Starity

A One Direction tagjai szóba sem állnak Zayn Malikkal

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. január 12. 14:56 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Ugyan nem követett el égbekiáltó bűnt, egykori csapattársai mégsem akarnak hallani Zayn Malik felől.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. január 12. 15:02 #2
- törölt felhasználó -    
Szegény Zayn. sad.gif Pedig ma van a szülinapja mellow.gif
2016. január 12. 15:17 #3
TVD1
TVD1
psychopath^^
 
StátuszMy eyes were loking for you, so I found u....Well, I know you're there**
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.30.
Hozzászólás: 1324
Csatolások: 15
Azonosító: 244352
Offline offline
Megèrtem ha haragszanak rá mert kilépett de azért felhivhatnák...
2016. január 12. 15:21 #4
somerhalder13
somerhalder13
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.03.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 252910
Offline offline
mert Gigin olyan sok mindent lehet fogni
2016. január 12. 15:34 #5
BoryHanna
BoryHanna
visszatérő vendég
 
StátuszPeace
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.11.
Hozzászólás: 201
Csatolások: 0
Azonosító: 249593
Offline offline
Hát azért nem teljesen így történtek a dolgok! Ebből a cikkből kihagyták azt a részt, amikor Zayn azt mondta, hogy mikor meghallgatt a Drag me down-t, az 1D első dalát nélküle, akkor azt mondta,hogy igen, ez jó album lesz majd, aztán mikor meghallotta a Perfectet akkor azt mondta, hogy sosem fogja megvenni az albumukat és, hogy az 1D-nek kiba***tt a stílusa.

Na, mármost, ha ilyeneket nyilatkozik róluk, akkor szerintem egy kissé meg lehet érteni, hogy nem akarnak vele annyira beszélgetni.

Egyébként Zayn minden interjúban mindig mást mond, össze-vissza magyaráz. Rosszakat mondd az 1D-ről, holott a többi 4 srácnak is biztos lenne oka róla rosszat mondani, mégsem teszik.
2016. január 12. 15:50 #6
- törölt felhasználó -    
Először is nagyon boldog születésnapot zayn! yes.gif

Na szóval,én elhiszem hogy neheztelnek rá mert "otthagyta" őket,de ez várható volt.Mind tudtuk hogy egyszer elfog jönni ez a nap,mindenki Harryt mondta arra a kérdésre hogy "VAJON KI FOG KILÉPNI LEGELŐSZÖR" Most kérdem én?!Mi lett volna akkor ha Harry lép ki elsőként??Gondolom akkor senki sem haragudott volna rá,mind istenítették és éljenezték volna..Zayn okkal lépett ki ahogy a (cikk is említi) egyszóval nem engedték érvényesülni..A helyében én is ezt tettem volna,ha már tag vagyok akkor én is hagy szóljak már bele a dolgokba.Nem??
Szerintem az elég kö**ög húzás(bocsánat a szóhasználatért)de mi az hogy nem veszik fel a telefont és nem állnak szóba vele??!!Egykor ő is ugyan úgy a baráttyuk és a banda társuk volt,Jóban rosszban kiálltak egymásért,most komolyan egy ilyen hülye kis dolog miatt kell őt ennyire kiutálni a világból?? Én nem vagyok 1d fan és bocsánatot kérek ha az irántuk való tudatlanságom miatt hülyeséget írtam.De szerintem ez az igazság,nekem mindig is Zayn volt a legszimpatikusabb a bandában,persze csak akkor ha kötelező..
mondani valakit..
Vissza térve a cikkre Zayn nagyon helyes a képeken,és Nagyon sokáig Gigivel... heart.gif Mégegyzser nagyon boldog születésnapot Zayn!!!!!!!!!
2016. január 12. 15:52 #7
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
jaj, nem unják még ezt a témát...Zayn kilépett, na és? ez is lassan kezd olyan lenni mint a Justin és Selena sztori...véget nem érő..
2016. január 12. 16:10 #8
Ashl3y
Ashl3y
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.23.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 240690
Offline offline
Ahogy egyre jobban telnek a honapok a kilepese ota, egyre többet arul el valojaban miert lepett le...semmi koze nem volt ahhoz,h normalis 22eves akar lenni, hiszen ez alapbol nem ment volna, mivel minden masodik ember ismeri a nevet es kivitelezhetetlen hogy ugy vegigsetaljon az utcan, hogy ne vegyek eszre (amugy is elege feltuno kulseje van). Pont a multkor hallottam a radioban a steal my girl-t ultem (pedig nem vagyok Annyira nagy 1D fan) es elgondolkoztam hogy uristen a mostani uj szamaikat hallva mennyire hianyzik a hangja es akarki akarmit mond megnyomta ezekkel a magas hangokkal, adott egy kis plusszt a hangjaval az egesz dalhoz. Szoval en azt mondom egyszer minden kiderul h valojaban miert lepett ki. Meg is ertem, gondolom nem engedtek ervenyesulni, meg volt mindig szabva mit irhat ki, mit mondhat az interjuk soran,hova mehet es egyszeruen besokalt. Ellenszegulni meg nem lehetett mert kemeny szerzodes kototte oket ossze. Csak gondoljatok bele amikor a sajat szuleid megmondjak h mit tegyel hova mehetsz es hova nem?! Te is besokalsz es azt kivanod barcsak a sajat donteseid alapjan elhetned az eleted, ami el is jon amikor mar idosebb leszel. Az elejen mikor az x factor veget ert, bedobtak oket a mokuskerekbe es gondolom ugy pattogtak ahogy a nagyobb fejesek akartak ezt. Aztan ahogy felnottek egyre tudatosult bennuk, hogy ok is tudnak sajat donteseket hozni. Az meg hogy egyre tobb dolog derul ki, nem hiszem h tetszik a menedzsmentnek es lehet hogy eppen ezekkel a dolgokkal tesznek ellene, nem hagyjak h kontaktoljanak egymassal. Viszont a multkor twitteren lattam hogy egyik rajongo megkerdezte liam tesojatol hogy beszel e liam zaynnel es a tesoja valaszolt, hogy felvettek a kapcsolatot egymassal. Viszont nagy kivancsian varom amikor zayn vegre lerantja a leplet az egesz menedzsmentrol, mert szerintem ennek is eljon egyszer az ideje smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Mrs.Jack Frost
2016. január 12. 16:13 #9
- törölt felhasználó -    
Igen, hát ott hagyta őket. Nyilván, hogy változik a kapcsolatuk. Ahogy Zayn is nagyon megváltozott , nálam rossz irányba. Úgyhogy egyáltalán nem sajnálom, hogy kilépett, és, hogy már nem foglalkoznak vele. Mondhatni utálom őt.
2016. január 12. 16:37 #10
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 876
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Egyszer majd, talán több évtized múltán kijön majd valamelyikük a banda IGAZ történetével! Az lesz aztán a botránykönyv!
2016. január 12. 16:48 #11
Girl22
Girl22
visszatérő vendég
 
StátuszI forgive, but i never forget!
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 15.08.09.
Hozzászólás: 213
Csatolások: 0
Azonosító: 248119
Offline offline
somerhalder13
Ugyan erre gondoltam!
2016. január 12. 16:55 #12
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
érdekes kontrasztot alkot a haja a szakállával (színhatásilag) blink.gif
egyébként meg szegény srác, mindig csak mint "ex-1D-tag"-ot fogják emlegetni
a rajongók meg nem tudom mit szólnak bele, mikor nyilvánvalóan egyik fél sem akar erről beszélni, csak folyton faggatják őket, de igazából senki nem tud semmit, csak a fiúk, micsoda mintarajongók, lelkesítő lehet dry.gif )
2016. január 12. 17:00 #13
Cressida Rilnen
Cressida Rilnen
 
Státusz"A világot az álmodozók fogják megmenteni és újjáépíteni."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.27.
Hozzászólás: 544
Csatolások: 0
Azonosító: 237827
Offline offline
Nos...szerintem valamilyen szinten érthető,hogy nem akarnak vele kapcsolatba lépni.Viszont...másrèszről meg...lehet,hogy bocsánatot akar kérni,vagy kijavítani a hibáit...most ha összeveszek valakivel,ès nem veszem fel a telefont,soha a büdös életben nem tisztázzuk a dolgokat.Bár azt nem tudom,hogy igaz e a sztori,vagy nem.Azért valljuk be,az újságírók is hajlmosak elferdíteni egy sztorit.Szerintem az ő dolguk,hogy tisztázzák a dolgokat.De nem vèletlen nem barátkoznak vele...ugyebár ha hihetünk az eddigi cikkeknek(mint már említettem).De!Ha olyan jó barátok voltak,támogatják egymást ès megbocsáanak egymásnak.Amúgy...az is elég érdekes,hogy az 1D szünetre megy...mert ugye magukkal akarnak foglalkozni.Harry viszont filmes karrierbe kezd...akkor nem hiszem,hogy egykönnyen visszatér majd.De ő dolguk.Azt kezdenek az életükkel,amit akarnak. smileeee.gif
2016. január 12. 17:18 #14
Dóra119
Dóra119
*Los Angeles*
 
StátuszRelax...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.28.
Hozzászólás: 2156
Csatolások: 17
Azonosító: 232436
Offline offline
Ez nekem már nagyon gyerekes...
2016. január 12. 17:39 #15
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
BoryHanna: igen én is ezt látom. Zayn minden interjúban mást állít. Egyszer szeretné felvenni a kapcsolatot máskor szidja őket mint a bokrot....nem tudom mi lett azzal a Zaynnel akit mi megszerettünk, de nagyon remélem,hogy vissza fog térni. Nem a bandában, csak az igazi énje. Mert most túlságosan el van szállva magától, és kifordult önmagából...
2016. január 12. 17:42 #16
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Egyébként ezeket az indokokat teljesen valósnak tartom, "amiért" kilépett de borzasztóan viselkedett, hatidozott össze-vissza a turné közepén hagyta ott a srácokat..csodálkozik, hogy haragszanak???
2016. január 12. 17:52 #17
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Én teljesen egyetértek a döntésével. Ő az egyetlen, akiből tudtak egy divatmajmot csinálni, nem hagyta magát, ennyi! beer.gif
2016. január 12. 18:07 #18
Timistad
Timistad
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.05.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 235553
Offline offline
Én olvastam máshol is ezzel kapcsolatban cikket, de ott azért azt is beleírták, hogy volt amikor Ő nem vette fel a telefont... Meg Lou telefonszáma azt hiszem kiszivárgott, szóval jogos, hogy megváltoztatja.
2016. január 12. 18:10 #19
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
Én nem értek hozzá, de ez a szürke haj nem áll jól neki. biggrin.gif
2016. január 12. 18:35 #20
- törölt felhasználó -    
Nekem még mindig az a véleményem hogy kiléphetett volna szépen,mindeki megértette volna,nam puffogva otthagyni mindenkit aztán meg leszólni a bandát.Mert igenis leszólta nem is egyszer.Ennek az interjúnak egy másik részében is...
És nekem ne mondja már hogy a többiek miatt van!Ki az aki csak úgy lelépett?Louisval összeveszett?Nem is kereste a fiúkat? Én ilyen viselkedés mellett nem csodálom hogyha a banda tagjai nem beszélnek vele.
Egyébként boldog szülinapot neki mindezektől függetlenül
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok