Starity

Ezek voltak a zenetörténelem legcikisebb playback-bakijai

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. december 22. 15:25 #41
Vadonka 16
Vadonka 16
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.13.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 0
Azonosító: 143242
Offline offline
Most nem azért,hogy védjem,de a selena felépésnél szerintem a háttérénekesek hangja előbb szólalt meg mert az utána lévő részt ők is abbahagyták szóval szerintem nem playback volt,de ez egy személyes vélemény
2015. december 22. 15:31 #42
timi5
timi5
 
StátuszHamilton harmadszorra is világbajnok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 2701
Csatolások: 81
Azonosító: 211719
Offline offline
ezek nagyon durva és egyben vicces videók biggrin.gif
2015. december 22. 15:34 #43
- törölt felhasználó -    
Selenanak volt durvábbja is. Leesett a színpadról, de a dal folytatódott. biggrin.gif
2015. december 22. 15:41 #44
Fozi Dodi
Fozi Dodi
ForthePolarbears
 
StátuszThe Scout
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.25.
Hozzászólás: 1396
Csatolások: 224
Azonosító: 133896
Offline offline
Egyszerre táncolni és énekelni is nagyon nehéz. Ezért kéne csak az egyiket biggrin.gif
2015. december 22. 15:47 #45
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, hogy a cikk írója tisztában van-e a backing track fogalmával, de szerintem nem, szóval ideje lenne utána nézni, mielőtt Gagát playbackkel gyanúsítaná. wink.gif
2015. december 22. 15:51 #46
Luna0026
Luna0026
 
StátuszYou could be a bad motherfucker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 939
Csatolások: 0
Azonosító: 210400
Offline offline
Én csak azt nem értem, hogy ha már nekik megadatik az, ami sok IGAZI tehetségnek sajnos nem, hogy felfedezik őket, és több ezer ember előtt koncertezhetnek, akkor miért nem veszik a fáradtságot, és saját hangjukat hallatják?
2015. december 22. 15:56 #47
- törölt felhasználó -    
Ilyenkor még büszkébb vagyok, hogy az én kedvencem, még soha, egyetlen egyszer sem folyamodott a playback használatához, még akkor sem, amikor olyan beteg volt, hogy a sima beszéd nehezére esett... Ha már kiadok több tízezret egy koncertjegyért, elvárom, hogy megtiszteljen az adott előadó azzal, hogy élőben énekel - bonyolult koreográfia ide vagy oda... - mert CD-t hallgatni otthon is tudok a szobámban...
2015. december 22. 16:03 #48
Ritya
Ritya
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.15.
Hozzászólás: 2288
Csatolások: 246
Azonosító: 231566
Offline offline
Hát én nagyöot nevettem az összesen biggrin.gif én nem nézem őket le ez miatt, de ln ezeket a sztárokat már mind láttam a ClevverNews-on is smileeee.gif
2015. december 22. 16:16 #49
- törölt felhasználó -    
A "backing track" is egy fajta megtévesztés, ill. a playback egyik formája. A burgonya attól még krumpli marad, csak mert más szóvirággal írjuk körül.
Íme egy kis összeállítás Gaga backing trackjéről, vagy nevezzük bárminek is.
Még egyszer, nem a plybackeléssel van gond! Sokan leírták már, hogy többek között, miért is használnak sokan lypsyncet....de amikor valaki s*gget csinál a szájából, azt nagyon nem bírom. Holott egy rakás videóösszeállítás éppen az ellenkezőjét tanusítja. Az Artpop/Artrave nevezetű (borzalmas) turnéját is végig playbackelte.
2015. december 22. 16:34 #50
Harmoni
Harmoni
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 210365
Offline offline
Az én véleményem erről csak annyi, hogy ők is ugyanolyan emberek, mint mi. Ők is hibázhatnak. Igen, talán a rajongóknak sokkal jobban tetszett volna, ha nem playback formátumú fellépés lett volna a sztárok részéről, de koreográfiával együtt elég nehéz kiénekelni szépen a hangokat, sőt koreográfia nélkül is sok erőkifejtést igényel. Ez igazán érthető. Egy...
Kettő... Szerintem a negatív kommentelők közül, senki nem volt ott egy megbeszélésen sem, amikor esetlegesen közölték a "sztárral", hogy playback-et kell használnia. Nem tudom ki hogy van vele, de nem ők válasszák ki a fellépés módját, hanem a menedzser és a kiadó cég. Ha belegondoltok, szerintem senki nem merne nemet mondani a munkáltatójának.

Oké, azzal egyet értek: ha már ezt a technikát választották készültek volna fel jobban, pl. a szöveget tanulták volna meg vagy a koreográfiát rendesen. De igazából ezzel sem értek egyet teljes mértékben, mert ők "sztárok" és ezzel együtt sok felelősség jár: fotózás, reklámok/filmek/sorozatok forgatása, élő műsorokba járni, új dalok feléneklése, dedikálás stb., lehetne még sorolni. Fárasztó teendők és e mellé kapcsolódik az is, hogy MAGÁN ÉLET... És ha belegondolunk, úgy igazán, az egész életüket felbolydítja a rajongók túlzott rajongása, a sok alaptalan, kitalált pletyka és a sarkukban loholó lesifotósok is. ---> Ha ezekbe a dolgokba tényleg belegondolunk, megérthetjük őket. Persze jó őket ócsárolni meg, hogy amúgy is milyen senkiháziak, meg nincs jó hangjuk sem, meg nem sztárok stb., de ha akár egy napra is, valamelyikük életébe csöppenhetnénk és ugyan azokat a dolgokat csinálhatnánk mint ők, ugyanolyan nekirugaszkodással, élvezettel, profizmussal mint ők... szerintem sokan annak a napnak a negyedét sem bírnák ki, nem hogy az egészet. Vagy esetleg több éven keresztül ezt csinálva. Ugyan olyan mosollyal, mint a legelején.

Ezen szerintem azért el lehetne gondolkozni mielőtt csak a negatív dolgokat írjuk ki.
2015. december 22. 16:40 #51
- törölt felhasználó -    
Hát ez brutál... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2015. december 22. 16:40 #52
- törölt felhasználó -    
Lédy Gaga, az mi volt? biggrin.gif
Nagyot röhögtem..!! biggrin.gif
2015. december 22. 16:44 #53
- törölt felhasználó -    
Szerintem az még a playbacknél is rosszabb, ha egy énekesnek van vagy 5 háttérénekese és azok éneklik helyette a dalt, neki meg csak néha bele kell szólnia a mikrofonba. A felsorolt előadók közül meg egynek kettőnek csak egyszeri megoldás volt, az már más tészta, hogy nem tudták elrejteni, hogy picit csalnak.
2015. december 22. 16:53 #54
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
*keresi Taylor Swiftet*
2015. december 22. 17:02 #55
- törölt felhasználó -    
Szerintem azzal nincs baj ha vki néhányszor playback-el mert ők is emberek, sőt nagyon nehéz lehet lenyomni egy évben 15-20 (vagy több) koncertet hiba nélkül. mondjuk akkor legalább nem tagadnák hogy playbackelenek (nem mondom hogy fel kell válalniuk) vagy akkor inkább hibázzanak minthogy ne énekeljenek biggrin.gif
2015. december 22. 17:02 #56
- törölt felhasználó -    
Szandiii_1992 egyetértek veled!
2015. december 22. 17:03 #57
petra1024
petra1024
visszatérő vendég
 
StátuszMeddig maradt sértetlen a kör? -A
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.29.
Hozzászólás: 302
Csatolások: 0
Azonosító: 217823
Offline offline
Huu háát én is nevettem rajtuk. De a legnagyobb bakit szerintem Katy csinálta. Hilary meg Cherly sem volt semmi. biggrin.gif De Justin sajnálom .
2015. december 22. 17:03 #58
Csöppség
Csöppség
visszatérő vendég
 
StátuszSic Parvis Magna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.30.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 214375
Offline offline
Szánalmas, ennyi erővel én is ugyanúgy kiállhatnék a színpadra és milliókat keresnék azzal, hogy tátogok.
És őket istenítik.
Jó mondjuk azt azért nem hiszem, hogy Katy Perry, Lady Gaga vagy JLO mindig playback-el, szerintem ők tudnak énekelni.
De pl. Selena Gomez, akit anno én istenítettem, de ma már belátom, hogy egy tiszta hangot nem tud kiénekelni, ezt be kell látni.
2015. december 22. 17:12 #59
Almaszósz66
Almaszósz66
visszatérő vendég
 
StátuszAlways Keep Fighting!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.16.
Hozzászólás: 384
Csatolások: 0
Azonosító: 227703
Offline offline
Csöppség: teljesen egyetértek. A rajongók biztos nem azért bizetnek ki egy vagyont,hogy felvéteről szóljanak a dalok... szánalmas az ilyen
2015. december 22. 17:53 #60
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Igen, bakiznak a sztárok is, bár én nem akarom leharapni a fejüket, mert csaltak párszor, az ő dolguk, bár voltak olyan bakik amiket simán kihagyhattak volna, egy kis odafigyeléssel, de ez van. Szerintem nem olyan nagy dolog, bár kínosnak kínos kissé, de minden sztárral megesik (majdnem mindegyikkel).
Annak viszont nagyon örülök, hogy az én kedvenceim sosem vetemednek ilyen dolgokra, mindig élőben énekelnek ,mert a csodálatos hangjukat nem kell feljavítani smileeee.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!