Starity

Új dél-koreai lánybanda debütált

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 24. 15:11 #1
HaRaChan
HaRaChan
új tag
 
StátuszYou can call me Monster <3 <3 <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.12.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 216689
Offline offline
Tegnap hivatalosan is debütált a DSP Media új lánycsapata, az April, ugyanis megjelent első, Dreaming címre keresztelt minialbumuk, aminek egyik dalához, a Dream Candyhez egy videó is készült.
A teljes cikkhez kattints ide!
2015. augusztus 24. 15:26 #2
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
ebben az évben egy rakat lánycsapat debütált és esküszöm, szerintem mind ugyanolyan xdd a számaik, a koncepciójuk, mindenki fehérben van és közelről veszik a kis mosolygós arcukat. ami szintúgy eléggé hasonló, az egyik csajszi olyan, mint Naeun és Hara keveréke, a többiek Lovelyz és G-Friend keverékek biggrin.gif mellow.gif
2015. augusztus 24. 15:28 #3
- törölt felhasználó -    
A klip koncepciója nagyon tetszik ötletes és egyedi. A dal is remek, valóban olyan kis mézes-mázos hangzást képvisel.
A koreográfia is érdekes, valamint a lányok is elképesztően aranyosak benne.
Ami nagyon meglepett, hogy milyen gyönyörű és nőies hangja van Jin Sol-nak. Bevallom mikor megtudtam, hogy Ő a csapat legfiatalabb tagja (mondjuk egy kicsit látszik is) teljesen más hangra számítottam. blush.gif
Nem hagyhatom ki sajnos azt a tényt sem, hogy egy kicsit csalódtam. unsure.gif Nem ilyen debütálásra számítottam. unsure.gif Bár ha úgy vesszük nincs is evvel semmi gond, hisz van köztük egy 14 és egy 15 éves kislány is, akiktől nem lehet elvárni, hogy egy komolyabb és nőiesebb szintet nyújtsanak, legalábbis egy darabig. smileeee.gif
heart.gif heart.gif heart.gif APRIL heart.gif heart.gif heart.gif
2015. augusztus 24. 15:42 #4
- törölt felhasználó -    
Nekem nem jön be annyira a dal, se a klipp, de örülök nekik, biztos sikeresek lesznek!
2015. augusztus 24. 16:02 #5
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Én igazán kedvelem a k-popot, és ezen belül mindenre nyitott vagyok, de már kezd kicsit sok lenni az ilyesfajta lánycsapatokból. Eleve sem szeretem az ilyen nyálas, tinglitangli és szűziesen tündibündinek beállított csapatokat, de eddig inkább figyelmen kívül hagytam őket, de hogy még egy újabb, már kezdek kicsit falra mászni. Mindegyik lány egyforma, nem is törekednek rá, hogy egy kis stílust vigyenek külön-külön beléjük, a hangjuk felejthető, ezektől a túlszínezett klipektől már epilepsziarohamot kapok, a béna csapatnévről meg már ne is beszéljünk. Aki szereti őket, most komolyan, hogy találja meg őket, ha beírja keresőbe, hogy "april"? blink.gif Mondjuk ilyesfajta csapatnévből elég sok van, ahogy az egyforma csapatokból is... hát hiába, már a k-pop sem a régi. Meg itt magukat a tagokat is szánom/sajnálom valahol, mert ilyen tucat stílussal, ennyi belefeccölt munkával sose fogják megkapni azt a figyelmet, amit megérdemelnének. Tudom, sokan szeretik ezt a stílust, és valamennyi hype azért lesz körülöttük, de sose fognak igazán kitűnni.
Én a részemről már örülnék, ha olyan k-pop csapat debütálna, ha fiú, ha lány, akik valami újat tudnának nyújtani, ahol a tagokat is hagynák kibontakozni, így valami sokkal különlegesebb születhetne :/
Azért persze, ezek az April-es lányok még nagyon fiatalok, mondhatni kislányok, így 1-2 évig még elmegy ez a bohóckodás Csodaországban, meg kívánom is nekik, hogy sok rajongójuk legyen, de egy idő után válthatnának, komolyodhatnának, ahogy a többi ilyen csapat is, mert szerintem hosszú távon ez elég uncsi lesz, még azoknak is, akiknek tetszik az ilyen.
2015. augusztus 24. 16:24 #6
Ncskcsk
Ncskcsk
~SHINee lover~
 
StátuszI hate tomatoes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.14.
Hozzászólás: 1943
Csatolások: 5
Azonosító: 147253
Offline offline
Mostanában ismét menő lett az ártatlan kislány imidzs, amit régen az SNSD és Kara képviselt, legutóbb pedig az Apink hozott vissza divatba a sok sexy koncepció után. Sajnos ezen a téren nem győztek meg, még mindig inkább a Lovelyz felé teszem le a voksom újonnan debütált ártatlan stílusú lánycsapatok közül. Tényleg, nekik is lesz hamarosan comebackjuk, azt is várom már ^^.
2015. augusztus 24. 16:45 #7
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3337
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
Nem tudom miért kell ennyi dél-koreainak adatlapot csinálni,mikor nem is lehet nagyon megkülönbőzetetni sokat! dry.gif
2015. augusztus 24. 17:17 #8
ScreamQueens
ScreamQueens
ITZY? ITZY!
 
