Újra szingli Lola
2015. szeptember 03. 18:59
#21
|
|
Kattherinevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.08.08. Hozzászólás: 123 Csatolások: 0 Azonosító: 248018 offline
|
Sajnálom, de 3 hét után összeköltözni azért elég korai..
2015. szeptember 03. 19:04
#22
|
|
lilluci8×hungarianPrincess |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.23. Hozzászólás: 2275 Csatolások: 1 Azonosító: 196642 offline
|
Hát igen,az elég unalmas lehet,hogy ha együtt voltak éjjel-nappal!De egy igazán jó kapcsoltaban ez nem jelenthet gondot,de az esküvő lefújása már egy intő jel lehetett!
2015. szeptember 03. 21:02
#25
Sajnálom őket, de azért lássuk be, hogy mindössze 3 hét után összebútorozni elég meredek lépés.
2015. szeptember 03. 21:16
#26
|
|
Mammonia |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.29. Hozzászólás: 518 Csatolások: 0 Azonosító: 154193 offline
|
Megunta ,hogy együtt vannak éjjel-nappal... És vajon azt nem fogja megunni amikor a leendő férjével esetlegesen együtt lesznek éjjel-nappal 50évig? Ez van a mai világgal sajnos. Nem megy jól a kapcsolat,házasság? Szakítsunk,váljunk el. Régebben megjavították a házasságot kommunikációval,de ma. Mennyien válnak már el. Erre szokták azt mondani,hogyha a házadban eltörik a csap,akkor megjavítod azt,nem pedig teljesen új házat veszel..
2015. szeptember 03. 21:39
#27
|
|
Gabe LoganPrince of PlayStation Platinum♛ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.27. Hozzászólás: 3354 Csatolások: 58 Azonosító: 210618 offline
|
Engem magyar hírességek nem érdekelnek,csak annyit tudok megállapítani,hogy nem rossz nő.
2015. szeptember 04. 11:48
#28
|
|
hungergamesFan16aha |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.08.29. Hozzászólás: 1616 Csatolások: 1 Azonosító: 185038 offline
|
Ez miért bréking?
2015. szeptember 22. 14:00
#30
|
nanemárúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.09.21. Hozzászólás: 31 Csatolások: 0 Azonosító: 249944 offline
|
Annak, hogy 3 hét után összeköltöztek, semmi köze nincs ahhoz, hogy nem illettek össze és ezért szakítottak. Az előttem írogatóknak meg csak gratulálni tudok, ha benne maradnak huszonévesen egy pocsék kapcsolatban, mert "jajnedobjukkijaviccsukmeg".
2015. november 09. 15:59
#31
|
|
ArianaGrandeforeverPotterhead (͡° ͜ʖ ͡°) |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.07.20. Hozzászólás: 987 Csatolások: 42 Azonosító: 246896 offline
|
ebben mi is a bréking?!?!
Mindenki szakít egyszer valakivel.....
Mindenki szakít egyszer valakivel.....
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:




