Starity

Ezt nektek állatvédők! Kardashianék lánya bundában!

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. február 13. 08:13 #1
- törölt felhasználó -    
Kim Kardashiant lányával, North Westtel kapták le a fotósok szerdán New York városában. A megjelenésük hatalmas médiafelháborodást keltett.
A teljes cikkhez kattints ide!
2015. február 13. 08:51 #2
sofia k.
sofia k.
visszatérő vendég
 
StátuszNem kell nekem szőke herceg fehér lovon, csak a Violetta csapat turnébuszon!! ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 397
Csatolások: 5
Azonosító: 217922
Offline offline
Ez komoly? Istenem!!! Mé kell neki bundát venni?! Nem elég, hogy a felnőtt gazdag emberek ilyen állat kínzott bőrbe bújnak bele?? Ez nem lehet igaz -.-
2015. február 13. 08:56 #3
Ginaa29
Ginaa29
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 782
Csatolások: 85
Azonosító: 236930
Offline offline
Arra nem gondolnak az emberek hogy műszőr? Azért kicsit gondolkozhatnának , mielőtt megírják a cikket meg felháborodnak!
2015. február 13. 09:11 #4
Szinti22
Szinti22
visszatérő vendég
 
StátuszSose szeress focistába,mert úgyis kicselez. ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.22.
Hozzászólás: 232
Csatolások: 0
Azonosító: 229953
Offline offline
Szerintem meg senkinek semmi köze ahhoz,amit a másik visel!
Igeb,nem kedvelem a nőt,jobban mondva hidegen hagynak a vele kapcsolatos pletykák,hírek és nem rajongok érte,de erre muszáj volt rákattintanom (cuki volt a kicsi a képen..so what should I do? biggrin.gif).Meg tudom mi a helyzet ezzel a családdal.
Lehet,hogy műszőr.De,ha valódi?Istenem,nehogy már az állatok miatt törjön ki a 3.világháború.Igen,nem túl szép dolog megölni őket,de gondoljatok bele,hogy mennyi rossz dolog van még a világban!!!Iegn,itt,a Földön,a mi bolygónkon!Miért???Miattunk,az emberek miatt!Kegyetlenek vagyunk mindenhez,mindenkihez nem csak állathoz,emberhez is sad.gif
Erre a cikkre nem tudok mit mondani,mert,ha megtehetném én is viselnék ilyen gyönyörű bundát és szerintem ti is!!! *-*
Ha lenne rá lehetőséged és ott állnál az üzletben előtte,akkor elviszed,nem?
Na mindegy.Lehet,hogy feleslegesen regéltem ennyit,mivel senki sem fogja elolvasni vagy,ha igen,jönnek a szidalmazások szóval peace bye. smileeee.gif
2015. február 13. 09:34 #5
JBT1
JBT1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 379
Csatolások: 44
Azonosító: 199487
Offline offline
Lenyúznám róla és porrá égetném vele együtt. laugh.gif Bár nem angora, de ehhez hasonló módon történik begyú'jtése. Jó szórakozást biggrin.gif
Aki meg azt gondolja, hogy ez így helyes, eláshatja magát.
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, AFCfan, Szandi0820
2015. február 13. 09:35 #6
Delena1015
Delena1015
új tag
 
StátuszVámpírnaplóóók ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.17.
Hozzászólás: 81
Csatolások: 0
Azonosító: 239104
Offline offline
Én egyszerűen gyűlölöm ha valaki IGAZI állatbört vagy szörmét hord szerintem ez abszolút állatkinzás. sad.gif
2015. február 13. 09:36 #7
- törölt felhasználó -    
Szegény gyerek már most a pici korában ilyen röhelyes bundát hagynak neki hordani
2015. február 13. 09:37 #8
unbroken_reka
unbroken_reka
visszatérő vendég
 
StátuszSaját magunk démonai vagyunk...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 367
Csatolások: 12
Azonosító: 239296
Offline offline
Szegény gyerek, még ő sem élvezi hogy egy ilyenbe bugyolálták bele! Nyissák már ki a szemüket!
2015. február 13. 09:41 #9
JBT1
JBT1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 379
Csatolások: 44
Azonosító: 199487
Offline offline
Idézet (Szinti22 @ 2015.02.13. 09:11)
Szerintem meg senkinek semmi köze ahhoz,amit a másik visel!
Igeb,nem kedvelem a nőt,jobban mondva hidegen hagynak a vele kapcsolatos pletykák,hírek és nem rajongok érte,de erre muszáj volt rákattintanom (cuki volt a kicsi a képen..so what should I do? biggrin.gif).Meg tudom mi a helyzet ezzel a családdal.
Lehet,hogy műszőr.De,ha valódi?Istenem,nehogy már az állatok miatt törjön ki a 3.világháború.Igen,nem túl szép dolog megölni őket,de gondoljatok bele,hogy mennyi rossz dolog van még a világban!!!Iegn,itt,a Földön,a mi bolygónkon!Miért???Miattunk,az emberek miatt!Kegyetlenek vagyunk mindenhez,mindenkihez nem csak állathoz,emberhez is sad.gif
Erre a cikkre nem tudok mit mondani,mert,ha megtehetném én is viselnék ilyen gyönyörű bundát és szerintem ti is!!! *-*
Ha lenne rá lehetőséged és ott állnál az üzletben előtte,akkor elviszed,nem?
Na mindegy.Lehet,hogy feleslegesen regéltem ennyit,mivel senki sem fogja elolvasni vagy,ha igen,jönnek a szidalmazások szóval peace bye. smileeee.gif

Tudatlanságod még a bioritmusomat is felborítja. Azért vagy ember, és azért vagy te a legintelligensebb (cáfolható) lény, hogy fenntartsd az egyensúlyt. És nem azért, hogy kedved szerint gyilkolj, ölj és hatalmadat kihasználd ártatlan és ami még fontosabb; tehetetlen lényekkel szemben, saját kedved szerint.
Azt hiszem, már alsó tagozatban bele kéne verni a gyerekekbe, hogy ez így nincs rendjén, és megmutatni nekik a legsokkolóbb videókat.
Szégyellem magam, amiért embernek születtem.
Nem venném fel. Nem az enyém, nem nekem áll jól. Lenyúzott emberi bó'rt sem hordok, mert az sem az enyém.
5 felhasználónak tetszik: Lindsay019, Sally Sparrow, Reija, AFCfan, Szandi0820
2015. február 13. 09:41 #10
KlauDia
KlauDia
 
StátuszMindig csak előre nézz az életben!! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.08.
Hozzászólás: 561
Csatolások: 1
Azonosító: 179806
Offline offline
úristenem ez már tiszta gáz!!
2015. február 13. 09:42 #11
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Idézet (Szinti22 @ 2015.02.13. 09:11)
Szerintem meg senkinek semmi köze ahhoz,amit a másik visel!
(...)
Lehet,hogy műszőr.De,ha valódi?Istenem,nehogy már az állatok miatt törjön ki a 3.világháború.Igen,nem túl szép dolog megölni őket,de gondoljatok bele,hogy mennyi rossz dolog van még a világban!!!Iegn,itt,a Földön,a mi bolygónkon!Miért???Miattunk,az emberek miatt!Kegyetlenek vagyunk mindenhez,mindenkihez nem csak állathoz,emberhez is sad.gif
Erre a cikkre nem tudok mit mondani,mert,ha megtehetném én is viselnék ilyen gyönyörű bundát és szerintem ti is!!! *-*
Ha lenne rá lehetőséged és ott állnál az üzletben előtte,akkor elviszed,nem?
Na mindegy.Lehet,hogy feleslegesen regéltem ennyit,mivel senki sem fogja elolvasni vagy,ha igen,jönnek a szidalmazások szóval peace bye. smileeee.gif

Előre is elnézést kérek, mert nem szeretnélek megbántani, de a hozzászólásod mellett egyszerűen nem tudok elmenni.
Szerintem abban az esetben, mikor az emberek rossz példát mutatnak az öltözékükkel (vagy akár ahogyan a gyereküket öltöztetik), addig igenis van köze a többieknek ahhoz, hogy mit visel.
Mert tegyük fel, hogy az a bunda igazi és az összes "divatőrült" anyuka (az a fajta, aki még pelenkából is csak Guccit vesz) szépen fogja magát és vesz a gyerekének egyet ő is. Hoppá, csak nem máris megugrott a kereslet a babákra való bunda iránt? Ennek vajon mi lesz a következménye? Hát persze, hogy még több állat lemészárlása...
És igen, vannak még rossz dolgok a világban. De az egyik legrosszabb még mindig az, hogy állatfajok halnak ki az emberek miatt. Nem csak a környezetszennyezés miatt, hanem azért is, mert különféle testrészeikért (vagy éppen bőrükért, bundájukért) felelőtlenül és a következményekkel nem törődve gyilkolják le őket.
És nem, egyáltalán nem vinném el. Nem azért, mert teszem azt csillagos összegekbe kerül. Hanem mert undorítana a tudat, hogy hány életet követelt egyetlen kabát, amiben ráadásul mindenki (bocs, de ki kell mondanom) úgy néz ki, mint egy Szörnyella-klón.
Arról már nem is beszélve, hogy nem értem, mi olyan nagyon praktikus egy kabátban, amitől az ember minimum egy kétajtós szekrény szintjére növekszik és csak a feltűnést kelti...