Státusz»2019.03.05 - A.C.E concert~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.11.
Hozzászólás: 1007
Csatolások: 1457
Azonosító: 246374
Offline offline
Nem tetszik...
2015. augusztus 24. 17:32 #9
- törölt felhasználó -    
Agüero10, ha mindenhez így állsz hozzá, minek kell mindenhova kommentelni? smileeee.gif Felfogtuk, te egy magadnak való gyökér vagy, akinek semmi sem tetszik, de nem értem minek kell mindenhol ott lenned.

Az új lány bandáról pontosan nem is tudom mit gondoljak. A hangjuk tetszik, de már unom ezt a "fehérbe öltözünk és játszok az ártatlan kislányt" dolgot. Én már falra mászok az ilyen bandáktól. A daluk tényleg jó, legalábbis nekem nincs vele különösebb bajom, de ez a klip finoman fogalmazva is szánalom. De nem ítélem el őket elsőre, kíváncsi vagyok a következő alkalommal mit hoznak össze.
2015. augusztus 24. 17:38 #10
- törölt felhasználó -    
annyira utálom az ilyeneket..
2015. augusztus 24. 17:44 #11
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Offline offline
Hmm nekem a klip tetszik, meg ez a cuki stílus ^^!
2015. augusztus 24. 17:45 #12
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Offline offline
Idézet (Fannii33 @ 2015.08.24. 17:38)
annyira utálom az ilyeneket..

Én meg annyira utálom az olyanokat, mint te smileeee.gif !~
2015. augusztus 24. 17:47 #13
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Offline offline
Idézet (Agüero10 @ 2015.08.24. 16:45)
Nem tudom miért kell ennyi dél-koreainak adatlapot csinálni,mikor nem is lehet nagyon megkülönbőzetetni sokat! dry.gif

Én meg nemtudom, minek ennyi magyar meg amerikai sztárnak adatlap unsure.gif ...te nemtudod véletlenül??? smileeee.gif Na jó hagyjuk már!Mért ne lehetne adatlapjuk?!Megtiltod , mert nem tudod megkülönböztetni őket o.O?!? Ja bocsi...
2015. augusztus 24. 17:56 #14
- törölt felhasználó -    
Se egyediség, se stílus gratula a DSP-nek taps.gif Az eddigi csapatait se tudja rendesen menedzselni, de feltétlen szükség volt még egyre...
A lányokra térve nekem eddig felejthetőek. Az a baj, hogy ha csak ezt a dalt nézem a hangjukban semmi érdekes sincs, sőt eléggé egyformának hat. A legtöbb újonnan debütált lánycsapatoknál legalább van egy húzó hang, de itt semmi. Én pedig iszonyatosan utálom amikor egy dal monoton és egy síkú. Persze ez nem a lányok hibája, fiatalok még és fejlődhetnek, de én kezdek már bele csömörleni ezekbe a tündibündi lány csapatokba, a szerencsétlen fiú bandákról nem is beszélve.
Persze annyi csapat debütált már, annyi stílussal, koncepcióval, hogy nehéz újat mutatni, de mivel a k-pop épp hódító útján jár a cégek próbálják a legtöbbet kipaszírozni ebből az egészből és egyre jobban látszik, hogy emiatt egyre lejjebb adják a színvonalt...

Ennek ellenére tényleg sok sikert a lányoknak és remélem elérik amit szeretnének és sokan megszeretik őket! beer.gif
2015. augusztus 24. 18:05 #15
- törölt felhasználó -    
gratulálok nekik!
2015. augusztus 24. 18:19 #16
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
ÚRISTEN, A LEGFIATALABB TAG FIATALABB, MINT ÉN. O.O 2001 decemberében született.. Most tényleg úgy érzem magamat, mint egy jelentéktelen krumpli.. Bárcsak a helyében lehetnék.. Nem érdekelne, hogy mennyi szenvedéssel jár az idolok élete. :c
2015. augusztus 24. 18:26 #17
eszter05
eszter05
oпlγ ћυ₥αп
 
StátuszImagination is more important than knowledge.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.06.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 315
Azonosító: 227168
Offline offline
Nekem nem annyira tetszik a dal, de azért sok sikert a jövőben!
2015. augusztus 24. 18:41 #18
Violetta sztár2
Violetta sztár2
visszatérő vendég
 
