Starity

Valami baj van a tabletemmel...

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. február 14. 12:17 #1
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Android rendszerű tabletem van, de már egy ideje semmit sem tudok letölteni a Play áruházból.Az alkalmazásokat sem frissíti, azt írja ki, nincs elég hely az eszközön, pedig több mint 70 Mb memória még rendelkezésre áll. SD kártyám nincs.
Emellett a kamera sem enged fényképezni, ugyanez okból kifolyólag. Viszont netről tudok képeket letölteni. Segítenétek,mi lehet a baj és mit kellene tennem? Előre is köszönöm! wink.gif
2015. február 14. 15:08 #2
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (LeerdammerGirl @ 2015.02.14. 12:17)
Android rendszerű tabletem van, de már egy ideje semmit sem tudok letölteni a Play áruházból.Az alkalmazásokat sem frissíti, azt írja ki, nincs elég hely az eszközön, pedig több mint 70 Mb memória még rendelkezésre áll. SD kártyám nincs.
Emellett a kamera sem enged fényképezni, ugyanez okból kifolyólag. Viszont netről tudok képeket letölteni. Segítenétek,mi lehet a baj és mit kellene tennem? Előre is köszönöm! wink.gif

70 MB nagyon kevés, szabadíts fel egy kis helyet és nem lesz többé baj.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, LeerdammerGirl
2015. február 19. 15:59 #3
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Idézet (Darkness @ 2015.02.14. 15:08)
70 MB nagyon kevés, szabadíts fel egy kis helyet és nem lesz többé baj.

Gondoltam erre is, de minden alkalmazásomat használom, zenéim sincsenek. De majd megpróbálok valamit kitörölni smileeee.gif Köszönöm a választ! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2015. február 19. 19:54 #4
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Mindaddig, míg nem szabadítasz fel helyet, addig lassú is lesz, és frissíteni sem tudod a tablet programjait.
Kénytelen leszel venni egy sd kártyát, és minden, nem a droid részét képző dolgot (képek, zenék, videók) átpakolsz az sd kártyára. Így elég sok helynek fel kellene szabadulni ahhoz, hogy frissíteni is tudj, és gyorsabb is legyen a tablet.
Plusz esetleg érdemes lenne kipróbálni ezt a programot, kis odafigyeléssel el lehet tüntetni olyan programokat, amikre tényleg semmi szükség.
2 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl, Darkness
2015. február 19. 19:56 #5
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2015.02.19. 19:54)
Mindaddig, míg nem szabadítasz fel helyet, addig lassú is lesz, és frissíteni sem tudod a tablet programjait.
Kénytelen leszel venni egy sd kártyát, és minden, nem a droid részét képző dolgot (képek, zenék, videók) átpakolsz az sd kártyára. Így elég sok helynek fel kellene szabadulni ahhoz, hogy frissíteni is tudj, és gyorsabb is legyen a tablet. 
Plusz esetleg érdemes lenne kipróbálni ezt a programot, kis odafigyeléssel el lehet tüntetni olyan programokat, amikre tényleg semmi szükség.

A lassúsággal nincs gond, épp azért szeretem, mert gyors biggrin.gif De köszi, megnézem a progit wink.gif
2015. március 02. 10:32 #6
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Már úgy ahogy sikerült orvosolnom a problémát, így már 600 MB áll rendelkezésemre. Ez sem sok, de elegendő ahhoz, hogy frissítsem néhány alkalmazásom. Köszönöm segítségeteket! heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!