Starity

Elképesztő átváltozáson ment át a szépségblogger

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. július 06. 14:18 #61
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Majdnem megkönnyeztem a videót, kicsit meghatott. Nagyon fel tud dühíteni, ha az emberek ilyen ronda dolgokat vágnak valakihez, főleg ha olyasmiért kötnek bele, amiről nem tehet. Itt nem a lány gusztustalan, hanem az, aki képes ilyesmit mondani rá. De azok se jobbak, akik a smink miatt cseszegették. Az ember nem döntheti el, milyen arcvonásokkal, bőrrel születik, de azt igen, hogy mit kezd vele, hogyan sminkeli magát. Az a legfontosabb, hogy legyen önbizalma, és ha neki ehhez korrektorra, alapozóra, pirosítóra stb. van szüksége, akkor használja őket nyugodtan. Akik rosszat írtak róla, azok meg nyilván mind egytől - egyig hibátlan bőrrel rendelkeznek, és soha egy gramm festék sincs a fejükön. Aha, persze.
2015. július 06. 21:36 #62
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Szerintem egyaltalan nemkell smink ahhoz higy valaki szep legyen.Ennek a lanynak nagyonszep arca van attol mert vannak rajta nehany borhibak.Nem az a lenyeg.A csaladja ugyis szereti,aki meg majd beleszeret nem csak a kulsejeert fogja szeretni smileeee.gif Es az a legcsunyabb dolog ha valakit lerondazol ugy hogy halkja is azt.Borzalmas dolgokra kepes az ember..
2015. július 06. 22:38 #63
flowerwsviri
flowerwsviri
 
StátuszI just wanna hear that, you say: "Hey, you're mine and I never let you go."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.15.
Hozzászólás: 820
Csatolások: 0
Azonosító: 134850
Offline offline
Ilyen undorító emberek még léteznek? A nevüket adják egy bizonyos kommenthez csak hogy megbántsanak valakit? Hát igen, még léteznek ilyen emberek, de attól én még azt mondom, hogy még így is lehet gyönyörű az ember:) Ha máshogy nem, de belülről, ez a lány biztos talál magának egy olyan srácot, aki szeretni fogja úgy ahogy van, és a rosszindulatú kommentelők már kevésbe. Nem kínálok semmilyen rosszat se senkinek, de igazán megérdemelnék egy páron.
GYÖNYÖRŰEK VAGYTOK LÁNYOK!
2015. július 06. 23:40 #64
Netti35
Netti35
visszatérő vendég
 
StátuszNéha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 171275
Offline offline
Szerintem, nagyon unalmasak ezek a nagy felszólalások 'légy erős, mindenki gyönyörű' stbstb. Az bajom ezekkel a nagy bölcseletekkel, hogy oké, hogy itt egy-két sztár mennyire 'erős', de ha annyira nem törődöm, akkor ő miért ereszkedik le azokhoz akik szerint ez, hűű de nagy probléma? Mert, hogy ezt a videót megcsinálta, aláírta azt, hogy ez valóban rendellenes, csúnya, meg a többi.
És a második dolog, én nem azt a kérdést tenném fel, hogy miért olyan szemetek az emberek, hogy csúnyának tartják őt emiatt, inkább azt, hogy tényleg ennyire megrázó, hogy valakinek van egy általános bőrbetegsége, hogy ennek ilyen szinten hangot kell adni? Szerintem, ez a rettentő érdekes! Tényleg ez ennyire jelentőség teljes, erről beszélni kell?! A lánynak bőrbetegség ide vagy oda, nagyon szép vonásai vannak. DE egyszerűen igazán az a letaglózó, hogy ilyenekről így beszélünk , hogy ez mekkora durva, hogy valakinek nem 'baba popsi' bőre van meg, hogy nem xs-est hord, meg nem szép Helénának született, meg tudja a fene már, még mik szoktak itt orbitális problémák lenni.
És ha tényleg ennyire lesz@rom világban élünk, ne ezek legyenek már folyton a témák. Akkor tényleg toljuk le, mert ezzel azt sugalljuk, hogy ez tényleg 'baj' meg nem 'oké',és az lesz a vége, hogy az összes tini, meg gyerek antidepresszánsokon fog itt felnőni.
2015. július 06. 23:59 #65
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1447
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Elképesztő hogy mennyi rossz indulatú és gonosz ember létezik ezen a világon sad.gif Nem értem hogy miért kel valakit azért megvetni ki gúnyolni mert bőrhibája van sad.gif Mindenkinek lehet bőrhibája de attól ugyan olyan ember mint mindenki más. Azért nem kel megvetni a másikat és undorodva rá nézni mert bőrhibája van. A smink az meg csak egy eszköz amivel színesebbé tehetjük arcunkat de semmi több. A természetes szépség mindig örökké szebb lesz. smileeee.gif
2015. július 07. 10:34 #66
Zafira
Zafira
új tag
 
StátuszHol a napszemuvegem? Gyorsan fel is veszem hogy ne lass melyen a szivembe❤✋
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.10.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 224031
Offline offline
Szerintem nagyon jo dolog hogy csinalt ez a lany egy ilyen videot! Megmondom az őszintét, azok a lanyok akiknek tenyleg ilyen sulyos vagyis csunya bőrhibái vannak, tenyleg nem olyan szepek mert el csufitja az arcukat. DE ahogy ez a lany is megmutatta ők is lehetnek olyanok es szepek mint a tobbi lany egy kis smink segitsegevel. Szerintemm nagyon joo dolog hogy egy ilyen videoba megmutatta azoknak a hulyeknek, hogy igenis az ilyen lanyok is lehetnek szepek!
2015. július 07. 15:13 #67
- törölt felhasználó -    
Hihetetlen,hogy az emberek mennyire gonoszak tudnak lenni.Senki sem tökéletes,ezt el kell fogadnunk.
2015. július 07. 21:35 #68
Lexi01
Lexi01
 
StátuszNot all the girl wants to be princess
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.23.
Hozzászólás: 521
Csatolások: 0
Azonosító: 237645
Offline offline
Vannak bőr hibái, de én úgy gondolom mindenkinek vannak. De nagyon szép vonási vannak. Azért sok lány szeretne ilyen arc vonásokat...
És én úgy gondolom szomorú, hogy ilyen a mai társadalom, hogy külső alapján ítélkezik!
2015. július 08. 18:30 #69
joly87
joly87
Shadowhunters
 
StátuszMindenkinek szép napot!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.25.
Hozzászólás: 1560
Csatolások: 361
Azonosító: 146147
Offline offline
ahelyet hogy azzal foglalkoznak hogy másokat gúnyolnak inkább mindenki nézzen magára... Senki sem tökéletes ezen a világon
2015. július 09. 21:49 #70
N.Noncs98
N.Noncs98
visszatérő vendég
 
StátuszCsak éld az életed úgy ahogy neked tetszik. A többi nem számít.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.06.
Hozzászólás: 276
Csatolások: 0
Azonosító: 160151
Offline offline
Ha ilyen súlyos aknés az ember bőre arról az illető nem tehet. Nagyon drága egy olyan arckezelés, amitől ezek a piros pattanások elmúlnak.
Nem szép, de ezek csak apró bőrhibák ettől még lehet teljes élete az embernek. Aki e-miatt elítél valakit az már alapjáraton nem normális.
Persze alapozza le, korrektorozza le, ha így nagyobb lesz az önbizalma, de nem lesz kevesebb egy bőrhibákkal szenvedő lány/fiú. Senkinek nem tökéletes a bőre, ez ilyen.
2015. július 09. 22:41 #71
Emese2014
Emese2014
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.23.
Hozzászólás: 897
Csatolások: 1109
Azonosító: 221725
Offline offline
N.Noncs98 egyet értek!
2015. július 09. 22:50 #72
peaceandlove
peaceandlove
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.29.
Hozzászólás: 1625
Csatolások: 0
Azonosító: 233941
Offline offline
sajnos ítélkezések mindig lesznek,de azért jó,ha felszólalunk ellen és ez a videó nagyon jó üzenet smileeee.gif em amúgy így is szép smink nélkül az aknás bőrrel meg sokan küzdenek,de az egy idő után úgy tudom elmúlik...én amúgy nem igazán vagyok a smink mellett nem is sminkelem magam csak valameilyen alkalomra,meg amúgy annyi anyag van benne,ami nem jó meg amúgy is mutassuk az igazi arcunkat smileeee.gif
2015. július 10. 12:36 #73
virgi09
virgi09
i'm a sinner bitch
 
StátuszAz "izé" olyan mint a Raffaello...többet mond minden szónál.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.17.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 10
Azonosító: 240469
Offline offline
Sokkal szebb az aki nem sminkeli magát,mint aki 1 kiló vakolatot ken magára.az nagyon természetellenes.A pattanás pedig egy idő után eltűnik.Pozítivan csalódtam a kommentekben hogy kiállnak a dolog mellett.
2015. július 10. 18:28 #74
hirschzsofi0711
hirschzsofi0711
You don't own me
 
Státusz“There are much worse games to play.” ♥❤❥ ❦❧♥♡✦❉ ❥❦❧❃ ❂❁❀♔♕
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.25.
Hozzászólás: 1241
Csatolások: 31
Azonosító: 202533
Offline offline
Megdöbbentő, hogy az emberek mennyire szemetek tudnak lenni. Számít a külső, persze, már hogy ne számítana, de hát a belső sokkal fontosabb!
Aki meg igazán szép, az smink nélkül is az. Az én elméletem a következő : Szép lányból lehet csúnya, de csúnyából szép sohasem. Ha viszont valaki gyönyörű, de a velejéig romlott, akkor lehet bármilyen csinos, nem számít.
2015. július 11. 22:16 #75
Blackrosalie
Blackrosalie
új tag
 
Státusz„Vigyázz, mit kívánsz, mert talán valóra válik.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.11.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 20
Azonosító: 246383
Offline offline
Tisztelem, hogy fel merte vállalni a smink nélküli arcát, hiszen tudhatta (legalábbis gondolhatta), hogy gonosz kommentek fognak érkezni a képe alá, sajnos a mai világban ilyenek az emberek, ez nagyon szomorú.
Én amondó vagyok, hogy mindenki szép a maga természetes mivoltában, ha mosolyog. (: Nem ítélem el azokat sem, akik egy kis sminkhez nyúlnak a problémás bőrük miatt (bár én nem teszem), de akkor sem kell több kilónyi vakolat alá rejteni a szép kis pofijukat.
2015. július 12. 13:37 #76
Selli gomez fan.
Selli gomez fan.
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.16.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 17
Azonosító: 196175
Offline offline
A médiában csakis retusált, agyonsminkelt emberekkel találkozhatunk, ami már elég idegesítő.Büszke lehet rá, hogy fel merte vállalni smink nélkül is önmagát.Én nem sminkelem magam, és később sem szeretném, hiszen, ne a több kiló vakolat miatt lássanak szépnek.
2015. július 13. 11:29 #77
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Offline offline
Idézet (N.Noncs98 @ 2015.07.09. 21:49)
Ha ilyen súlyos aknés az ember bőre arról az illető nem tehet. Nagyon drága egy olyan arckezelés, amitől ezek a piros pattanások elmúlnak. 
Nem szép, de ezek csak apró bőrhibák ettől még lehet teljes élete az embernek. Aki e-miatt elítél valakit az már alapjáraton nem normális.
Persze alapozza le, korrektorozza le, ha így nagyobb lesz az önbizalma, de nem lesz kevesebb egy bőrhibákkal szenvedő lány/fiú. Senkinek nem tökéletes a bőre, ez ilyen.

Én is rengeteg féle krémet,meg arcápolót használok mégsem múlik el soha.Nem is csoda az önbizalmam 0 biggrin.gif ...Mondjuk én nem nagyon szoktam lealapozni se se semmi :/
2015. július 13. 11:35 #78
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Offline offline
Idézet (Netti35 @ 2015.07.06. 23:40)
Szerintem, nagyon unalmasak ezek a nagy felszólalások 'légy erős, mindenki gyönyörű' stbstb. Az bajom ezekkel a nagy bölcseletekkel, hogy oké, hogy itt egy-két sztár mennyire 'erős', de ha annyira nem törődöm, akkor ő miért ereszkedik le azokhoz akik szerint ez,  hűű de nagy probléma? Mert, hogy ezt a videót megcsinálta, aláírta azt, hogy ez valóban rendellenes, csúnya,  meg a többi. 
És a második dolog, én nem azt a kérdést tenném fel, hogy miért olyan szemetek az emberek, hogy csúnyának tartják őt emiatt, inkább azt, hogy tényleg ennyire megrázó, hogy valakinek van egy általános bőrbetegsége, hogy ennek ilyen szinten hangot kell adni? Szerintem, ez a rettentő érdekes! Tényleg ez ennyire jelentőség teljes, erről beszélni kell?! A lánynak bőrbetegség ide vagy oda, nagyon szép vonásai vannak. DE egyszerűen igazán az a letaglózó, hogy ilyenekről így beszélünk , hogy ez mekkora durva, hogy valakinek nem 'baba popsi' bőre van meg, hogy nem xs-est hord, meg nem szép Helénának született, meg tudja a fene már, még mik szoktak itt orbitális problémák lenni. 
És ha tényleg ennyire lesz@rom világban élünk, ne ezek legyenek már folyton a témák. Akkor tényleg toljuk le, mert ezzel azt sugalljuk, hogy ez tényleg 'baj' meg nem 'oké',és az lesz a vége, hogy az összes tini, meg gyerek antidepresszánsokon fog itt felnőni.

Teljesen egyetértek úgy látszik nem láttak még ilyen bőrbetegséggel élő embereket,pedig a tiniknél nagyon gyakori,mint nálam is és mégsem jönnek oda hozzám hogy legyél erős,így is szép vagy meg stb blink.gif !Ez tényleg egy általános bőrbetegség és én kérek bocsánatot azoktol a kommentelő emberektől,hgy nekem nem tökéletes az arcom -.-
2015. július 13. 19:03 #79
Rainbowcloud
Rainbowcloud
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.19.
Hozzászólás: 175
Csatolások: 0
Azonosító: 241579
Offline offline
Nagyon tetszik a video. Em nagyon bátor, hogy megmutatta magát smink nélkül, tudatában azzal, hogy sok negatív kommentet kapott. Amúgy nagyon kreatív és ügyes. Nagyon jól sminkel.
2015. július 14. 18:25 #80
susyhs98
susyhs98
visszatérő vendég
 
StátuszHoping for the best, but expecting the worst.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.28.
Hozzászólás: 319
Csatolások: 0
Azonosító: 194889
Offline offline
Nem értem, hogy az embereket miért az alapján ítélik meg, hogy vannak-e pattanásai, vagy nincsenek... Borzalmas. Szerintem smink nélkül is szép, és akinek nem tetszik, és ilyen szörnyűségeket kommentel neki, az a saját nyomorát vetíti csak ki az írásával.
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!