A cikk utolsó mondatához meg nincs hozzáfűznivalóm...
4 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, JBT1, AFCfan, Szandi0820
2015. február 13. 09:50 #12
- törölt felhasználó -    
Nem (Teljesen) értem az emberek felháborodását. Most épp ezen megy a vita, hogy mennyire polgárpukkasztó, de több millióan vannak, akik szintén állati eredetű cuccokat használnak. Velük mi van? Most épp ez az egy eset van felkapva, de minden más állati eredetű dolog elkészítéséhez állatokat kínoznak meg. Azokra miért nem fordítanak nagyobb hangsúlyt?
Pluszban értem én, hogy A PETA. De miért mindenki tőlük várja a megváltást? Igen, a PETA egy hatalmas szervezet, de nem az ő nyakukba kell mindent varrni (Természetesen a jó szándékuk, és az állatszeretetükből kifolyólag úgyis rákapnak majd a témára), de hé! Miért csak elvárunk? Akkor a PETA kapcsán most miért nem említették meg, hogy pár napja sikerült meggyőznie az angóraszőrme kitiltása érdekében az Inditexet, melynek olyan nagy bevételű cégek vannak a leányvállalatai között, mint mondjuk a Zara, Pull&Bear, Bershka, Massimo Dutti?
Tehát remélem értitek a lényeget. Kim esete egy volt a sok közül, számos ilyen van még, nézzetek szét.
A PETA-ra pedig nem lehet hivatkozni. Minden tőlük telhetőt megtesznek, de ha valakinek gondja van ezzel (Márpedig van), akkor ő lépjen! Most nem azt mondom, hogy perelje be Kimet, vagy ilyesmi... Csak van egy olyan lehetőség; hogy vegán életmód. wink.gif smileeee.gif
Én is vegán vagyok.
2 felhasználónak tetszik: JBT1, AFCfan
2015. február 13. 09:58 #13
JBT1
JBT1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 379
Csatolások: 44
Azonosító: 199487
Offline offline
Idézet (Mrs. Smile @ 2015.02.13. 09:50)
Nem (Teljesen) értem az emberek felháborodását. Most épp ezen megy a vita, hogy mennyire polgárpukkasztó, de több millióan vannak, akik szintén állati eredetű cuccokat használnak. Velük mi van? Most épp ez az egy eset van felkapva, de minden más állati eredetű dolog elkészítéséhez állatokat kínoznak meg. Azokra miért nem fordítanak nagyobb hangsúlyt? 
Pluszban értem én, hogy A PETA. De miért mindenki tőlük várja a megváltást? Igen, a PETA egy hatalmas szervezet, de nem az ő nyakukba kell mindent varrni (Természetesen a jó szándékuk, és az állatszeretetükből kifolyólag úgyis rákapnak majd a témára), de hé! Miért csak elvárunk? Akkor a PETA kapcsán most miért nem említették meg, hogy pár napja sikerült meggyőznie az angóraszőrme kitiltása érdekében az Inditexet, melynek olyan nagy bevételű cégek vannak a leányvállalatai között, mint mondjuk a Zara, Pull&Bear, Bershka, Massimo Dutti? 
Tehát remélem értitek a lényeget. Kim esete egy volt a sok közül, számos ilyen van még, nézzetek szét. 
A PETA-ra pedig nem lehet hivatkozni. Minden tőlük telhetőt megtesznek, de ha valakinek gondja van ezzel (Márpedig van), akkor ő lépjen! Most nem azt mondom, hogy perelje be Kimet, vagy ilyesmi... Csak van egy olyan lehetőség; hogy vegán életmód. wink.gif smileeee.gif 
Én is vegán vagyok.

Üdv a klubban. biggrin.gif
2015. február 13. 10:06 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (JBT1 @ 2015.02.13. 09:58)
Üdv a klubban. biggrin.gif


Köszöntlek! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: JBT1
2015. február 13. 10:09 #15
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Értem én, hogy mással nem foglalkoznak, de azért egy kisgyerekre nem kellene bundát adni. Ha ennyire jól megy nekik nem értem miért nem inkább az állatok kiirtásának megelőzésének érdekében adományoznak, miért kell bundát vásárolni egy GYEREKNEK?! Mikor neki még a Barbie babákkal kéne játszania, nem pedig állatokat viselnie magán. Aztán később meg majd ha akaratos lesz, és beképzelt, önfejű, akkor meg majd a szülei néznek bután, hogy miért.

Nem értem a társadalmat, és Kardashianéktól már fel áll a hátamon a szőr is... azért az állatvédők meg eléggé vissza vannak szorítva, mert attól, hogy ők vannak, még vannak olyanok, akik a pénzért bármilyen állatot képesek legyilkolni. Elefántokat, tigriseket. S ő velük senki nem foglalkozik. Gusztustalan az emberi társadalom azon része, amelyik hobbiból vásárolja az eredeti állatbőröket, szőrméket, és akik ezeket megvásárolják, mert annyira jól néz ki, és meg kell mutatni, hogy nekik milyen jól megy... reklamalo.gif
2015. február 13. 10:33 #16
Lucky04
Lucky04
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.07.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 187323
Offline offline
Szegény gyerek. A kabát szörnyen néz ki és látszik hogy nem is érzi jó magát benne. Ami azt illeti szerintem ez igazi szőrme nem hiszem hogy a híres, neves Kardashian família (remélem érződött az irónia) egy műszőrből készült kabátot adna a trónörökös botrányhősre (ilyen nevelés mellett valószínüleg az lesz). Ha tényleg valódi a szőrme akkor csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy szégyeljék magukat a kedves szülők.

Valaki pedig írta előttem, hogy ha lehetősége és pénze lenne rá biztos mindenki megvenné. Hát nagyon tévedett! Nemcsak a tudat miatt, hogy halott állatok szőrét viselem hanem maga a kinézete miatt sem venném meg az ilyen dolgokat.
2015. február 13. 10:36 #17
- törölt felhasználó -    
http://media.giphy.com/media/M2TV62ihjVTGM/giphy.gif
2015. február 13. 10:45 #18
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Idézet (Szinti22 @ 2015.02.13. 09:11)
Szerintem meg senkinek semmi köze ahhoz,amit a másik visel!
Igeb,nem kedvelem a nőt,jobban mondva hidegen hagynak a vele kapcsolatos pletykák,hírek és nem rajongok érte,de erre muszáj volt rákattintanom (cuki volt a kicsi a képen..so what should I do? biggrin.gif).Meg tudom mi a helyzet ezzel a családdal.
Lehet,hogy műszőr.De,ha valódi?Istenem,nehogy már az állatok miatt törjön ki a 3.világháború.Igen,nem túl szép dolog megölni őket,de gondoljatok bele,hogy mennyi rossz dolog van még a világban!!!Iegn,itt,a Földön,a mi bolygónkon!Miért???Miattunk,az emberek miatt!Kegyetlenek vagyunk mindenhez,mindenkihez nem csak állathoz,emberhez is sad.gif
Erre a cikkre nem tudok mit mondani,mert,ha megtehetném én is viselnék ilyen gyönyörű bundát és szerintem ti is!!! *-*
Ha lenne rá lehetőséged és ott állnál az üzletben előtte,akkor elviszed,nem?
Na mindegy.Lehet,hogy feleslegesen regéltem ennyit,mivel senki sem fogja elolvasni vagy,ha igen,jönnek a szidalmazások szóval peace bye. smileeee.gif

A 3. világháború pont ilyen ostoba emberek miatt fog kitörni.
Felvennél ilyet? Ennyi erővel miért nem szedsz hormontartalmú készítményeket, és növesztesz bundának megfelelő szőrzetet? Biztos szép és divatos lenne és legalább nem egy állattól vennéd el a bőrét... Vagy miért nem húzod le egyenesen egy náladnál szebb lány bőrét, mert irigyeled érte? 110.gif
bár ne olvastam volna el a hsz-ed rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: JBT1, Szandi0820
2015. február 13. 11:06 #19
Gaálbogi
Gaálbogi
visszatérő vendég
 
Státusz"Valójában,csak azt lehet leírni ami fáj."-Móricz Zsigmond
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.17.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 209583
Offline offline
Gratulálok drága Kardhasien család!BEbizonyítottátok hogy a gyereknevelésetek egyértelműen kiüti a mércét.Még csodálkoznak az emberek hogy jaj miér ilyen beképzelt,önfejű a mai fiatalság?Hát azért kérem szépen mert bundát vesznek a 3 éves gyereknek!!!
2015. február 13. 11:08 #20
sarga_rozsaaa
sarga_rozsaaa
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.05.
Hozzászólás: 168
Csatolások: 0
Azonosító: 235549
Offline offline
és még csúnya is a bunda ...
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok