Starity

Risen (2016)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. január 29. 08:44 #1
- törölt felhasználó -    
Amerikai kaland, dráma

Rendező: Kevin Reynolds
Forgatókönyvíró: Kevin Reynolds, Paul Aiello
Szereplők: Tom Felton, Joseph Fiennes, Cliff Curtis, María Botto, Peter Firth, Stephen Hagan, Frida Cauchi, Antonio Gil, Mish Boyko, Mark Killeen, Stewart Scudamore, Andy Gathergood, Àlex Maruny, Selva Rasalingam, Karim Saleh

Mozibemutató (USA): 2016. február 19.

Krisztust keresztre feszítették, hosszú haláltusát követően távozott az élők világából, majd József és a hívei kérésére tisztességesen eltemették egy sírba. Azonban, hogy követői ne áshassák ki őt, mondván, hogy feltámadt, súlyos követ gördítettek a sír felé és őrök vigyázták Jézus nyughelyét. A sírt egy nap mégis üresen találták. Jézus feltámadt. Vagy…mi történt a testtel, ha mégsem kelt életre? A történet alapján egy sikeres és hatalmas hadvezért, Claviust és annak segédjét, Luciust bérlik fel rá, hogy a rejtély után eredjen és megtalálja Jézus eltűnt testét. Céljuk, hogy cáfolják azokat a pletykákat, miszerint feltámadott volna a Messiás és megakadályozzanak egy felkelést Jeruzsálemben.

2 felhasználónak tetszik: Lindsay019, duracell
2016. január 29. 09:00 #2
- törölt felhasználó -    
Plakát+stillek

3 felhasználónak tetszik: duracell, Lindsay019, standoffan
2016. április 03. 08:47 #3
- törölt felhasználó -    
+stillek
2 felhasználónak tetszik: standoffan, duracell
2016. június 07. 23:21 #4
- törölt felhasználó -    
A film első háááá 1 órája iszonyat jó minden percét élveztem. Nahhh de az utolsó félóra fúúúúú bammeg.... rolleyes.gif A film teljesen átmegy egy ilyen szentimentalista limonádéba....nagyon szenvedtem már az utolsó 15-10 percen. Egy kihagyott ziccer a film sajnos! sad.gif Én jobban örültem volna ha film mert volna tárgyilagos lenni és nem megy át ilyen feltámadós csodákkal teli bibliai történetbe. Kár érte nagyon jól indúlt de aztán a saját sírját áste meg a film. sad.gif
2016. június 09. 19:24 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2016.06.07. 23:21)
A film első háááá 1 órája iszonyat jó minden percét élveztem. Nahhh de az utolsó félóra fúúúúú bammeg.... rolleyes.gif A film teljesen átmegy egy ilyen szentimentalista limonádéba....nagyon szenvedtem már az utolsó 15-10 percen. Egy kihagyott ziccer a film sajnos! sad.gif  Én jobban örültem volna ha film mert volna tárgyilagos lenni és nem megy át ilyen feltámadós csodákkal teli bibliai történetbe. Kár érte nagyon jól indúlt de aztán a saját sírját áste meg a film.  sad.gif

Ohh pedig nagy reményeim voltak a filmmel kapcsolatban, mert a témája nagyon erős. No de előbb mindenképp megnézem, aztán kiderül egyezik e a véleményünk wink.gif laugh.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Peter Firth Peter Firth 15026.