Starity

The Martian / Mentőexpedíció (2015)

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. október 01. 21:19 #21
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
SPOILER_SPOILER_SPOILER_SPOILER
Úristen emberek! Ez valami eszméletlen jó volt! Hát a szavam el van állva -milyen magyaros mondat-, annyira fúdeszuperkirály volt! Először is: imádom, hogy a szöveg nagyrésze a könyvből volt; nagyon sok betűre pontosan ugyanaz volt. Olyan jó volt látni a magyar helyszíneket, a Bálnát, Müpát, Lágymányosi hidat, Elte lágymányosi campus egy pillanatra rohog.gif
Matt Damon a legjobb választás volt Watney szerepére. Egyszerűen elhittem neki, hogy ő az a szerencsétlen, aki egyedül maradt egy egész bolygón. Minden egyes kis szereplővel meg voltam elégedve, tényleg borzasztóan jók voltak.
Imádtam a végét, hogy azért egy kicsit visszatértünk a földre, láttuk, hogy mi lett végül is Watney-ból -a hős asztronaután kívül.
Persze voltak kihagyások, amik nekem csak azért hiányoztak, mert tudom, hogy amúgy léteznek -ilyen pl. a homokvihar az úton a Schiaparelli-felé, meg amikor felborul a marsjáróval a lejtőn. Watney nem gyilkolta meg a Pathfinder-t a fúróval, bár volt rá utalás a filmben, hogy ezek után már nem tudta tartani a NASA-val a kapcsolatot (Űrkalóz-rész).

Most így hirtelen ennyi, nagyon nagy imádat van smileeee.gif 10/végtelen heart.gif
Ja, és diszkó forever!!44!4
2 felhasználónak tetszik: duracell, Lady Suzy
2015. október 05. 09:35 #22
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
7 felhasználónak tetszik: Lindsay019, CandUs, jasztelek, Lady Suzy, baisée, Toxic, standoffan
2015. október 29. 22:44 #23
Dóri1996
Dóri1996
visszatérő vendég
 
StátuszNegyed mérföldről negyed mérföldre élek ... ♥ F&F ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.04.
Hozzászólás: 475
Csatolások: 68
Azonosító: 189093
Offline offline
Most értem haza moziból smileeee.gif hát rég volt vagy talán soha nem volt még ilyen hogy ennyire izgultam egy filmen hogy hogyan fog véget érni és mi fog történni thumbsup.gif de megkell hagynom hogy nem csalódtam benne... smileeee.gif imádom. cool.gif thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: CandUs, duracell
2015. november 15. 02:05 #24
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
5 felhasználónak tetszik: duracell, jasztelek, baisée, Toxic, standoffan
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!