Státusz<Idézet helye>
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.12.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 30
Azonosító: 238955
Offline offline
Oksa hallotam már 18 évesekből álló bandáról dehogy 14-18 évesekről
2015. augusztus 24. 19:00 #19
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Nagyjából végig olvastam a hozzászólásokat és részben egyetértek részben meg nem. Talán nagy Apink fan mondhatom, h igen én szeretem a cuki stílust, mert azért el kell mondani, h az a sexy stílus, "hogy mutassunk meg minden" is kezd nagyon unalmassá válni. Szóval valójában nekem nem magával a stílussal van bajom, tény, h még magából h "cuki stílus" is többet ki lehetett volna hozni, itt a klipre, meg a koncepcióra gondolok.
Nekem a lányok hangjaival van a bajom. Ugyan csak az Apinket tudom felhozni, hogy azért ott 7 - már csak sajnos 6 - tehetséges külön-külön egyéniséget láthatunk. Itt meg úgy egybefolynak az arcok. Nem azt mondom, mert ha megnézzük az SNSD karrierjének indulását és most azért nagy különbség van a lányok külsejét illetően szóval még belőlük is lehet kihozni még valamit, hanem annyira látszik rajtuk, hogy még szinte gyerekek.Nagy hiba volt a DPS-nek egy ilyen csapatot útjára indítani. Még egy-két év alatt is annyit változik az ember. Eleve érett volna a hangjuk, mert dalhallgatás közben az az érzésem volt, h szinte szegényeknek elveszik a hangjuk a zenében.
Másrészt kialakíthattak volna magunknak egy saját stílust. Stílsura én a Red Velvetet szeretném felhozni. Én valami hasonló Happiness-es stílust szeretnék már egy lánycsapattól (szerintem annyira jó ötlet volt azok a hajszínek - persze már ők is változtak sajnos)
Szóval, ahogy többen is mondták egyre kezd unalmasabbá válni a kpop, azért láthatjuk a színvonalat, hiszen az SNSD még mindig milyen népszerűségnek örved az ilyen csapatok, meg egyszerűen eltűnnek.
Mindenestre én még várok velük, hiszen lehet történik valami és mindenki csodálkozni fog h "ez az April??!!" mint én a Stellar esetében.
2015. augusztus 24. 19:09 #20
Violetta sztár2
Violetta sztár2
visszatérő vendég
 
Státusz<Idézet helye>
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.12.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 30
Azonosító: 238955
Offline offline
Idézet
Betti90  - Ma, 19:00 
Nagyjából végig olvastam a hozzászólásokat és részben egyetértek részben meg nem. Talán nagy Apink fan mondhatom, h igen én szeretem a cuki stílust, mert azért el kell mondani, h az a sexy stílus, "hogy mutassunk meg minden" is kezd nagyon unalmassá válni. Szóval valójában nekem nem magával a stílussal van bajom, tény, h még magából h "cuki stílus" is többet ki lehetett volna hozni, itt a klipre, meg a koncepcióra gondolok. 
Nekem a lányok hangjaival van a bajom. Ugyan csak az Apinket tudom felhozni, hogy azért ott 7 - már csak sajnos 6 - tehetséges külön-külön egyéniséget láthatunk. Itt meg úgy egybefolynak az arcok. Nem azt mondom, mert ha megnézzük az SNSD karrierjének indulását és most azért nagy különbség van a lányok külsejét illetően szóval még belőlük is lehet kihozni még valamit, hanem annyira látszik rajtuk, hogy még szinte gyerekek.Nagy hiba volt a DPS-nek egy ilyen csapatot útjára indítani. Még egy-két év alatt is annyit változik az ember. Eleve érett volna a hangjuk, mert dalhallgatás közben az az érzésem volt, h szinte szegényeknek elveszik a hangjuk a zenében. 
Másrészt kialakíthattak volna magunknak egy saját stílust. Stílsura én a Red Velvetet szeretném felhozni. Én valami hasonló Happiness-es stílust szeretnék már egy lánycsapattól (szerintem annyira jó ötlet volt azok a hajszínek - persze már ők is változtak sajnos) 
Szóval, ahogy többen is mondták egyre kezd unalmasabbá válni a kpop, azért láthatjuk a színvonalat, hiszen az SNSD még mindig milyen népszerűségnek örved az ilyen csapatok, meg egyszerűen eltűnnek. 
Mindenestre én még várok velük, hiszen lehet történik valami és mindenki csodálkozni fog h "ez az April??!!" mint én a Stellar esetében.



teljesen egyetértek.talán az első kezdőhang szép volt,de a többi
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Lee Na Eun Lee Na Eun 11447.
Lee Jin Sol Lee Jin Sol 11097.
Yang Ye Na Yang Ye Na 12130.