A GQ magazin nemrégiben felkérte a U2 frontemberének lányát egy fotózásra, a 24 éves szépség pedig boldogan mondott igent a felkérésre.
A teljes cikkhez kattints ide!
Ilyen szexi Bono lánya
2015. október 02. 09:12
#1
|
|
LexiCobainDrama Queen® |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 12.08.01. Hozzászólás: 2758 Csatolások: 689 Azonosító: 182219 offline
|
2015. október 02. 09:16
#2
|
|
Rusher Girl 007 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.07.13. Hozzászólás: 769 Csatolások: 0 Azonosító: 246453 offline
|
Hát ez a lány nem is szép!
2015. október 02. 09:58
#3
|
|
laaura_loveTe voltál a béke az örök háborúban! |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.06.07. Hozzászólás: 2036 Csatolások: 0 Azonosító: 227220 offline
|
Szerintem nem annyira szép..
2015. október 02. 12:56
#5
|
|
SoldierLadyvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.08.12. Hozzászólás: 192 Csatolások: 7 Azonosító: 248292 offline
|
furánáll a szeme!!!XDDDDF
2015. október 02. 17:15
#8
|
|
Nina 10posh tea drinker |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.09. Hozzászólás: 5961 Csatolások: 2199 Azonosító: 191214 offline
|
80% photoshop és kipakolt mellek, ettõl aztán tényleg szexi lesz. Azért megnézném smink nélkül is, vajon akkor hogy nézhet ki? Nem akarok álszentnek kinézni, elmondhatom, hogy valóban csinos a képeken, de egyszerûen mû az egész.
2015. október 03. 11:29
#10
|
|
anci2001 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.11.27. Hozzászólás: 1648 Csatolások: 0 Azonosító: 164487 offline
|
Nagyon szép photoshop baba!
Főleg, hogy még a photoshoppal is bőrhibái vannak... Ehhez aztán kell tehetség!
Meg ahhoz, hogy felvegyen egy 5 számmal kisebb ruhát, csak hogy nagynak látszódjon a melle....Grat!
2015. október 03. 17:07
#12
Egy tonna smink es photoshop... a masodik kepen nem is tud normalisna ulni!
2015. október 04. 11:07
#14
helyes lány. szép arca van
de nem értem, mitől lesz az szexi, ha kirakja a mellét.
2015. október 04. 12:54
#15
|
|
Gabe LoganPrince of PlayStation Platinum♛ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.27. Hozzászólás: 3354 Csatolások: 58 Azonosító: 210618 offline
|
Elég szexi szerintem is.
2015. október 04. 18:04
#19
Photosop, photoshop, egy tonna smink, és pár olyan ruha, ahol majdnem kint vannak a mellei. Nagyon szép, tényleg. Csak hogy nem a jó értelemben.
24 éves? Nem néz ki annyinak, egy erős 28.
2015. október 04. 18:23
#20
|
xX Anna Xxvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.09.07. Hozzászólás: 220 Csatolások: 0 Azonosító: 249497 offline
|
Szép....de egy kicsit sok . MeesterGirl igazad van.....mintha mű lenne egy baba....
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Tom Holland megerősítette, hogy megvolt az esküvő Zendayával?
Tom Holland megerősítette, hogy megvolt az esküvő Zendayával?
Új interjút adott a színész.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.

offline
0 felhasználónak tetszik:




