Starity

Elképesztő átváltozáson ment át a szépségblogger

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. július 14. 20:53 #81
- törölt felhasználó -    
Az emberek nagy része kegyetlen elvárásokat támaszt önmagával és a társadalommal szemben. Ez része a természetünknek (nem véletlen a többesszám, sajnos az enyémnek és mindenkiének): törekvés a tökéletességre, az elérhetetlen dolgokra. Mert amíg világ a világ az sosem lesz jó az embernek ami éppen van. Ma, amíg vannak pattanások, az a baj, de ha később eljutunk oda hogy nem lesznek mert mindenkinek a génjeibe előre programozzák minden testi adottságát akkor majd az lesz a baj... Ilyen a természete egy embernek.
Egyébként mindig vannak olyanok akiknek még az sem tetszene ha smink nélkül is ugyanúgy nézne ki mint egy hamis maszkban. Nem világszépe na (de nem is csúnya, sőt!), én sem vagyok az és szerintem nincs is tökéletes és természetes szépség. Ezt keresi a nők többsége, és ez az ami egyáltalán nem létezik. Másszóval egy téves elképzelés. Egyébként meg nem bűn sminkelni igaz én elvből nem csinálom de van akinek ez az egyetlen dolog ami örömet és önbizalmat ad.
1 felhasználónak tetszik: Rocket
2015. július 15. 00:03 #82
N.Noncs98
N.Noncs98
visszatérő vendég
 
StátuszCsak éld az életed úgy ahogy neked tetszik. A többi nem számít.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.06.
Hozzászólás: 276
Csatolások: 0
Azonosító: 160151
Offline offline
Hayame: Épp azt próbáltam elmagyarázni, hogy ettől nem lesz az ember kevesebb. Teljesen fölösleges egy ilyen dolognak hangot adni. Elvégre a bőrhibáktól még lehet az embernek elragadó a személyisége, a kisugárzása, a stílusa. De persze azt is megértem, hogy mindig hajtunk afelé, hogy jobbak és jobbak legyünk. Mert van az arcunkon néhány akné (ami mindenkinek van, csak nagyon kevés embernek adatik meg a hibátlan bőr) az még nem a világvége. Ettől még lehetsz sikeres, lehet gyönyörű családod. Ez csak egy olyan dolog, ami szintúgy fel van fújva.
2015. július 16. 20:18 #83
- törölt felhasználó -    
Őszintén, én majdnem elsírtam magamat. Én sem merek kimenni az utcára smink nélkül, mert félek az emberektől. Ez van, ennyit a kib*szott társadalmi elvárásoktól, de sajnos ezek mindig voltak és lesznek is. 21.század: Nagy mell, nagy segg, vékony csípő, lapos has, és ezek közül véletlenül se legyen valamelyik is természetes! És ha nincs hosszú hajad és csinos kis pofikád 5 kiló sminkel, ki se merj mozdulni, 'inkább Tumblizz'. Utálom az egészet. smileeee.gif
Egyébként hatalmas respekt neki, nekem erre sosem lesz elég bátorságom. Sminkel-smink nélkül is gyönyörű.
2015. július 17. 21:55 #84
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
nagyon megható (tényleg) és .... nem is tudom... okos videó.... én sem vagyok elégedett az arcommal, de esküszöm imádom a rockzenét, nem azt mondja, hogy "stay strong" (úgysem maradok erős biggrin.gif ), hanem azt, hogy "fuck them all let's kick some ass", szóval én ezt tudom tanácsolni biggrin.gif
2015. július 18. 10:29 #85
lili221
lili221
visszatérő vendég
 
StátuszWho is your crush gurl? IT'S ME BITCH
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.30.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 238134
Offline offline
Ez neki kevés smink??!! Ez k**** sok smink!!
2015. július 19. 16:21 #86
- törölt felhasználó -    
Szerintem amúgy is nagyon szép volt..Nem kell másoknak ítélkeznie felette...
2015. július 20. 23:31 #87
- törölt felhasználó -    
Ha egy kicsit jobban odafigyelne a bőrére még szép is lenne. Ez rajta múlik. Általába én se megyek ki az utcára smink nélkül.biggrin.gif Bár nekem csak arra a minimális hibákra kell korrektor és a szempillaspirál alap,de néha tust is teszek fel. Akárki akármit mond,a szempillaspirál SOKKAL szebbé teszi a nőt,kiemeli a szemét.Persze csak mértékkel. smileeee.gif
2015. július 21. 01:22 #88
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5328
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Smink nagyon nagyot dob az ember arcán az biztos!
2015. július 22. 13:46 #89
cs.vera45
cs.vera45
 
StátuszAzt hiszem elmegyek szedni egy kis hidrogén-peroxidos alpakát...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.13.
Hozzászólás: 794
Csatolások: 0
Azonosító: 197734
Offline offline
Mindenki a rohadt bőrhibák miatt nyavalyog. És mit mondjon az, aki alapból nem szép? Mit mondjon az, akinek egyszerűen előnytelen az arcberendezése? Ismerek ilyeneket, egy szót se szólnak, nem panaszkodnak. Csinos kislányok pár pattanás miatt, amit el lehet takarni bezzeg igen...
2015. augusztus 06. 21:48 #90
- törölt felhasználó -    
Aki ilyen negatív kommenteket írt, azt nézett tükörbe? Hogy nem sül le a bőr az arcáról?! Inkább a negatív komment írók szálljanak magukba, és gondolkodjanak el, hogy milyen emberek. Istenem, milyen bunkók vannak!!! Szégyellhetnék magukat! Ő nem tehet semmiről! És különben is, a BELSŐ számít.
2015. augusztus 21. 16:25 #91
Joyorsika
Joyorsika
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 10
Azonosító: 211706
Offline offline
Így igaz ariana grande02 smileeee.gif
2015. szeptember 02. 16:52 #92
Becka73
Becka73
Queen
 
StátuszL.I.F.E.: Living isn't fucking easy...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.13.
Hozzászólás: 2898
Csatolások: 90
Azonosító: 229376
Offline offline
ariana grande02 sztem is igazad van
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!