Emellett a kamera sem enged fényképezni, ugyanez okból kifolyólag. Viszont netről tudok képeket letölteni. Segítenétek,mi lehet a baj és mit kellene tennem? Előre is köszönöm!
Valami baj van a tabletemmel...
2015. február 14. 12:17
#1
|
|
LeerdammerGirlεh. ✿ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.10.20. Hozzászólás: 6166 Csatolások: 3496 Azonosító: 234699 offline
|
Android rendszerű tabletem van, de már egy ideje semmit sem tudok letölteni a Play áruházból.Az alkalmazásokat sem frissíti, azt írja ki, nincs elég hely az eszközön, pedig több mint 70 Mb memória még rendelkezésre áll. SD kártyám nincs.
Emellett a kamera sem enged fényképezni, ugyanez okból kifolyólag. Viszont netről tudok képeket letölteni. Segítenétek,mi lehet a baj és mit kellene tennem? Előre is köszönöm!
Emellett a kamera sem enged fényképezni, ugyanez okból kifolyólag. Viszont netről tudok képeket letölteni. Segítenétek,mi lehet a baj és mit kellene tennem? Előre is köszönöm!
2015. február 14. 15:08
#2
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (LeerdammerGirl @ 2015.02.14. 12:17)
Android rendszerű tabletem van, de már egy ideje semmit sem tudok letölteni a Play áruházból.Az alkalmazásokat sem frissíti, azt írja ki, nincs elég hely az eszközön, pedig több mint 70 Mb memória még rendelkezésre áll. SD kártyám nincs.
Emellett a kamera sem enged fényképezni, ugyanez okból kifolyólag. Viszont netről tudok képeket letölteni. Segítenétek,mi lehet a baj és mit kellene tennem? Előre is köszönöm!
Emellett a kamera sem enged fényképezni, ugyanez okból kifolyólag. Viszont netről tudok képeket letölteni. Segítenétek,mi lehet a baj és mit kellene tennem? Előre is köszönöm!
70 MB nagyon kevés, szabadíts fel egy kis helyet és nem lesz többé baj.
2015. február 19. 15:59
#3
|
|
LeerdammerGirlεh. ✿ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.10.20. Hozzászólás: 6166 Csatolások: 3496 Azonosító: 234699 offline
|
Idézet (Darkness @ 2015.02.14. 15:08)
70 MB nagyon kevés, szabadíts fel egy kis helyet és nem lesz többé baj.
Gondoltam erre is, de minden alkalmazásomat használom, zenéim sincsenek. De majd megpróbálok valamit kitörölni
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2015. február 19. 19:54
#4
|
|
joe_rTündérke™ Addict |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.09. Hozzászólás: 15114 Csatolások: 6612 Azonosító: 44 offline
|
Mindaddig, míg nem szabadítasz fel helyet, addig lassú is lesz, és frissíteni sem tudod a tablet programjait.
Kénytelen leszel venni egy sd kártyát, és minden, nem a droid részét képző dolgot (képek, zenék, videók) átpakolsz az sd kártyára. Így elég sok helynek fel kellene szabadulni ahhoz, hogy frissíteni is tudj, és gyorsabb is legyen a tablet.
Plusz esetleg érdemes lenne kipróbálni ezt a programot, kis odafigyeléssel el lehet tüntetni olyan programokat, amikre tényleg semmi szükség.
Kénytelen leszel venni egy sd kártyát, és minden, nem a droid részét képző dolgot (képek, zenék, videók) átpakolsz az sd kártyára. Így elég sok helynek fel kellene szabadulni ahhoz, hogy frissíteni is tudj, és gyorsabb is legyen a tablet.
Plusz esetleg érdemes lenne kipróbálni ezt a programot, kis odafigyeléssel el lehet tüntetni olyan programokat, amikre tényleg semmi szükség.
2015. február 19. 19:56
#5
|
|
LeerdammerGirlεh. ✿ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.10.20. Hozzászólás: 6166 Csatolások: 3496 Azonosító: 234699 offline
|
Idézet (joe_r @ 2015.02.19. 19:54)
Mindaddig, míg nem szabadítasz fel helyet, addig lassú is lesz, és frissíteni sem tudod a tablet programjait.
Kénytelen leszel venni egy sd kártyát, és minden, nem a droid részét képző dolgot (képek, zenék, videók) átpakolsz az sd kártyára. Így elég sok helynek fel kellene szabadulni ahhoz, hogy frissíteni is tudj, és gyorsabb is legyen a tablet.
Plusz esetleg érdemes lenne kipróbálni ezt a programot, kis odafigyeléssel el lehet tüntetni olyan programokat, amikre tényleg semmi szükség.
Kénytelen leszel venni egy sd kártyát, és minden, nem a droid részét képző dolgot (képek, zenék, videók) átpakolsz az sd kártyára. Így elég sok helynek fel kellene szabadulni ahhoz, hogy frissíteni is tudj, és gyorsabb is legyen a tablet.
Plusz esetleg érdemes lenne kipróbálni ezt a programot, kis odafigyeléssel el lehet tüntetni olyan programokat, amikre tényleg semmi szükség.
A lassúsággal nincs gond, épp azért szeretem, mert gyors
2015. március 02. 10:32
#6
|
|
LeerdammerGirlεh. ✿ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.10.20. Hozzászólás: 6166 Csatolások: 3496 Azonosító: 234699 offline
|
Már úgy ahogy sikerült orvosolnom a problémát, így már 600 MB áll rendelkezésemre. Ez sem sok, de elegendő ahhoz, hogy frissítsem néhány alkalmazásom. Köszönöm segítségeteket!
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!

offline
