Két napja jelent meg Adele visszatérő dala, a Hello, amivel ismét elsöprő sikert aratott világszerte. És ha ez még nem volna elég, a 25 című album első kislemezének kisfilmje még rekordot is döntött.
A teljes cikkhez kattints ide!
Adele letaszította a trónról Taylor Swiftet
2015. október 25. 14:48
#2
Valóban, megérdemelten. Amikor először meghallottam, már akkor nagyon megtetszett, főleg, mikor a refrénhez értünk. Ez a szám tökéletes, és ritkán mondok ilyet.
2015. október 25. 14:52
#4
Nagyon, nagyon megérdemli. Ez egy szörnyen jó szám, és most, hogy megelőzte Taylort valaki olyan "ül a trónon" aki ténylegesen megérdemli. Adele egy csodálatos énekesnő és örök kedvencem
2015. október 25. 14:58
#7
Végre egy olyan személy kap figyelmet, aki meg is érdemli. Gyönyörű hangja van és örülök, hogy újabb albumját hallgathatom.
2015. október 25. 15:13
#9
|
|
xxxCuteGirlxxxvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.07.10. Hozzászólás: 102 Csatolások: 8 Azonosító: 246320 offline
|
Tetszik ^^
2015. október 25. 15:16
#13
Szuper a dal de még mindig egyhelyen vannak taylorral
2015. október 25. 15:19
#14
Soha nem értettem, hogy Taylor miért is van a "csúcson". Van tehetsége viszont nem tartom kiemelkedőnek, ezzel szemben rengeteg olyan énekes van akinek VAN stílusa, egyénisége. Örülök Adele sikerének!
2015. október 25. 15:23
#15
Nem kedvelem Adelet,de most örülök hogy visszatért.Remélem hogy kicsit lesz állnak Taylorról,ideje lenne hogy valaki kicsit észhez térítse.
2015. október 25. 15:28
#16
|
|
An_d_ainebriant |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.07. Hozzászólás: 4176 Csatolások: 4784 Azonosító: 146789 offline
|
Számomra megérte a várakozás, ez a dal valami eszméletlenül fantasztikus. Nem sok előadónak sikerül elérnie, hogy kirázzon a hideg a hangjától, de neki mindig. Örülök, hogy visszatért.
2015. október 25. 15:36
#17
|
|
Citromturmixvisszatérő vendég |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 15.03.30. Hozzászólás: 196 Csatolások: 0 Azonosító: 241999 offline
|
Végre valaki aki megérdemli
2015. október 25. 15:50
#20
|
|
kissangela2003Queen of Sarcasm |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.04.30. Hozzászólás: 2075 Csatolások: 0 Azonosító: 225173 offline
|
Nekem a dal annyira nem tetszik, de nagyon szép hangja van Adelenek.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:




