Minden, ami Belinda Carlisle-lal kapcsolatos!
Kezdésnek az egyik leghíresebb dala:
Belinda Carlisle
2015. december 16. 18:50
#2
|
|
Jolie_77♥generation terrorist♥ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 12.09.22. Hozzászólás: 9318 Csatolások: 38950 Azonosító: 186395 offline
|
Mivel úgy tűnik, hogy a cikkem soha napján kerül ki, megosztom itt, hátha valakit érdekel a hír:
Belinda Carlisle jóga-albummal tér vissza
A világhírű énekesnő legsikeresebb éveiben alkohol- és kábítószerfüggő volt. Jelenleg tíz éve "tiszta" és a zene mellett különböző projekteknek szenteli magát.
Belinda Carlisle 1978-ban robbant be a köztudatba a The Go-Go's nevű nagy sikerű amerikai lánycsapat énekesnőjeként, majd a zenekar 1985-ös felbomlása után szólókarrierbe kezdett és a kilencvenes évek egyik legnépszerűbb sztárja lett. A sikernek azonban megvolt a maga árnyoldala is: éveken át alkohol- és kokainfüggőségben szenvedett.
Utolsó szólóalbuma 2007-ben jelent meg Voila címmel, azonban készülhetnek a rajongók: Belinda egy jógamantrákat tartalmazó lemezzel tér vissza 2016-ban, amely inkább a pop-hangzásra épít, mint a klasszikus mantrákra.
Az 57 éves énekesnő nem unatkozott az elmúlt tíz évben. Franciaországba költözött, teljesen megszabadult korábbi káros szenvedélyeitől és józan életet él, elsajátította a Kundalini jógát és tanári képesítést is szerzett belőle, valamint Kalkuttában állatmenhelyet nyitott - az állatokról gondoskodó, nyomorban élő asszonyok fizetést kapnak a munkájukért.
A családi élete is rendeződött. 1986-ban Mason Morganhoz ment feleségül - egyetlen gyermekük, a mára felnőtt James Duke Mason politikus és a homoszexuálisok jogaiért harcoló aktivista.
Carlisle így nyilatkozott az új albumról: “Jelenleg a zenei kísérletező korszakomat élem, tudom, hogy nem lesz sikeres anyagilag, de elfogadom. A Voila című francia nyelvű albumom volt az első a karrierem során, amit igazából a szívemből készítettem. Nem volt nyomás, azt csináltam, amit akartam, és mindent szerettem benne. Ezután soha többé nem akarok másképpen dolgozni."
Az album megjelenése után Carlisle turnéra indul Ausztráliában, hogy a régi nagy slágereivel bűvölje el hűséges rajongóit, majd a The Go-Go's - amely eddig több búcsúkoncertet is adott - ismét összeáll egy augusztusi koncertkörútra, mielőtt végleg feloszlanak.
Belinda Carlisle jóga-albummal tér vissza
A világhírű énekesnő legsikeresebb éveiben alkohol- és kábítószerfüggő volt. Jelenleg tíz éve "tiszta" és a zene mellett különböző projekteknek szenteli magát.
Belinda Carlisle 1978-ban robbant be a köztudatba a The Go-Go's nevű nagy sikerű amerikai lánycsapat énekesnőjeként, majd a zenekar 1985-ös felbomlása után szólókarrierbe kezdett és a kilencvenes évek egyik legnépszerűbb sztárja lett. A sikernek azonban megvolt a maga árnyoldala is: éveken át alkohol- és kokainfüggőségben szenvedett.
Utolsó szólóalbuma 2007-ben jelent meg Voila címmel, azonban készülhetnek a rajongók: Belinda egy jógamantrákat tartalmazó lemezzel tér vissza 2016-ban, amely inkább a pop-hangzásra épít, mint a klasszikus mantrákra.
Az 57 éves énekesnő nem unatkozott az elmúlt tíz évben. Franciaországba költözött, teljesen megszabadult korábbi káros szenvedélyeitől és józan életet él, elsajátította a Kundalini jógát és tanári képesítést is szerzett belőle, valamint Kalkuttában állatmenhelyet nyitott - az állatokról gondoskodó, nyomorban élő asszonyok fizetést kapnak a munkájukért.
A családi élete is rendeződött. 1986-ban Mason Morganhoz ment feleségül - egyetlen gyermekük, a mára felnőtt James Duke Mason politikus és a homoszexuálisok jogaiért harcoló aktivista.
Carlisle így nyilatkozott az új albumról: “Jelenleg a zenei kísérletező korszakomat élem, tudom, hogy nem lesz sikeres anyagilag, de elfogadom. A Voila című francia nyelvű albumom volt az első a karrierem során, amit igazából a szívemből készítettem. Nem volt nyomás, azt csináltam, amit akartam, és mindent szerettem benne. Ezután soha többé nem akarok másképpen dolgozni."
Az album megjelenése után Carlisle turnéra indul Ausztráliában, hogy a régi nagy slágereivel bűvölje el hűséges rajongóit, majd a The Go-Go's - amely eddig több búcsúkoncertet is adott - ismét összeáll egy augusztusi koncertkörútra, mielőtt végleg feloszlanak.
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline
0 felhasználónak tetszik:



