Max George Budapesten járt
2015. január 03. 14:13
#42
|
|
Livuyvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.01.10. Hozzászólás: 227 Csatolások: 0 Azonosító: 218979 offline
|
Én ennek örülök. Nem jártam még más ország fővárosaiban, de a mamám szerint Budapest a legszebbek közé tartozik, Európában. Persze, azért még ő sem járt Európán kívül.Visszatérve a cikkre, örülök, hogy külföldi sztárok néha-néha meglátogatják az országunkat, ezen belül is legalább a fővárost.
2015. január 03. 15:23
#43
|
|
couch.potato |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.31. Hozzászólás: 551 Csatolások: 1 Azonosító: 182055 offline
|
2.kép: ott fogok házasodni <3 Amúgy koriznak a műjégen, nem?
2015. január 03. 15:35
#44
|
|
mialamiavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.01.25. Hozzászólás: 132 Csatolások: 0 Azonosító: 167883 offline
|
MIIII???? MIIIIII??
De jó lett volna látni őket. Remélem, hogy jól telt nekik az itt töltött idő. Egyébként az, hogy a TW oszlopos tagja érdekes, mikor már feloszlottak.
2015. január 03. 16:23
#45
|
|
MissAjsa. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.04. Hozzászólás: 1091 Csatolások: 33 Azonosító: 208217 offline
|
Idézet (mialamia @ 2015.01.03. 15:35)
MIIII???? MIIIIII??
De jó lett volna látni őket. Remélem, hogy jól telt nekik az itt töltött idő. Egyébként az, hogy a TW oszlopos tagja érdekes, mikor már feloszlottak.
Csak egy hosszabb szünetet tartanak, a The Wantednak nincs vége.
2015. január 03. 19:40
#47
|
|
OneDirectionlover1D |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.11.10. Hozzászólás: 941 Csatolások: 0 Azonosító: 235813 offline
|
érdekes hogy más hírességeknek Magyarország ilyen szép helynek tűnik ez a kis ország
2015. január 03. 20:50
#48
|
|
peaceandlove |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.29. Hozzászólás: 1625 Csatolások: 0 Azonosító: 233941 offline
|
jó ilyet hallani
Budapest meg hát még szép,hogy az egyik legszebb város a világon
2015. január 04. 10:12
#50
|
|
Bella Pearlsoy valiente |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.16. Hozzászólás: 1652 Csatolások: 1037 Azonosító: 191721 offline
|
Aranyosak.
Örülök, hogy tetszik nekik Magyarország.
2015. január 04. 11:50
#51
De aranyosak!! Örülök hogy tetszik nekik! tényleg szép város!
legyünk rá büszkék.
2015. január 07. 22:07
#54
|
|
SHSophie2000hi. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.15. Hozzászólás: 1796 Csatolások: 48 Azonosító: 186050 offline
|
De édesek, hogy ide jöttek! Én is imádom Budapestet!
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.


offline
0 felhasználónak tetszik:



