Starity

Magángépet kapott karácsonyra Justin Bieber

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. december 27. 09:08 #61
Meisan
Meisan
∆ spica ∆
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.22.
Hozzászólás: 2261
Csatolások: 88
Azonosító: 156156
Offline offline
Kinek pap, kinek papné
2014. december 27. 09:12 #62
- törölt felhasználó -    
OFF: awwparadise és társai: Csak egy kérdésem van.. Miért kattintasz rá a cikkre és jössz ide hozzászólni, ha előre tudod, hogy egy számodra ellenszenves emberről van szó?! Miért?!
2014. december 27. 09:27 #63
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsMelody @ 2014.12.27. 09:12)
OFF: awwparadise és társai: Csak egy kérdésem van.. Miért kattintasz rá a cikkre és jössz ide hozzászólni, ha előre tudod, hogy egy számodra ellenszenves emberről van szó?! Miért?!

Bárkinek felkeltheti az érdeklődését a cikk. Még egy haternek is, és reagálhat rá negatívan.

On: Végül is nem néz ki rosszul a repülő. Bár nekem már kicsit sok... és nem, nem szeretem bíbört, sőt. Főleg, hogy most az egész világ orra alá dörgöli, hogy igen, neki telik ilyenekre. Eléggé unom már. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: awwparadise
2014. december 27. 09:30 #64
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
Idézet (itsMelody @ 2014.12.27. 09:12)
OFF: awwparadise és társai: Csak egy kérdésem van.. Miért kattintasz rá a cikkre és jössz ide hozzászólni, ha előre tudod, hogy egy számodra ellenszenves emberről van szó?! Miért?!

pont azért, mert ellenszenves és felidegesít, ahogy a hozzászólásomban is kifejeztem... wink.gif
2014. december 27. 09:36 #65
- törölt felhasználó -    
Idézet (awwparadise @ 2014.12.27. 09:30)
pont azért, mert ellenszenves és felidegesít, ahogy a hozzászólásomban is kifejeztem...  wink.gif

..Rád hagyom. sleep.gif
2014. december 27. 09:39 #66
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
Idézet (itsMelody @ 2014.12.27. 09:36)
..Rád hagyom. sleep.gif

nem akarok rossz lenni tényleg. elhiszem, hogy a kedvenced és nem szereted, ha sértegetik, mert én sem szeretem, ha az én kedvenceimre rosszat mondanak, de attól még egy részben igazam van és itt most nem azon van a hangsúly, hogy mennyire utálom én Biebert.. ha nem lennél elfogult, akkor elismernéd, de így csak azt bizonyítod be, hogy Justinka rajongói tényleg olyanok amilyeneknek mondják őket...
2014. december 27. 09:41 #67
- törölt felhasználó -    
Egyrészt úgy gondolom, hogy ennyi pénzből talán inkánbb adakozhatott volna olyanoknak, akik egy akrácsonyfát sem bírnak kifizetni.
Másrészről viszont megértem: ha én is 20 dollárosokat használnék szalvétának, akkor valószínűleg előbb-utóbb én is beruháznék egy magángépre. Dzsásztinka nem az első, akinek saját repcsije van.
Ami viszont mindenképp zavar a történetben az az, hogy az egyszerű átlegember orra alá dörgöli az Instagrammon, hogy mindezt ő megengedheti magának, és nagy álszerényen írogat. (Legalábbis nekem az jött le.)
4 felhasználónak tetszik: awwparadise, LovelyBarbaraPalvin, Rocket, Nina 10
2014. december 27. 09:42 #68
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2546
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Akkor remélem, hogy azzal kirepül a világból. Vagy még jobb... Utazás közben lezuhan rohog.gif rohog.gif (na jó, ez egy kicsit elvetemült volt)
2014. december 27. 09:51 #69
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Hát azért itt megmutatkozik, hogy akinek mindene megvan már nem tudja mire költeni a pénzt. Valóban, egy kis adakozástól letört volna a kis kezecskéje.
2014. december 27. 09:54 #70
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Idézet
...ám azt nem árulta el, hogy kitől is kapta, így könnyen meglehet, hogy saját magát lepte meg vele.


Ezen a mondaton elmosolyodtam. biggrin.gif Ez a gyerek egyre jobban idegesít. Így is tudja az egész világ, hogy milyen gazdag, miért kell mások orra alá dörgölnie?
1 felhasználónak tetszik: LovelyBarbaraPalvin
2014. december 27. 10:02 #71
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Pffff....legyen boldog vele.
2014. december 27. 10:03 #72
boginiki1D
boginiki1D
visszatérő vendég
 
StátuszYou're the love of my life. Everything I have and everything I am is yours 4ever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.11.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 195844
Offline offline
Egeszsegere biggrin.gif
2014. december 27. 10:19 #73
- törölt felhasználó -    
Érezze jó magát vele
2014. december 27. 10:24 #74
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2546
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Csak én veszem észre a fején a beképzeltséget és a nagyképűséget? Csak rá kell nézni és elkap a hányinger, látszik a fején a drog és az is, hogy mennyire elszállt magától, pedig egy hallgatható zenét sem tud a kezei alól a youtubera feltölteni. (igen tudom, hogy mindenkinek más az ízlése, de ahhoz elég nagy ízlésficam kell, hogy a Baby-t valaki meghallgassa) , Mindenki tudja, hogy elég gazdag, minek vele ennyit dicsekedni? És nekem ne jöjjön senki, hogy irigykedek, mert nem, nem ért el semmivel többet mint én. Anyukám, ő az aki többet elért! Mert nem vinnyog a mikrofonba, hanem rendesen dolgozik. Undorító ez a gyerek.. ÉS MI EZ A KÉP?

Csak nekem jutott eszembe az ilyen ? rohog.gif
2014. december 27. 10:24 #75
- törölt felhasználó -    
Lécci, ezt inkább a Bieber fanok ne nagyon olvasgassák!

Olvasgattam pár kommentet. Aki azt mondja, hogy ez egy kis szarházi, meg seggfej... Igaza van. Mondjuk én spec nem azért utálatoskodok, mert magának/más vett neki repcsit. Hát, oké, ezt még túléljük, végül is Karácsony van meg minden. Aki megteheti, higgyétek el, megteszi. Tök mindegy, hogy most kiről van szó, hiszem az az ember, akinek egy nagyobb összeg kerül a kezébe, (én véleményem szerint) szanaszét költi - és tisztelet a kivételnek.
Engem inkább már az idegesít, hogy ezt a különböző oldalakra felteszi. Hogy az ember orra alá dörgöli. De nekem ehhez ugyebár semmi közöm, az Ő élete, legfeljebb megutálja ország-világ... Megjegyezném, lehet, hogy az országos utálat teljesült valahol.
És még ezt így megjegyezném: Szerintem csak "menősködésből" kell neki ez a gép, vagy a csajozáshoz. És ezek csak "szerintemek". A gazdagok ált. - ban szeretnek utazgatni. Reméljük, Ő is csak ezt akarja, és nem azt, hogy őt majd szentté avassák, mert neki van egy magángépe - ami viszonylag tök jól néz ki. És ezt a komit nem irigységből írtam, én utálok utazni. És repülni is félek, szóval rám senki ne írja, hogy irigy vagyok. Kösz.

Kellemes ünnepeket mindenkinek!
Még neked is, Mr. Magángép Bieber.
1 felhasználónak tetszik: LovelyBarbaraPalvin
2014. december 27. 10:25 #76
- törölt felhasználó -    
Elvihetne egy köre.. laugh.gif
2014. december 27. 10:25 #77
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kazuo @ 2014.12.26. 22:08)
Oh, milyen szerény kis ajándék.

Szó szerint ez volt az én reakcióm is.
2014. december 27. 10:25 #78
- törölt felhasználó -    
Persze nyilván vannak olyanok akik szeretik őt és ezért rossz szemmel nézik a negatív kritikákat iránta, ezt meg is tudom egyrészt érteni, de itt pont hogy az egy fontos dolog hogy mindenki kifejezheti a saját véleményét és megoszthatja másokkal ezért is szeretem az oldalt smileeee.gif) Én sok mindenkivel egyetértek,így a hozzászólásokat olvasgatva, főként azokkal akik negatív kritikákkal járultak hozzá, mert igenis igazuk van...
Ahelyett hogy jótékonyabb célokra fordítaná (nem csak ő) azt a sok pénzt ilyenekre van elherdálva, amire mondjuk ki semmi szüksége sincsen. Nem szeretem Bíbört egy-két számát még úgy ahogy hallgattam, de aztán már semmi újat és jót nem tudott nyújtani nekem... Szóval jó, legyen boldog vele, de legalább ne dörgölje mások orra alá neki milyen "jó élete van"....és nem nem vagyok irigy..ezek tények..wink.gif
1 felhasználónak tetszik: awwparadise
2014. december 27. 10:28 #79
- törölt felhasználó -    
Sheliah..egyetérek, most olvastam a hozzászólásod, jól látod a dolgokat smileeee.gif
2014. december 27. 10:29 #80
Sappho
Sappho
 
Státuszhttp://everythingiwantedbutnothingilleverneed.wordpress.com :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.05.
Hozzászólás: 558
Csatolások: 0
Azonosító: 212957
Offline offline
Oh, szegény :'D
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok