühít!!!
2014. december 27. 03:44 #50
xilence
xilence
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 210
Csatolások: 31
Azonosító: 155931
Offline offline
dögöljön meg
1 felhasználónak tetszik: LovelyBarbaraPalvin
2014. december 27. 07:12 #51
- törölt felhasználó -    
Aki megteheti smileeee.gif
2014. december 27. 07:42 #52
SoooGood
SoooGood
 
StátuszVagy őszinte vagyok, vagy kedves. A kettő együtt nem megy.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.07.
Hozzászólás: 888
Csatolások: 44
Azonosító: 231042
Offline offline
chapshe: rohadtul igazad van.
2014. december 27. 07:50 #53
- törölt felhasználó -    
Huhuuu de gazdag Jézuskája volt Bíberkének. rohog.gif
2014. december 27. 08:15 #54
- törölt felhasználó -    
Most lepödjek meg? Végülis ha van pénze rá, miért ne vennémeg? Amugy miért van az, hogy sose tud egy normális képet csinálni magáról??
2014. december 27. 08:15 #55
kissangela2003
kissangela2003
Queen of Sarcasm
 
StátuszFangirling is not a hobby. It is a life style.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.30.
Hozzászólás: 2075
Csatolások: 0
Azonosító: 225173
Offline offline
Gazdag kis segfej.
2014. december 27. 08:23 #56
- törölt felhasználó -    
Azt gondolom , hogy talán kicsit felvágósra sikerült ez a dolog , de nem vészes.
2014. december 27. 08:26 #57
- törölt felhasználó -    
Ohh...szegény biggrin.gif
2014. december 27. 08:33 #58
- törölt felhasználó -    
Én sokkal boldogabb vagyok az új könyveimmel, meg az apróságokkal amik szívből jöttek. Ez az ember meg kapott egy repülőt (lehet, hogy saját magától), a családját viszont jó ha kéthavonta látja. Biztos nagyon király dolog egy magángép, de nem hinném, hogy tényleg boldog vele. Ezt a felvágós kis posztot is pont azért írta ki, hogy magát győzködje, ő igenis jó ajándékot kapott karácsonyra, vagy talán el is hiszi, hogy jó ajándékot kapott karácsonyra, ki tudja... Vagy csak szimplán ilyen érzelem mentes bunkó, aki szarik az ünnepekre, bármit megvehet magának. Az utóbbit is el tudom képzelni, de a naiv gondolkodásom miatt, inkább az első felvetésre tippelek.
2014. december 27. 08:45 #59
- törölt felhasználó -    
Nem tudom....én sokkal jobban örülök a könyveimnek mega Narutós cuccaimnak,minthogy kapjak egy repcsit.Amit lehet,hogy saját magának vette...
2014. december 27. 09:07 #60
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
ohmy.gif jaj hát Boldog Karács... ouf hagyjatok már vele! treaten.gif treaten.gif kit érdekel mit kapott Bíííbőr Karácsonyra, most komolyan? van még egy repülőgépecskéje, júj, de jó neki. csak az a kár, hogy annak a repülőnek az ára, amire húde nagyon szüksége volt, sok-sok afrikai éhező gyereket etetet volna meg... szerintem gondoljon bele minden kis tini liba aki megveszi ennek a beképzelt khm-nem az albumjait stb, hogy mire is költi a pénzét! bolond.gif "júúúj JB új repülőt vett magának és én is bele adtam a pénzt! :OOO *O* <3"... gratulálok, nagyon okosan költötted el a pénzed!
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok