Starity

Októberben jön Dan és Phil első könyve

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. március 29. 11:32 #21
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell

Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Idézet (Minden Petra @ 2015.03.28. 22:04)
Van aki ilyenkor rögtön azzal jön,hogy csak a pénzért meg azért írtak könyvet,hogy híresebbek legyenek. De mik Zoe írt könyvet,akkor jujj de jó...nagy fenét.
Örülök,hogy Dan és Phil is írt könyvet,ahogy connor,Shane,Zoe,Joe meg Joey is smileeee.gif

Ez szerintem alaphülyeség a rajongók körében. Elég csak elolvasni 5 ilyen hater-kommentet és máris tudni fogod, hogy az adott illető, melyik YouTubert nem szereti. Még szép, hogy az értük van, ha a kedvencük ír egy könyvet, de ha esetleg egy másik YouTuber is össze mer hozni egyet, akkor az csakis azért lehet, mert pénzt akar. Szánalomra se méltóak.
2015. március 29. 11:47 #22
drfan
drfan
President Laura Roslin

StátuszI wish you all a merry and a happy!
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Kazuo, én el szeretném neked mondani, hogy én nem utálom Zoe Suggot. Egyszerűen nem tartom egy akkora tehetségnek, ennyi. Nincs bajom azzal, ha könyvet ír, csak teljesen feleslegesnek tartom. Done.
2015. március 29. 16:40 #23
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell

Státusz#LoveWins ♥
Idézet (drfan @ 2015.03.29. 11:47)
Kazuo, én el szeretném neked mondani, hogy én nem utálom Zoe Suggot. Egyszerűen nem tartom egy akkora tehetségnek, ennyi. Nincs bajom azzal, ha könyvet ír, csak teljesen feleslegesnek tartom. Done.

A nemrégiben írt kommentben pedig nem erről volt szó, hanem arról, hogyha egy adott illető kedvence ír egy könyvet, akkor az mennyire király, de ha egy olyan YouTuber ad ki egyet, akkor az csakis más okból lehet.
Az már egy teljesen más történet, hogy kinek kellene/kellett volna és kinek nem kiadni egy könyvet. Ugyanúgy nekem is van egy "listám", akiknek szeretném látni a könyvespolcomon a könyveit és akadnak olyanok, akik nem értem, hogy miért vágnak bele, pedig különösebben nincs bajom velük.
2015. március 29. 20:20 #24
sipusz
sipusz
új tag
Hozzászólás: 44
Azonosító: 181399
Ki ez a 2 nyominger kretén ?
2015. március 30. 16:38 #25
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell

Státusz#LoveWins ♥
Idézet (sipusz @ 2015.03.29. 20:20)
Ki ez a 2 nyominger kretén ?

Ha komolyan annyi éves vagy, mint amennyit beállítottál a profilodon, akkor nem tudom eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek, hogy egy ilyen idős személy érettség szempontjából ezt a szintet üti meg. Come on, ne kelljen már megint átélnem az "I lost all my faith in humanity"-t.
Nyakamat rá, hogy még el se olvastad a cikket, csak gyorsan legépeltél valamit, mert az annyira menő dolog. Ha nem kedveled azt a világot, amit ők képviselnek, hát istenem, szíved joga eldönteni, hogy ki az, akit szeretsz vagy ki az, akit nem. Jogod van ahhoz, hogy leírd a véleményed, igaz, viszont az már egy teljesen más történet, hogy azt hogyan teszed meg. Nem szimpatikusak neked? Oké, értem én, nem kell imádnia mindenkinek, de úgy elítélni őket, hogy egyetlen videójukat se láttad és olyan minősítőkkel megilletni őket, amiket ki se érdemeltek viselkedésük és tetteik alapján, finoman szólva nem túlságosan szép dolog. Ezért szokták azt mondani, hogy nem a borító alapján kell megítélni a könyvet.
De csak nyugodtan ítélkezz felettük, mutogass rájuk ujjal úgy, hogy még a keresztnevüket se tudnád megmondani, mert még ennyit se tudsz róluk. Ha nem lennének a kedvenceim, még akkor is ugyanezen a véleményen lennék. Más témákhoz írt kommentjeidet is olvastam és alig találtam olyan hozzászólást, amihez bármi pozitívat fűztél volna. Koncentrálj inkább a kedvenceidről szóló cikkekre. Hiányod van valamiben? A lehetőség mindig a rendelkezésedre áll, használd hát ki és írj egy cikket a kedvenc témádról!
Igazán jó dolog megtapasztalni azt minden egyes nap, hogy a tudatlanság mennyire boldoggá tesz egyeseket és mennyi "pukkancs" ember van a világon. Well, engem legalább boldogít az a tudat, hogy a sok ilyen ember közt rejlenek igazi értékes személyek.
2015. október 08. 17:51 #26
someone99
someone99

StátuszSocial life ? I don't know her
Hozzászólás: 795
Azonosító: 199116
Istenem, még mindig nem rendeltem meg. PHAN IS LOVE PHAN IS LIFE.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok