Starity

Klippremier: Zayn – Pillowtalk

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. január 29. 20:09 #41
fromtheget-go
fromtheget-go
új tag
 
StátuszYou deserve the love you keep trying to give everyone else
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.31.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 251282
Offline offline
Borzalom, szétment a fejem. A klip meg fertő bluuh
2016. január 29. 20:11 #42
Kristen18
Kristen18
be kind
 
StátuszGrateful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.22.
Hozzászólás: 3340
Csatolások: 135
Azonosító: 200607
Offline offline
Csak nekem nem tetszik? biggrin.gif
2016. január 29. 20:29 #43
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Hát ezért kár volt elhagyni a csapatot...
2016. január 29. 20:31 #44
poppy19
poppy19
visszatérő vendég
 
Státuszgone with the wind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.11.
Hozzászólás: 476
Csatolások: 4
Azonosító: 242580
Offline offline
Diala ott a pont biggrin.gif
2016. január 29. 20:31 #45
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
hát ez rettenetes lett
2016. január 29. 20:33 #46
- törölt felhasználó -    
érdekes és fura de tetszik
2016. január 29. 20:38 #47
Cosmo
Cosmo
penguin hemmings
 
StátuszI like being the center of attention. I want to be in the limelight, basically.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 4025
Csatolások: 609
Azonosító: 253396
Offline offline
Na ez szörnyű.Tiszta műanyag minden.A klipp na attól megfájudult a fejem és a zenétől is.Nem érte meg kilépni a csapatból,de neki igen,mert szerintem szörnyű énekes.
2016. január 29. 20:56 #48
pati2002
pati2002
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.06.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 252109
Offline offline
ezek a sztárok milyen hamar tudnak kiszeretni meg újra szerelmesek lenni nagyon lejön hogy a hírnév beszél kutya ugat biggrin.gif
2016. január 29. 20:57 #49
mcmerciii
mcmerciii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.21.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 252453
Offline offline
Csak sztem fura naon??
2016. január 29. 21:18 #50
Becka73
Becka73
Queen
 
StátuszL.I.F.E.: Living isn't fucking easy...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.13.
Hozzászólás: 2898
Csatolások: 90
Azonosító: 229376
Offline offline
Szerintem jó lett
2016. január 29. 21:21 #51
Fanni0325
Fanni0325
Miss Anonymus
 
StátuszA hit segít, hogy mindent más színben láss...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1695
Csatolások: 7
Azonosító: 138041
Offline offline
Nekem borzasztóan fura.
Jó lett, tényleg. Remekül cseng a hangja, ahogy mindig is, de valahogy nem az igazi.
2016. január 29. 21:40 #52
Bory Eszter
Bory Eszter
visszatérő vendég
 
Státusz"Sing my heart out"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.23.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 0
Azonosító: 253379
Offline offline
Hogyha most elvonatkoztatok a személyes véleményemtől Zaynről, és teljesen szakmailag tekintek a dalra, akkor ez lenne a véleményem:
Jó. Jó dal. Fülbemászó és van benne egy kis könnyedség mégis kis füstösség is. A hangja még mindig tökéletes, és ehhez a stílusirányzathoz nagyon illik.
Mégis!
Egy kicsit unalmas, egy kicsit...semmilyen.
Zayn annyira hangoztatta, hogy ő aztán olyan hű meg há dalokat fog énekelni, írni... hát, ez nem annyira jött össze. Olyan átlagos lett, amire nem mondom, hogy rossz, csak... átlagos.
A videóklippben azok a részek, amiben Ő és Gigi vannak, azok szerintem szép, romantikusak. Viszont van néhány része a klippnek ami kimondottan ízléstelen, és sok unalmas rész is van benne, ezek alapján a videóklipp is csak olyan átlag lett, rengetek ilyen semmilyen klippet láthatunk. Szóval ez sem lett olyan "jaaaaaajjjjdejóó"
Ha összvetem, vannak szép pillanatok mind a dalban, mind a klippben. De összességében, csak egy átlag dal lett.
Ami az oka a nagy sikerének, az tulajdonképpen az 1D...
2016. január 29. 22:01 #53
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Mindenki el volt ájulva, mindenki oda meg vissza volt, mindenki őrjöngött és csapkodott és fel volt szarvazva, azt hittem hogy nem oktalanul, azt hittem hogy tényleg igazi újdonság lesz majd hallani egy friss hangot, hallani egy számot, amelyben az ő ízlése tükröződik, amely őt mutatja, amelyben az ő gondolatai szerepelnek. Hát... köszönöm szépen, nem kellett volna mindezért elkezdeni egy szólókarriert, már ha engem kérdezel... Persze tudom én, hogy sokaknak csak és kizárólag azért nőtt máris a szívükhöz ez a szám, mert hirtelen Zayn, és Zayn az ex-One Direction tag, és Zayn remek és tehetséges és minden... Meg tudom érteni, nekem is felüdülés volt közel tíz hónap után végre látni azt a hülye fejét és nézni és hallani őt, az egyetlen baj csupán az hogy... hogy csalódtam, tessék, kimondtam kerek-perec, lehet aki utál engem, lehet olyan, aki a pokol legmélyebb bugyraiba száműzne engem, de nem érdekel, a véleményen szabad és mindenféle szappanoperába illő ömlengéstől mentes.
Zayn tehetséges. Nagyon. Nagyon-nagyon sok potenciált látok benne és tudom, hogy ez kis menedzseléssel és jó marketinggel a slágerlisták elejére repülne minden kislemeze, hiszen nála sokkal tehetségtelenebb és személytelenebb emberek is vannak sokkal fentebb, mint ő. Legalább is ezt gondoltam én, hiszen ezáltal a szám által nem tett mást, mint beállt azon előadók soraiba, akik pontosan ugyan olyanok, mint ahogyan azt odafent írtam.
A klip tele van zavaró effektekkel és átfolyásokkal, a fények borzalmasak, a klip önmagában kiskaliberű, értelmetlen és teljesen független mindattól, amiről Zayn énekel, az egyetlen pozitívum csupán az, hogy belerakta Gigit, mert igen, tényleg, nekem is megolvadt egy egészen kicsit a szívem amikor láttam őket...De ennyi, ő is csak hajlong, pózol és játszik egy csini szerepet, mint mindenki más. A szöveg is rettenetes, nekem legalább is nem tetszik. Tudom, hogy az ilyen érzékeny témákról is lehet nyíltan és őszintén beszélni, én azonban úgy gondolom hogy lehet olyan metaforákon keresztül utalni egy témára, hogy nem kezded el az ízléstelen jelző alsó határát súrolni. Nos, Zaynnek ez most sikerült, éppen ezért mondom azt, hogy meg lehetett volna fogalmazni a dolgokat sokkal szebben is, nem pedig ilyen nyersen és érzéketlenül kiénekelni magadból mindezt. Én azt hittem Zayn igazi érzelmeiről fogunk dalokat hallani, az élet nagy dolgairól, fájdalomról, csalódásról, haragról, csalódottságról. De nem gyerekek, úgy tűnik csak eddig jutott el.
Én szeretem Zaynt. Szerettem és valahol a szívem legmélyebb sarkában még mindig szeretem őt, hiszen ő is ember, ő is követhet el hibákat és meg lehet mindezeket bocsájtani. Mint ember, még mindig érzek iránta egy apró lángnyi szeretetet, hiszen akaratlanul is képes volt belopni magát a szívembe, és itt látszik csak igazán hogy tényleg nem csak azért szerettem, mert a One Direction alapítótagja volt. Nem. De Zaynt, mint szólóelőadót egyáltalán nem kedveltem meg. Nyers, fejletlen, tizenkettő egy tucat és hosszútávon, ha majd le fog csengeni ez az "Elhagyta a 1D-t, uram atyám, foglalkozzunk vele!" neki is leáldozóban lesz majd a csillaga,mert nem mutatott fel semmi újat, semmi frisset, semmi... értelmeset. Ilyet bárki, akinek csupán egy lángnyi tehetsége is van, képes összerakni. Zaynt azonban nem így ismertem meg, és remélem arra, amit én most leírtam itt egyszer majd ő is rá fog jönni.
Most hogy ilyen szép hosszú monológban kiadtam magamból mindent, asszem megyek aludni... smileeee.gif
2016. január 29. 22:25 #54
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
Huh Perrie helyeben nagyon nem lennek :/
Amúgy igazabol nekem tetszik, bar a klip fura. Zayn meg jól nez ki szokasosan..
2016. január 29. 22:39 #55
Lora Momsen
Lora Momsen
visszatérő vendég
 
StátuszI'm just a small town girl livin' in a lonely world
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.30.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 0
Azonosító: 233972
Offline offline
Zayn-nek valóban nincs rossz hangja (középszerűnek mondanám), de ebben a szakmában nem elég, ha valakinek tehetsége van - kell egyediség és kreativitás is. Minden sarkon találni jó hangú embert, akiknek nincs akkora mákjuk, hogy felfedezzék őket. A kérdés már csak az, hogy meddig fog még a felszínen úszkálni a volt 1D tag?
2016. január 29. 22:45 #56
Lajuraxx
Lajuraxx
visszatérő vendég
 
StátuszPhysically, I'm fine. Emotionally... I'm bruised.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.17.
Hozzászólás: 157
Csatolások: 0
Azonosító: 209595
Offline offline
Pitypang, tökéletesen egyetértek
2016. január 29. 23:05 #57
- törölt felhasználó -    
nagyon jó lett, egész nap ezt hallgattam. most éppen a tv-ből, pendrive-on keresztül biggrin.gif
de a klip az nekem se. megmondom őszintén összefüggő "történetet" vártam.
2016. január 29. 23:28 #58
eniix
eniix
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.11.
Hozzászólás: 42
Csatolások: 0
Azonosító: 234367
Offline offline
Nem rossz a zene, személy szerint sokkal rosszabbat vártam. A klipről ne beszéljünk, hisz benne van Gigi, és személy szerint nagyon idegesít. Szép csaj, de érdekbarát(nő). Ha nem lett volna ott neki Kendall és Kylie Jenner, sehol sem lenne.(előtte Sofia Richie-vel lógott, bár utána kioffolta, hisz nem sok hírnévre tett szert mellette). A Jennereken keresztül ismerte meg Cody-t is.. Aztán jött Codyval ez a se veled se nélküled kapcsolat, amit szinte eljátszott Joe-val is, és most Zayn. És mind ezt... fél év alatt? Bárki bármit mondhat, szerintem a vak is látja hogy Zayn-t is kihasználja. Mindenesetre a szám tényleg jó smileeee.gif
2016. január 29. 23:32 #59
Niki0718
Niki0718
Kilencedik év......
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.16.
Hozzászólás: 3923
Csatolások: 62559
Azonosító: 236119
Offline offline
Szerintem undorító klipp lett,,,,ezért aztán megérte kilépni a One Directionből...plusz még az az irritáló Gigi is benne van a klippben.....bocs előre is fanoktól de nagyon megutáltam a srácot....:/ ez van
2016. január 29. 23:46 #60
etisz
etisz
 
Státuszetisz még nem állította be a státuszát és nem is fogja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.07.
Hozzászólás: 585
Csatolások: 0
Azonosító: 166751
Offline offline
Alig pár hónapja lépett ki a bandából, tehát még csak "ízlelgeti" a szóló karriert. Természetesen egy mainstream dallal fog indítani, mivel 1. manapság már nem lehet teljesen egyedi dalt készíteni, 2. ez a stílus most a "menő", ezzel érhetne el bármit is a XXI. században, ha nem az együttesből való kiválása miatt kapták volna így fel. És amúgy is előtte van még majd' az egész élete alkotni valami újat. Ne legyünk már öngyilkosok a csalódástól. rolleyes.gif
A számról meg annyit, hogy szerintem nagyon jó, nem baj, hogy "tucat", és a kevesebb néha több (gondolok itt a szövegre és annak tartalmára). smileeee.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok