Starity

Chenoa: "Edurne csodálatos nő"

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. március 17. 14:22 #1
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A szép és tehetséges énekesnőt a spanyol Chance faggatta karrierjéről és persze az Eurovíziós Dalfesztiválról.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2015. március 17. 14:47 #2
cat32
cat32
»hunter«
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1727
Csatolások: 153
Azonosító: 240731
Offline offline
Ez a nő nekem szimpi smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2015. március 17. 15:19 #3
Leonetta48
Leonetta48
#ASHTAG
 
StátuszA szeretet türelmes, a szeretet jóságos, a szeretet nem szűnik meg SOHA![...]
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.27.
Hozzászólás: 1109
Csatolások: 0
Azonosító: 237848
Offline offline
Igaza van Chenoa-nak smileeee.gif
2015. március 17. 17:01 #4
Fan-ily6889
Fan-ily6889
Fanily of Anastacia ®
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.22.
Hozzászólás: 1333
Csatolások: 1279
Azonosító: 96609
Offline offline
Épp kérdezni akartam, hogy MIKOR megy már az Eurovízióra a kedves señorita, de látom, még mindig nem ugrál érte! biggrin.gif Persze tudom, hiszen korábban is mondta már ezt, de ezek szerint még nincs minden veszve! Úgyhogy menjen csak egyszer a kedvemééért! biggrin.gif Nagyon megérdemelné, hogy még többekhez jusson el a neve és megismerjék! Baromi tehetséges és sokkal de sokkal több figyelmet érdemelne, bár tudom, hogy ő így boldog, és nem akar akkora nagy hype-ot maga köré, ami mondjuk tök jó, hogy nincsen elszédülve ettől az egésztől, és nem akar többet, többet és még többet. Tökre csípem a kis csajszit! biggrin.gif

>>Nem titok, idén nyáron töltöm be a negyvenet.<< - Ezen a mai napig KIVAGYOK! wub2.gif rohog.gif Egy pár embert épp a közelmúltban kérdeztem körbe, hogy >>na, mennyi lehet ránézésre?<< Válaszok: >>22-25 körül... Maximum 30!<< ENNYI! rohog.gif Nem inkább 85-ös születésű a leányzó? biggrin.gif Aaaah, hihetetlen, és tényleg nagyon SZÉP! De ez nem is kifejezés... Csodaszép. meghajolo.gif king.gif

Az meg amúgy borrzasztóó, hogy NEM hallotta még Edurne daalát! biggrin.gif Hát azt meg hogy?! biggrin.gif Remélem hazaszaladt és ráyoutube-ozott rögtönnn! (Viccvóóót!) rohog.gif (Olyan sokat nem veszített... laugh.gif )

Egy pici baba pedig már nagyon jól mutatna a karjaiban! smileeee.gif blush.gif Most viszont pihizzen csak, de ne tűnjön el a földfelszínről! biggrin.gif thumbup2.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Szandi0820
2015. március 18. 07:32 #5
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Buci12 @ 2015.03.17. 19:42)
Hat majd egyszer elolvasom....most lusta vok

Fantasztikus. És ezt feltétlenül közölnöd kellett... Én a helyedben inkább csendben maradtam volna. 110.gif

Idézet (Fan-ily6889 @ 2015.03.17. 17:01)
Épp kérdezni akartam, hogy MIKOR megy már az Eurovízióra a kedves señorita, de látom, még mindig nem ugrál érte! biggrin.gif Persze tudom, hiszen korábban is mondta már ezt, de ezek szerint még nincs minden veszve! Úgyhogy menjen csak egyszer a kedvemééért! biggrin.gif Nagyon megérdemelné, hogy még többekhez jusson el a neve és megismerjék! Baromi tehetséges és sokkal de sokkal több figyelmet érdemelne, bár tudom, hogy ő így boldog, és nem akar akkora nagy hype-ot maga köré, ami mondjuk tök jó, hogy nincsen elszédülve ettől az egésztől, és nem akar többet, többet és még többet. Tökre csípem a kis csajszit! biggrin.gif 
>>Nem titok, idén nyáron töltöm be a negyvenet.<< - Ezen a mai napig KIVAGYOK!  wub2.gif  rohog.gif Egy pár embert épp a közelmúltban kérdeztem körbe, hogy >>na, mennyi lehet ránézésre?<< Válaszok: >>22-25 körül... Maximum 30!<< ENNYI!  rohog.gif Nem inkább 85-ös születésű a leányzó? biggrin.gif Aaaah, hihetetlen, és tényleg nagyon SZÉP! De ez nem is kifejezés... Csodaszép.  meghajolo.gif  king.gif 
Az meg amúgy borrzasztóó, hogy NEM hallotta még Edurne daalát!  biggrin.gif Hát azt meg hogy?! biggrin.gif Remélem hazaszaladt és ráyoutube-ozott rögtönnn! (Viccvóóót!)  rohog.gif  (Olyan sokat nem veszített...  laugh.gif ) 
Egy pici baba pedig már nagyon jól mutatna a karjaiban! smileeee.gif  blush.gif Most viszont pihizzen csak, de ne tűnjön el a földfelszínről! biggrin.gif  thumbup2.gif

smileeee.gif Az interjú március 11-én jött ki, tudom, emiatt kicsit hülyén hangzik, hogy még nem hallotta. Azóta nyilván már igen, csak nem igazán találtam tőle nyilatkozatot az Amanecerrel kapcsolatban, úgyhogy ennyiben maradtam. biggrin.gif
Igen, bizony, negyven lesz, de ezt senki meg nem mondaná róla, ha nem tudná a pontos születési dátumát, amit sosem titkolt... rohog.gif Az én ismerőseim sem tudták megtippelni, ők is egy tizessel legalább fiatalabbnak mondják. smileeee.gif
Chenoa szerintem azért sem megy még férjhez meg vállal gyereket, mert elég sokat csalódott és 10000%-ig biztos akar lenni abban, hogy akit választ, az tényleg kitart mellette. Javier nagyon édes pasi, ezer éve ismerik egymást, szóval talán végre megtalálta a nagy Őt... Azzal pedig, hogy nem akar nagy habos-babos, fehér ruhát és felhajtást, teljesen megértem. Engem is a hideg ráz a gondolattól, én sem tudom elképzelni magam ilyen hacukában meg szertartással. biggrin.gif Van Chenoának egy dala, a Mucho rodaje, na, az elég sokat elmond róla és a témáról, az azzal való viszonyáról. rohog.gif
Megmondom őszintén, én nagyon izgatott lettem, mikor olvastam az új lemezről... Piszkosul kíváncsi vagyok már most... Chenoát ismerve azért várni kell majd rá, nem is olyan keveset, de jó munkához idő kell, úgyhogy nem bánom. Biztos vagyok benne, hogy nagyszerű munkát ad ki a kezei közül most is, csak győzzük kivárni. rohog.gif Nem bánnám, ha az OD-hez hasonlóan ez is egy dupla album lenne, mert dupla CD, dupla élvezet. laugh.gif
Annak pedig örülök, hogy Chenoa jó véleménnyel van Edurnéről. Ha valakinek, akkor neki hiszek. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. március 18. 13:58 #6
- törölt felhasználó -    
Sally Sparrow ezt írta:
smileeee.gif Az interjú március 11-én jött ki, tudom, emiatt kicsit hülyén hangzik, hogy még nem hallotta. Azóta nyilván már igen, csak nem igazán találtam tőle nyilatkozatot az Amanecerrel kapcsolatban, úgyhogy ennyiben maradtam. biggrin.gif
Igen, bizony, negyven lesz, de ezt senki meg nem mondaná róla, ha nem tudná a pontos születési dátumát, amit sosem titkolt... rohog.gif Az én ismerőseim sem tudták megtippelni, ők is egy tizessel legalább fiatalabbnak mondják. smileeee.gif
Chenoa szerintem azért sem megy még férjhez meg vállal gyereket, mert elég sokat csalódott és 10000%-ig biztos akar lenni abban, hogy akit választ, az tényleg kitart mellette. Javier nagyon édes pasi, ezer éve ismerik egymást, szóval talán végre megtalálta a nagy Őt... Azzal pedig, hogy nem akar nagy habos-babos, fehér ruhát és felhajtást, teljesen megértem. Engem is a hideg ráz a gondolattól, én sem tudom elképzelni magam ilyen hacukában meg szertartással. biggrin.gif Van Chenoának egy dala, a Mucho rodaje, na, az elég sokat elmond róla és a témáról, az azzal való viszonyáról. rohog.gif
Megmondom őszintén, én nagyon izgatott lettem, mikor olvastam az új lemezről... Piszkosul kíváncsi vagyok már most... Chenoát ismerve azért várni kell majd rá, nem is olyan keveset, de jó munkához idő kell, úgyhogy nem bánom. Biztos vagyok benne, hogy nagyszerű munkát ad ki a kezei közül most is, csak győzzük kivárni. rohog.gif Nem bánnám, ha az OD-hez hasonlóan ez is egy dupla album lenne, mert dupla CD, dupla élvezet. laugh.gif
Annak pedig örülök, hogy Chenoa jó véleménnyel van Edurnéről. Ha valakinek, akkor neki hiszek. smileeee.gif


Egyetértek beer.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Chenoa Chenoa 4747.
Edurne Edurne 6213.